Miss Earth 2012: Třetí největší světovou soutěž krásy vyhrála Češka!

Třiadvacetiletá Češka Tereza Fajksová se ve filipínské Manile stala vítězkou letošního ročníku mezinárodní soutěže krásy Miss Earth.
26.11.2012 7:00 |

Již 12. ročník soutěže krásy Miss Earth se uskutečnil 24. 11. 2012 se Versailles Palace v Alabang, Muntinlupa City na Filipínách. Tereza Fajksová byla v březnu finalistkou soutěže Česká Miss a stala druhou vícemis a zároveň držitelkou titulu Česká Miss Earth 2012, což umožnilo reprezentovat republiku v této soutěži na celosvětové úrovni.

OBRAZEM: Tereza Fajksová, Miss Earth 2012
Fotogalerie

„Upřímně Tereze gratuluji. Jsem hrdá na její úspěch na světové soutěži. Vždy jsem věřila, že se to jedné z Českých Miss podaří. Vítězství Terezy je motivací pro nás organizátory a také partnery soutěže. Stále platí, že česká krása se ve světě neztratí a že účast v soutěži Česká Miss má smysl,“ říká k úspěchu Terezy ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Sympatická blondýnka pochází z Ivančic a nyní žije v Brně. Nějaký čas se věnovala vrcholovému volejbalu, který ovšem byla nucena ze zdravotních důvodů ukončit. V současné studuje Veřejně správní akademii obor personální řízení a ráda by pokračovala ještě na Mendelově univerzitě v Brně v oboru Mezinárodní vztahy.

Autor článku: Redakce
Zdroj: Archiv

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění