Módní inspirace: Šaty celebrit na předávání filmových cen Oscar 2012

Každoroční předávání filmových cen Oscar se netočí výhradně jen kolem filmového průmyslu. Na své si přijdou i milovníci módy, neboť hlavně slavné herečky si nikdy nenechají ujít příležitost předvést vybrané módní kreace a róby předních světových návrhářů.
Módní inspirace: Šaty celebrit na předávání filmových cen Oscar 2012
27.2.2012 13:00 |

Čtěte také: Celkové výsledky v ostatních kategoriích 84. udílení cen Americké filmové akademie.

Letos se na červeném koberci móda nesla ve znamení jednoduchosti a elegance. Většina hvězd volila roby jednobarevné jednoduhých a elegantních střihů max s efektními detaily či doplňky.

Také převažovaly světlé barvy - od bílé přes tělovou až po stříbrnou. V bílé na červeném koberci při tradičním příchodu na slavnostní ceremonii defilovala celá škála hvězd včetně Gwyneth Paltrow či Jennifer Lopez nebo vítězky za nejlepší vedleší ženskou roli Octavie Spencer. Tělovou barvu pak zvolily např. Cameron Diaz nebo Penelope Ann Miller.

Jenifer Lopez Jenifer Lopez

Penelope Ann Miller Penelope Ann Miller

Octavia Spencer Octavia Spencer

Mimo světlých barev vynikaly také róby výrazných odstínů. Některé hvězdy sáhly po sytých odstínech červené nebo módré, nejen díky svému vítězství v kategorii Nejlepší herečka ale i díky nadčasové zlaté toaletě bodovala herečka Meryl Streep.

Meryl Streep Meryl Streep

Emma Stone Emma Stone

Tmavých barev bylo na červeném koberci tentokrát poskrovnu a tak se tentokrát odlišily od davu např. Angelina Jolie výběrem černých šatů, doplněných jen minimálně šperky, nebo Glen Close v elegantní dvoudílné šedozelené róbě.

Glen Close Glen Close

Angelina Jolie a Brad Pitt Angelina Jolie a Brad Pitt

Podívejte se: Oscaři 2012 - nejkrásnější šaty

Na další šaty celebrit na předávání filmových cen Oscar 2012 se můžete podívat ve FOTOGALERII ZDE.

Autor článku: Monika Kváčková
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

janekc1 | 7.7.2012 09:23

Podobné šaty jako Aniston mám od http://www.exkluzivnimoda.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění