Markéta Mayerová: Tentokrát jsem hubla naposledy

V letošním roce se podařilo Markétě Mayerové zhubnout během tříměsíční drastické diety 17 kilo. Při dietě moderátorce dělalo největší problém zbavit se posledních 3 kilogramů. Zeptali jsme se, co ji vedlo k této výrazné změně a jak hubnutí prožívala.
Markéta Mayerová: Tentokrát jsem hubla naposledy
5.9.2012 12:00 |

Proč jste se letos rozhodla zhubnout?

Zhubnout jsem se rozhodla v životě asi stokrát, ale tentokrát jsem si řekla, že je to naposledy. A když ne teď, tak kdy jindy. Mám pocit, že jsem vyzkoušela skoro všechny diety, které existují. Většinou fungovaly. Problém ale vždycky byl, jak si novou nižší váhu trvale udržet.

Můžete popsat průběh vaší diety?

Nejdříve jsem zahájila tříměsíční drastické hubnutí, kdy se mi podařilo shodit 17 kg. Tělo se ovšem bránilo úbytku posledních tří kilogramů. Tak jsem zkusila přírodní přípravek, který funguje na principu zvětšení objemu v žaludku takže můžete jíst menší porce, bez toho aniž byste měli stále hlad.

Nejdřív jsem dvě kila přibrala. Ale pak šla sama dolů a s nimi i další tři kilogramy, které se předtím tak urputně držely. Jsem spokojená. A taky jsem se přestala bát jíst, abych zase nepřibrala. Naučila jsem se jíst pětkrát denně malé porce. S chutí, radostí a bez výčitek.

Věnujete se pro udržení štíhlé linie i sportu?

Nyní v létě u mě jednoznačně vítězí jízda na kole a na kolečkových bruslích. Nevyhnutelně se také věnuji práci na zahradě, především sekání trávy. Od podzimu se pak plánuji vrátit k cvičení H.E.A.T. a ráda bych začala také se zumbou.

Autor článku: Redakce
Zdroj: Archiv

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění