Pozvánka: WORLD OF BEAUTY and SPA podzim 2010

První část jubilejního 10. veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu  připravili organizátoři ve zcela nevšedním duchu - v náročných atraktivních prostorách O2 arena.
Pozvánka: WORLD OF BEAUTY and SPA podzim 2010
11.7.2010 0:00 |

Vzhledem své exkluzivní poloze, dostupnosti, vysoké návštěvnosti i celé síti předprodejů je O2 arena výtečným a důstojným prostředím pro vystavovatele, návštěvníky i další odborné účastníky veletrhu z tuzemska a ze zahraničí.

Desátý jubilejní “svět krásy“ má být  letos na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy zaměřen ještě intenzivněji.


 
Očekává se představení více než 350 značek, nových metod péče o pleť, trendů v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.
 
Protože se  se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA stále důrazněji prosazuje krása jako harmonie těla i duše nebudou chybět také ukázky četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě také, a to i  v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie., prezentují se i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap. 
Součástí programu jsou kardoročně soutěže provesionálů v  oborech krásy, a ani tento rok nebude výjimkou. Na pátek je připravena Otevřená česká mistrovská soutěž v make-upu ve spolupráci s Unií kosmetiček a Pavlem Bauerem, na niž postupují finalistky červnové soutěže v Kaiserštejnském paláci. Patricie Herrera připraví soutěž Krásné ruce a nohy, podiatři svůj „Podiatrický den“ spojený s odbornou soutěží „Nejkrásnější nohy“ pod vedením Jaroslava Fešara z ČPS. Pro  je ve spolupráci se sdruženívystavovatelem PROKOS připravena soutěž výrobků BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.
Na sobotní den je přiopraveno tradiční Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v nail designu v kategoriích „gel“ a „acryl“ s postupem pro vítěze na mezinárodní mistrovství v nail designu v Düssseldorfu. Atraktivní novinkou bude 1. ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2011.

V průběhu jarního veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA před vedli porotci této soutěže, Blanka Hašková, Jan Hlaváček a Martin Loužecký své dokonalé účesové kreace, které byly současně pozvánkou na její podzimní 1. ročník. Vítěz získá 100 000 korun českých, všichni finalisté luxusní profesionální fén PARLUX 3800, vstupenku na veletrh, originální diplomy a další věcné dary, možnosti prezentace na dalších soutěžích v zahraničí.

Více na www.beautyexpo.cz

11. července 2010

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění