"Missky" a móda na České Miss. Kdo vypadal nejlépe?

K honosně pojaté akci s červeným kobercem a patřičnou pompou neodmyslitelně patří také skvostné róby. Předepsaný dress code galavečera byl „Creative Black tie“, s nímž se můžete setkat na společenských akcích, kde je oproti klasice upřednosťnována nápaditost. Podívejte se, jak si s ním poradily přítomné dámy!
"Missky" a móda na České Miss. Kdo vypadal nejlépe?
2.4.2012 16:00 |

Česká Miss je každoročně očekávanou společenskou událostí, na které můžeme potkat spoustu krásných žen i mimo soutěžní pódium. Mimo známých osobností je ovšem také vítanou příležistostí předvést se před světly kamer a objektivy fotoaparátů pro bývalé účastnice „misskových“ soutěží, které se tentokrát objevily ve vskutku hojném počtu.

Přestože Creative Black tie sice upozorňuje na formální událost, ale současně dává prostor k uplatnění nejmodernějších žhavých trendů co se v oblekání společenských šatů týče, některé dámy se raději držely klasických standardů. Obligátní černé se nevzdaly např. Bára Kolářová nebo Lucie Králová, která ovšem využila nosnost výrazných doplňků. Černé šaty zvolila také Jitka Válková, jejíž průhledná krajková róba nešla přehlédnout.

Bára Kolářová Bára Kolářová

Lucie Králová Lucie Králová

Jitka Válková Jitka Válková

Střízlivou šedou róbu na galavečer oblékly Renata Langmanová a také hvězda stříbrného plátna herečka Claudia Cardinale, o níž málokdo ví, že její kariéru odstartovalo vítězství v soutěži Miss Tuniska. Ta v závěru večera korunovala na pódiu novou Českou Miss 2012, kterou se stala 21letá Tereza Chlebovská z Krnova, studentka Ostravské univerzity.

Podívejte se jak vypadala Claudia Cardinale v dobách své největší slávy.

Renata Langmanová Renata Langmanová

Claudia Cardinale Claudia Cardinale

Neutrálních barev se nebály ani (v tu chvíli stále ještě úřadující) Česká miss 2011 Jitka Nováčková a Veronika Machková, jejíž odvážná toaleta vynikala hlavně velmi hlubokým výstřihem.

Veronika Machková Veronika Machková

Jitka Nováčková Jitka Nováčková

Na barevnost naopak vsadily Jana Doleželová, Denisa Domanská nebo ředitelka České Miss Michaela Maláčová.

Jana Doleželová Jana Doleželová

Denisa Domanská Denisa Domanská

Michaela Maláčová Michaela Maláčová

Možnost volnějšího výběru večerní róby pak využily například Eliška Bučková a Iveta Lutovská, které si obléky dlouhé šaty nápaditých střihů s decentními vzory.

Eliška Bučková Eliška Bučková

Iveta Lutovská Iveta Lutovská

Autor článku: Monika Kváčková
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

marta3 | 7.7.2012 09:19

Všechny vypadjí pěkně :-) pokud chcete jejich oblečení většinu najdete na http://www.exkluzivnimoda.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění