Nejčtenější blogy na webu Ženy.cz

Blogy neboli deníčky, tvoří důležitou součást webu Ženy.cz. My jsme dnes pro vás připravili přehled těch deseti nejčtenějších.
Nejčtenější blogy na webu Ženy.cz
31.7.2008 0:00 |

Bezkonkurenčně nejčtenějším blogem je deníček Kloa, který nese název podle přezdívky své autorky. V tomto tématicky i obsahově velmi rozsáhlém deníčku vás nejvíce zaujala rubrika Zdraví a nemoci, zvláště pak příspěvek Sarkoidóza.

V závěsu, co do celkové návštěvnosti blogu, následuje rovněž velmi obsáhlý deníček čtenářky nozulky s názvem Viktorka. Autorka věnuje velkou část svého blogu receptům, z nichž nejnavštěvovanější jsou rubriky Recepty-sladké-kousky a Recepty-sladké-dezerty a mňamky.

Třetím nečtenějším deníčkem je blog MŮJ DENÍČEK, který obsahuje osobní zápisky ze života autorky užívající přezdívku SONISEK. Čtenáře však kromě článků zaujala hlavně obrazová galerie GELOVÉ NEHTY-DCERA SAMOUK.

S osobním životem, zájmy a názory se můžete rovněž seznámit v deníčcích Vše o mně a mém světě a Výchova dívek v Čechách čtenářek angelwoman a slony, které jsou také velmi aktivními přispěvatelkami do našich diskusí, a ve stejnojmenných deníčcích autorek publikujících pod přezdívkami domasovanda a rezama.

Pocity tajemna a mystiky vzbuzují názvy dalších dvou deníčků, umístěných na osmé a deváté příčce našeho pomyslného žebříčku. Neznámá moc LUNY patřící čtenářce Marianě a deníček čtenářky Miry s názvem Pyramidální energie. Skupinu našeho „desatera“ pak uzavírá autorka nika2411 se svým deníčkem NIKA A JEJÍ BLOGÍSEK.

Autorkám našich nejčtenějších deníčků přejeme i nadále mnoho zvídavých čtenářek a jako poděkování za přízeň a čas, který věnují našemu webu i svým deníčkům, jim zasíláme knihy z nakladatelství Computer Press, které mohou být příjemným počtením pro volné chvíle nebo vhodným dárkem pro blízké.

(Autorky budou v brzké době kontaktovány redakcí, kvůli získání kontaktní adresy, na kterou budou knihy zaslány.)

Monika Kváčková,
šéfredaktorka webu Ženy.cz

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Kloa | 6.9.2008 13:28

návštěvnost

JitkaSt | 24.8.2008 15:52

Nejčtenější blogy

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění