Vévodkyně z Cambridge se prý omylem prořekla: Královský potomek bude holčička!

Jedno z nejsledovanějších těhotenství světa opět probudilo celosvětový zájem médi i široké veřejnosti. Manželka prince Williama, vévodkyně Catherine se prý během oficiální návštěvy městečka Grimsby omylem prodřekla a odhalila pohlaví svého potomka.
12.3.2013 16:00 |

Důvodem tohoto neplánovaného vyzrazení tajemství byl překvapivě malý plyšový medvídek, kterého nastávající maminka dostala od jedné z místních obyvatelek, jisté Diany Burton.

Při přebírání dárku vévodkyně z Cambridge zareagovala slovy: „Děkuji, nechám si ho pro svoji d….“. V tu chvíli se Kate zarazila a slovo „dceru“ už nedořekla. Poté sice Kate již informaci nepotvrdila, s tím, že pohlaví svého potomka netuší, ale i tak zpráva rychlostí blesku obletěla svět.

OBRAZEM: William a Kate
Fotogalerie

Pokud je tedy pravdivá, měla by se vévodkyni v létě narodit malá princezna a - vzhledem k tomu, že princ William je druhým dědicem v pořadí na britský trůn - budoucí britská královna. Díky nedávné změně zákona totiž po Williamovi převezme vládu jeho prvorozený potomek bez ohledu na pohlaví.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění