SOUTĚŽ: Dynavix Atto - s navigací se neztratíte

Navigační zařízení se u řidičů i řidiček těší stále větší oblibě. Jejich nespornou výhodou je, že s GPS navigací budete vždycky vědět, kde jste a jak se po silnicích dostat do zadaného cíle.
SOUTĚŽ: Dynavix Atto - s navigací se neztratíte
22.6.2009 0:00 |

Ačkoli z počátku bylo používání navigačních zařízení spíše doménou mužů, někdy spíše jako nová „technická hračka“ mužských zástupců domácností, která občas nakonec končila v šuplíku, navigace může být velmi užitečnou pomůckou jak pro řidiče, tak pro ženy řidičky.

I bez ohledu na to, co se píše o orientačním smyslu žen,  občasnému bloudění se nikdo z řidičů se nevyhne. Navigační zařízení tak oceníte zvláště tehdy, cestujete-li často a v pro vás neznámých oblastech, při cestování na dovolenou atd. S GPS navigací budete vždycky vědět, kde jste a dokáže vás dovést tam, kam potřebujete. A nemusí to vůbec být nuda.

Věděli jste, že navigování může být i zábavné?


Společnost Dynavix si jako jedna z prvních uvědomila, že navigování nemusí být jen o striktních povelech „odbočte vlevo, odbočte vpravo, pokud možno otočte se…“, ale že i navigační zařízení mohou během jízdy komunikovat tak nějak po svém, a že mohou být zábavné.

„A jedém“ zahlásí herec Pavel Liška svým netypickým přízvukem. Navigační zařízení Dynavix jsou díky jeho hláškám příjemným rozptýlením při stresových situacích za volantem.

 


Malá ale výkonná navigace


Dynavix Atto je s pouhými 11,95 mm jednou z nejtenčích navigací na českém trhu. Jedná se o zařízení, které vyniká slušivým designem a miniaturními rozměry při zachování přehledného 3,5“ dotykového displeje (HighBrightness s rozlišením 320 x 240 px).

Zařízení podporuje přehrávání většiny zvukových formátů a prohlížení fotografií. Navíc je dodáváno s aktivním držákem a volitelně s přijímačem RDS-TMC zpráv.

Ocenění zařízení:


Zařízení Dynavix Atto získalo prestižní ocenění odborného magazínu Extra PC (číslo 3, 2009), na Slovensku získal ocenění časopisu BCMOBIL & TECHBOX (březen-duben 2009) a ocenění PCSPACE - Top produkt (duben 2009).}}}
Více informací  naleznete na
www.dynavix.cz

—–

Soutěžte s námi o navigaci Dynavix Atto! Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku a tři z vás získají toto navigační zařízení v hodnotě 4025 Kč.

Soutěžní otázka:
====Kolik navigačních zařízení vyrábí společnost Dynavix?====


a) 2
b) 4
c) 6

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám můžete zasílat do 6. července 2009 na adresu redakce@zeny.cz. Do předmětu zprávy, prosíme napište heslo SOUTĚŽ: Dynavix a ke správné odpovědi nezapomeňte připsat svou kontaktní adresu a telefon.

22. června 2009

**

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
Upozornění