Nový web Ženy.cz: Spouštíme veřejnou betaverzi!

Chcete vidět „naživo“ jak bude vypadat nová podoba webu Ženy.cz? Právě jsme pro vás spustili zkušební verzi webu.
Nový web Ženy.cz: Spouštíme veřejnou betaverzi!
7.7.2011 0:00 |

Protože změna webu se netýká jen vzhledu, ale přinášíme vám také řadu nových uživatelských funkcí, rozhodli jsme se vám, našim čtenářům, poskytnou tuto možnost, odzkoušet si všechny funkce a projít si celý web v budoucí podobě ještě před změnou. Výhodou je, že do betaverze můžeme stále ještě programátorsky zasahovat, a do určité míry dělat změny podle potřeb a přání uživatelů.

Betaverzi webu naleznete na stránce http://beta.zeny.cz/. Následně se lze na nových ženách přihlásit svým uživatelským jménem a heslem. Protože ale nové Ženy.cz fungují už pod úplně jiným systémem, po přihlášení vás systém upozorní, že se musíte znovu přihlásit do reglogu a poté se již budete hlásit přes email a heslo. Protože se jedná pouze o zkušební verzi, nejsou zde všechny články a texty aktuální.

http://beta.zeny.cz/
http://beta.zeny.cz/

Velmi nám při dalším postupu pomůže, pokud se s námi podělíte o svůj názor - co se vám na nové podobě líbí, nelíbí, výhrady, co byste si představovali jinak.  Vaše připomínky nám můžete zasílat na email redakce@zeny.cz nebo psát do diskuze Nový web Ženy.cz. Všemi připomínkami se budeme zabývat a v rámci možností je i zapracujeme.

za realizační tým
Monika Kváčková, šéfredaktorka
redakce Ženy.cz a Maminka.cz

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění