Horoskop na tento týden (3.9.-9.9.)

Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.
Horoskop na tento týden (3.9.-9.9.)
4.9.2012 8:30 |

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Možná Vás zaplavují pocity spokojenosti z dobře vykonané práce. Ovšem pozor! Neusínat na vavřínech, ale snažit se dál. Občas si můžete dopřát odpočinek.

Býk (21.4.-21.5.)

Zůstaňte ve střehu, někdo se Vás snaží nachytat. Dobře si rozmyslete, co tento týden pronesete nebo podepíšete. Může to mít v budoucnu velké dohry.

Blíženci (22.5-21.6.)

Nenechte si líbit bezohlednost druhých a dejte jasně najevo svůj nesouhlas.Může to mít v budoucnu velké dohry. Za každou cenu křičet nemusíte, ale nebojte se bojovat za vlastní pravdu.

Rak (22.6.-22.7.)

Podobně jako ostatní znamení se tento týden nese ve znamení opatrnosti. Ve Vašem případě se jedná o lži, které často slýcháte. Musíte jim umět čelit.

Lev (23.7.-22.8.)

Váš charakter, humor a důvtipnost mohou tento týden zachránit nejen Vás, ale i Vaše přátele. Umíte v určitých situacích jednat a to se Vám rozhodně vyplatí.

Panna (23.8.-23.9.)

Dnes konečně můžete ukončit to, co Vás již dlouhou dobu trápilo. Na ničem nelpěte a změnu udělejte rychle. Případného afektu později rozhodně nelitujte.

Váhy (24.9.-22.10)

Přichází týden plný temperamentu, energie a nápadů. V práci je čas na změnu, ale v soukromém životě naopak zůstaňte tak, jak žijete dosud.

Štír (23.10-21.11.)

V duši Vám svítí slunce a máte pocit, že můžete všem pomoci. Neváhejte a udělejte to. Až se nebude dařit Vám, vždy se najde někdo, kdo Vám to rád oplatí.

Přečtěte si také:

Horoskop na září 2012

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Střelec (22.11.-20.12.)

Nepodléhejte iluzi, pohleďte na svět reálně. Člověk z Vašeho okolí na sebe poutá tolik pozornosti, kterou vlastně ani nepotřebuje. Je jen výborný herec a Vy se nemusíte stát jeho obětí.

Kozoroh (21.12-19.1)

Udělejte si radost a splňte si jedno přání - nepodléhejte sentimentu. Možná potkáte lidi z minulosti, kteří do Vaší budoucnosti již nepatří. Násilně si je rozhodně nepřivolávejte.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Začínáte vstupovat do zdlouhavého procesu velkých změn. Naberte nyní sílu, Vaše snažení ještě bude bohužel trvat dlouho. Cíl je ovšem reálný.

Ryby (19.2.-20.3)

Nepodléhejte depresím z neúspěchu. Vaše horší období se již chýlí ke svému konci. Nezapomeňte, že po každé bouři se vyjasní a zase přijde slunce.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor článku: Tadeáš Macháček
Zdroj: Věštěníonline.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění