Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA

Nová bahenní maska od NevO Dead Sea SPA představuje intenzivní, znovu omlazující péči pro obličej využívající bahna a minerálů z Mrtvého moře.
Výherce Zázračné bahenní masky od NevO Dead Sea SPA
20.7.2010 0:00 |

Mrtvé moře je proslulé koupelemi v černém bahně, které má jedinečné zkrášlující účinky díky vysoké koncentraci minerálů. Každý litr vody z Mrtvého moře má desetkrát více soli a minerálů než například moře Středozemní.

Maska značky NevO Dead Sea SPA obsahuje kromě minerálů, bahno z Mrtvého moře, které intenzivně působí na obnovení pružnosti a mladistvého vzhledu pokožky. Bahenní masku aplikujeme jednou týdně na vyčištěný obličej kromě oblasti očí a rtů. Necháme působit deset až patnáct minut.Odstranění masky:
Ke každému balení bahenní obličejové masky dostanete malý magnet. Zabalte ho do papírku a pomalými pohyby začněte masku odstraňovat. V momentě, kdy se dotknete obličeje, se zbytek nepotřebné masky postupně přisaje na papírek. Vaše pleť tak vstřebá tolik potřebné minerály a zůstane hedvábně jemná.

Další informace najdete na http://nevo-spa.com/

Vyzkoušejte i vy intenzivní účinky Zázračné bahenní masky NevO Dead Sea SPA! Jeden z účastníků naší  soutěže nyní získává Zázračnou bahenní masku v hodnotě 2100 Kč. Další šťastný výherce pak obdrží tělový Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře v hodnotě 950 Kč.

Soutěžní otázka:

Jak se odstraní maska z obličeje?

Správná odpověď:
b) magnetem


Výherci:

Zázračná bahenní maska NevO Dead Sea SPA - Libuše Khirová, Hodonín
Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře - Hana Kuncová, Kotvrdovice


Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti NevO Dead Sea SPA na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění