Výherci soutěže o DISCOVER od Oriflame - péči o tělo s vůní dálek

Většina z nás se ráda obklopuje příjemnými vůněmi. Oriflame přináší nový koncept tělové kosmetiky, řadu DISCOVER, objevování vůní typických pro vzdálené kouty světa.
Výherci soutěže o DISCOVER od Oriflame - péči o tělo s vůní dálek
8.8.2009 0:00 |

Nová řada tělové kosmetiky Discover je tady pro všechny, kdo milují cestování, objevování nových zážitků a inspiraci v podobě vůní a příběhů multikulturního světa. Svět Discover je plný barev a dobrodružství. Zaplaví vás energií, svěžestí a kouzlem vzdálených zemí.

Všechny přípravky z řady Discover mají vyrovnané pH, bohatou pěnu a skvěle se hodí pro každodenní použití pro celou rodinu.Vychutnejte si záři iberského slunceMěsto plné ozvěn flamenca z kytarových strun, vůně zahrad a šumění pomerančovníků kolem starobylých paláců… Takovou atmosféru vám navodí žlutá řada Discovrer, která obsahuje citrusový abrazivní gel, sprchový gel a mýdlo. Balíček s touto řadou v hodnotě 257 Kč čeká na 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.


Soutěžní otázka:


Kolik barevných řad naleznete v kolekci Discover? (nápovědu naleznete na www.oriflame.cz)
Správná odpověď: a) tři

Výherci:


Radka Havelková, Týnec n. Sázavou
Pavel Jedlička, Třebíč
Jana Pavelková, Hranice
Petr Pintera, Hodonín
Renata Poláčková, Hradec n. Moravicí

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!
8. srpna 2009


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce tělové kosmetiky Discover a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění