Horoskop na tento týden (24.9.- 30.9.)

Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.
Horoskop na tento týden (24.9.- 30.9.)
24.9.2012 7:00 |

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Čekáte na osobu, která se Vám dlouho neozývá. Neupínejte se k tomu a zaměřte se na něco nebo někoho jiného. Zbytečně byste tak marnili svůj drahocenný čas.

Býk (21.4.-21.5.)

I když již začíná podzim, čeká Vás týden prozářený sluncem a pozitivní náladou. Vše probíhá relativně v pohodě. Pozor však na možnost nemilé situace závěrem týdne.

Blíženci (22.5-21.6.)

Tento týden zůstaňte v klidu a buďte trpěliví. Nesnažte se vše uspěchávat a urgovat některé záležitosti. Někdy se vyplatí počkat. A to je i Váš případ, dočkáte se.

Rak (22.6.-22.7.)

Konečně nastává období, kdy se vše dává do pohybu a syndrom stojaté vody mizí. Zdlouhavá a vleklá situace se změní a Vám se rýsuje nová budoucnost. Využijte toho ve svůj prospěch!

Lev (23.7.-22.8.)

Čeká Vás nějaká doba samotářství. Zamyslete se nad aktuální situací, vůbec není od věci stáhnout se načas do ústraní. Váš návrat do centra dění bude ovšem revuální.

Přečtěte si také:

Horoskop na září 2012

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Jak to vidí astrolog: Září - měsíc vnitřních změn

Panna (23.8.-23.9.)

Přichází zajímavá nabídka, která se rozhodně neodmítá. Máte vcelku dlouhý čas na rozmyšlení. Proto se nezatěžujte nepodstatnými věcmi a důkladně vše promyslete.

Váhy (24.9.-22.10)

Tento týden se snažte nezabývat důležitými věcmi, nedělejte závažná rozhodnutí a hlavně nenavazujte nové vztahy. Situace k tomu momentálně není vhodná.

Štír (23.10-21.11.)

Nesnažte se teď o žádné dobročinné skutky nebo snad i zázraky. Není na ně vhodná doba. Okolí není právě zrovna tolerantní a proto si pokusy nechte na jinou dobu.

Střelec (22.11.-20.12.)

Čeká Vás vzrušující období, může Vás potkat nová láska! Proto zůstaňte ve střehu, dívejte se dobře kolem sebe a nepřehlédněte toho, kdo Vás má opravdu rád.

Kozoroh (21.12-19.1)

Díky své citlivé a zranitelné povaze se nemůžete přehoupnout do nové části života. Ještě vyčkejte, na změny zatím není vhodný čas. Až to přijde, někdo Vám pomůže.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Svou milou povahou můžete udělat radost někomu, kdo to opravdu potřebuje. Nestyďte se a dejte průchod vlastnímu „Já“. Potěší to nejen ty druhé, ale především Vás.

Ryby (19.2.-20.3)

Přichází období, kdy Vám hrozí neúspěch a nepříjemnosti. Snažte se myšlenkám na negativní věci vzdorovat, jinak si podobné situace přivoláte. Chystejte se však na těžší časy.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor článku: Tadeáš Macháček
Zdroj: Věštěníonline.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění