Co takhle snídaně u Tiffanyho? Legendární značka přichází do Prahy

Legendární americká značka Tiffany & Co. vstupuje na český trh. Pařížská ulice č.10 se stane klenotem v podobě prvního butiku nesoucího toto světoznámé jméno ve východní Evropě.
10.9.2012 12:00 |

Čeští zákazníci se v nejluxusnější pražské ulici, už kde sídl obchody značek jako jsou BULGARI, Roberto COIN, Halada nebo Cartier, konečně dočkají kolekce nejslavnějších zásnubních prstenů na světě, a těšit se mohou i na další skvostné diamantové šperky z platiny či 18-ti karátového zlata, luxusní klenoty, ale i módní a stříbrné šperky. K dostání budou i kolekce hodinek, dárkových předmětů, a exkluzivních designů z dílny proslulých návrhářských jmen, jako jsou Elsa Peretti či Paloma Picasso.

Značka Tiffany & Co. je ikonou ve světě luxusních šperků a na podzim tohoto roku oslaví významné jubileum. Již 175 let je jméno Tiffany & Co. symbolem lásky, stylu, kvality a luxusu. Jen málo klenotnických firem má tak slavnou historii a tak slavné a oddané zákazníky. Dějiny značky popisují filmové hvězdy i hlavy státu, které si šperky Tiffany vybraly pro nejvýznamnější události svého života; historická prvenství, objevy a inovace, které dodnes udávají směr celému odvětví; i spolupráci s geniálními designéry, kteří značce propůjčili svou vizi. To vše přispělo k růstu newyorské legendy v celosvětový fenomén.

Bohaté dědictví značky Tiffany & Co. – nejzářivější brilianty, glamour, odkaz oslavovaný na filmových plátnech a v uměleckých dílech – to vše je nerozlučně spjato s charakteristickou tyrkysovou barvou, legendární Tiffany Blue, která provází každé dokonale zpracované dílo z rukou těch nejlepších klenotnických mistrů.

OBRAZEM: Zásnubní klasika; foto: Tiffany & Co.
Fotogalerie

Vytoužená modrá krabička s bílou stuhou se stala ikonou sofistikované elegance a symbolem nezapomenutelných okamžiků plných lásky. Byla to právě značka Tiffany & Co. která světu přinesla zásnubní prsten, jak jej dnes známe. Tzv. „Tiffany setting“ se stal nejoblíbenějším designem zásnubních prstenů na světě a nejvyhledávanějším symbolem pravé lásky.

Milióny věrných zákazníků považují „Tiffany Blue Box“ za známku nejvyšší kvality a excelence. Od roku 1837 definují mistrovská díla Tiffany styl, zdobí nejkrásnější módní ikony, a jsou součástí nejslavnějších milostných příběhů světa.

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění