Soutěžte o Appetite Stop - biologicky aktivní doplněk stravy

Appetite Stop aktivně přispívá ke snižování váhy tím, že potlačuje chuť k jídlu. Je určen především pro ty z Vás, kteří svádějí marný boj s nezřízenou chutí, trpí nadváhou a přitom chtějí znovu obnovit svou ideální váhu.
26.8.2013 8:00 |

Appetit Stop obsahuje olej ze semen borovice korejské, který se vyrábí pod patentovaným názvem PinnoThin. Vědecké výzkumy potvrdily, že tento olej, který tvoří hlavní složku biologicky aktivního přípravku Appetite Stop, vyvolává pocit sytosti a potlačuje pocit hladu.

Přípravek PinnoThin vyrábí holandská společnost Lipid Nutrition B.V. Tato společnost je na celém světě známá jako dodavatel vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a biologicky aktivních potravinových doplňků, jejichž účinnost byla prokázána klinickými výzkumy.

OBRAZEM: Appetite STOP

JAK FUNGUJE APPETITE STOP V LIDSKÉM TĚLE?

Appetite Stop působí jako stimulátor vylučování hormonů CCK a GLP-1, které vysílají do mozku signály o nasycení.Tím snižuje chuť k jídlu, zpomaluje žaludeční vyprazdňování a navozuje pocit sytosti.

CCK (CHOLECYSTOKININ) vyvolává pocit sytosti, snižuje potřebu jídla, ovlivňuje vstřebatelnost tuků a bílkovin.

GLP-1 (PEPTID PODOBNÝ GLUKAGONU) snižuje chuť k jídlu, omezuje objem, přijímané potravy, podílí se na vstřebávání tuků a cukrů.

Výsledky vědeckých výzkumů ukázaly, že za půl hodiny po požití tohoto oleje se snižuje chuť k jídlu a zhruba po dobu 3 hodin není pociťován hlad. S přípravkem Appetite Stop dostanete svou chuť pod kontrolu.

Více na www.appetitestop.cz

SOUTĚŽ

Soutěžte s námi o hubnoucí preparát Appetite Stop. Tento produkt získá 20 účastníků soutěže, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku jako 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., 100., 110., 120., 130., 140., 150., 160., 170., 180., 190. 200. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 26. srpna do 8. září 2013.

Autor článku: Ženy.cz
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění