KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Milovníci bonboniery Tatiana se sčítají

Nedávné sčítání lidu, které proběhlo na území České republiky, prý opomenulo jeden zásadní dotaz. Zněl by asi takhle: “Milujete Tatianu?” Tvrdí to alespoň organizátoři sčítání milovníků bonboniery Tatiana, které právě teď probíhá na Facebooku.
Milovníci bonboniery Tatiana se sčítají
26.9.2011 0:01 |

“Sčítají se obyvatelé, domy, byty nebo fanoušci fotbalových klubů, ale fanoušky čokoládové bonboniery ještě nikdo nespočítal,” vysvětluje Assistant brand managerka Markéta Kristlová. Šance je až teď.

Pokud patříte mezi příznivce téhle tradiční bonboniéry, navštivte stránku Tatiany na Facebooku a jednoduše se přidejte. “Jsou to jen dvě kliknutí, a když budete mít štěstí, můžete jednu bonbonieru vyhrát,” říká jeden z účastníků, který se z lásky k Tatianě už vyznal. Na stránce vzniká nekonečná šňůra profilových fotek fanoušků a části téhle šňůry se objeví i v internetové reklamě. Kdo svou fotku v reklamě objeví, může získat bonbonieru v jedné ze třech příchutí.

“Přiznat se k tomu, že miluju Tatianu? To mi myslím manželka odpustí,” reaguje s úsměvem prodavač Václav Plachý, který prý tuhle bonbonieru často kupuje přátelům jako dárek. A co vy, přidáte se? Pokud nedáte dopustit na čokoládové bonbony s lískovým oříškem zalitým nugátovým krémem, neváhejte ani chvíli. Do sčítací aplikace můžete vstoupit TUDY.

Autor článku: Redakce
Zdroj: Archiv

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění