Výherci nákupních poukazů Tchibo

Darujte emoce! Lesk briliantu, třpyt ušlechtilých perel nebo jemné blyštění stříbra nemá konce a s nimi je trvalá i vzpomínka na výjimečné chvíle. Stačí jediný pohled na malý poklad a znovu se objeví milé vzpomínky. Krásným šperkem potěšíte každou ženu a podtrhnete její půvaby.
Výherci nákupních poukazů Tchibo
2.12.2010 0:00 |

Každý týden nový svět


Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo týden co týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkčností. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete. Šperky ze zlata, perel, diamantů, stříbra a vybrané doplňky
Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.V naší kolekci proto přinášíme široký výběr jedinečných šperků, mezi kterými zaručeně najdete pro každou ženu takový, který bude souznít s její osobností. Šperkem nemůžete žádnou ženu urazit, ale jen příjemně překvapit. Každá žena si v hloubi duše přeje dostat krásný šperk. Není nic snazšího, než tajné přání splnit. Uvidíte, jaký bude mít blyštivý dárek úspěch.


                        Perlový náhrdelník                                              Řetízek a náušnice

Nakupujte už nyní


Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 24. 11. 2010 a také v týdnu od 29. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz  v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Soutěžili s námi o 5 poukazů v celkové hodnotě 2 500 Kč, které lze využít při nákupu na www.tchibo.cz.

Soutěžní otázka:


Co znamená zirkon ve špercích z aktuální nabídky Tchibo.cz?

Správná odpověď
a) umělý kámen

Ceny:


1. místo 1 000 Kč - Simona Horáčková, Hrádek n. Nisou
2. místo 600 Kč  - Filip Jasoněk, Slavkov
3. místo 300 Kč  - Martina Miškeříková, Břeclav
4. místo 300 Kč - Milan Pokorný, Chotěboř 
5. místo 300 Kč - Vlasta Hniličková, Svitavy

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době poštou na adresy, které udali v soutěžním e-mailu.
Gratulujeme!

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

MonikaK | 21.1.2011 09:25

RE: Výhra

sima007 | 20.1.2011 20:41

Výhra

MonikaK | 13.1.2011 11:34

Výhry

sima007 | 12.1.2011 17:48

výhra

martousek | 12.1.2011 17:38

výhra?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění