Náramek UNICEF: pro děti život, radost pro vás!

V minulém roce se charitativnímu projektu FAnn parfumerií ČR a Českého výboru pro UNICEF  podařilo získat celkem 440.400,- Kč od těch, kterým není lhostejný osud ostatních. I tento rok přicházejí s projektem, který má pomoci potřebným.
Náramek UNICEF: pro děti život, radost pro vás!
20.4.2009 0:00 |

Společné projekty FAnn parfumerií ČR  a Českého výboru pro UNICEF  přinášejí pomoc potřebným již třetím rokem. V minulém roce se tak podařilo  prodejem malých plyšových medvídků–přívěšků a ručně vyráběných svíček z přírodních materiálů získat na charitativní účely téměř půl miliónu korun. 

Peníze pak FAnn parfumerie předaly zástupcům Českého výboru pro UNICEF na financování jeho pilotních projektů na pomoc dětem v rozvojových zemích. 

Kolik stojí pomoc postiženým AIDS?


      6 Kč 
   768 Kč
 5 760 Kč   
 9 120 Kč 

  Test na zjištění infekce HIV 
  Léčebná dávka antiretrovirového léku (nevirapin) dostatečná pro 1 těhotnou ženu nakaženou HIV a její nenarozené dítě, aby bylo preventivně chráněno před přenosem nemoci.
  Dostatek stravy, ošacení a učebních pomůcek pro 1 AIDS sirotka na 1 rok.
  Speciální ‚porodnické‘ lůžko, na kterém HIV pozitivní ženy přivádějí na svět své děti, aniž by muselo dojít k jejich nakažení.Na jaře 2009 vám FAnn parfumerie nabízejí další možnost pomoci tam, kde je to skutečně třeba.

Korálkový náramek vyráběný ručně ve Rwandě členy komunitního sdružení Imbuto není jen zajímavým doplňkem, ale pro děti přezdívané „AIDS sirotci“ představuje jídlo, pitnou vodu a zdravotní péči — tedy život — které jim dodává za své získané prostředky UNICEF.80 Kč, za které si náramek koupíte, předáme zástupcům Českého výboru pro UNICEF právě ve prospěch AIDS sirotků.

Jenom během příštích 24 hodin se na světě narodí 1.800 dětí s virem HIV a 1.400 jich na nemoci spojené s AIDS zemře.
15 miliónů dětí prožilo beznadějné období, kdy jejich rodiče onemocněli a umírali na jinak banální nemoci zhoršené virem HIV a vzápětí se ocitlo v nejtíživější situaci, jakou si jen lze představit.


 
Pomozte prosím i vy vrátit dětem úsměv a věnujte jim kousek obyčejného lidského štěstí!

Děkujeme vám!
FAnn parfumerie a Český výbor pro UNICEF


Zdroj: FAnn
20. dubna 2009

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění