Výherci soutěže o parfémovanou vodu Giordani Gold Shine

Třetí katalog Oriflame tohoto roku otvírá kolekce ve znamení zlata. Její královnou je nová parfémovaná voda Giordani Gold Shine.
Výherci soutěže o parfémovanou vodu Giordani Gold Shine
16.2.2010 0:00 |

Oslňte svým vnitřním jasemParfumér Philippe Bousseton se při tvorbě této vůně nechal inspirovat představou večera v italské opeře. „Diváci obdivují nejen představení, ale i krásnou a nedostupnou ženu, která sleduje hru z první lóže… Originální ovoce v úvodu vůně odhaluje nové stránky její povahy. Květinové srdce symbolizuje její jemnou ženskost a dřevitý dozvuk vyjadřuje její půvab a eleganci.“Pyramidu vůně tvoří:
Hlava: mučenka, černý rybíz, broskev, hruška, citrón, grapefruit
Srdce: růže, pivoňka, otočník, jasmín
Tělo: cedrové a santalové dřevo, pačuli, ambra, pižmo, kůže, vanilka

Stejně jako vůně je výjimečný i její flakón, ozdobený speciální technikou: symbol slunce skláři natiskli keramickým zlatým inkoustem, který po vypálení zanechal na skle vrstvičku čistého 18ti karátového zlata.Oslňte i vy své okolí svým vnitřním jasem. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s touto toaletní vodou, v hodnotě 649 Kč.Soutěžní otázka:

Jaké parfémované výrobky obsahuje kolekce Giordani Gold Shine?Správná odpověď
b) tuhý parfém, parfemovanou vodu, sprchový krém

====Výherci:====
Stanislava Jeníčková, Štěnovice ====Výherkyně obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udaly v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!==== 16. února 2010

—–

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce vůní a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr
**16. února 2010—–

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění