Výherci soutěže s Pilotemnazkoušku.cz

Jako novinku pořádá skupina profesionálních pilotů zážitkovou akci, na které může řídit letadlo i člověk bez zkušeností a vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je být pilotem reálného letadla se vším všudy.
Výherci soutěže s Pilotemnazkoušku.cz
22.12.2009 0:00 |

Většina mužů už od mládí sní, stát se policejním vyšetřovatelem, kosmonautem nebo pilotem dopravního letadla. Jak roky plynou, a přichází realita všedního dne, nakonec volí mnohem všednější povolání. Tyto klukovské sny však stále zůstávají v mysli každého chlapa jako velký nesplněný sen. Blýská se však na lepší časy a dnes již každá žena může svému partnerovi jeden z těchto snů splnit.

Akce nese název Pilotem na zkoušku a má jasně daný scénář. Účastník akce společně s pilotem naplánuje let, zakreslí v mapě trasu, zkontroluje aktivaci vzdušných prostorů, naprogramuje palubní přístroje a zjistí aktuální meteorologické podmínky. Poslechne si, jak vyžádat povolení ke startu a jako druhý pilot zkontroluje předletové úkony po kapitánovi letadla.Po vzletu z letiště má účastník na starosti řízení letadla a jeho navigaci po naplánované trati. Vyzkouší si, zda má talent na ovládání tohoto komplexního stroje a také to, zda dokáže s klidem řešit nouzové situace.

Akce Pilotem na zkoušku není žádným vyhlídkovým letem, ale reálnou zkouškou schopností pilota – účastníka akce, který si na vlastní kůži vyzkouší, co obnáší řízení letadla ve vzduchu. Na konci akce zná účastník odpověď, zda je schopen letadlo řídit a zda je například reálné, aby sám zvládnul s letadlem přistát.

Celá akce Pilotem na zkoušku zabere přibližně jedno sobotní dopoledne a je zakončena poletovým rozborem, kde zkušení piloti proberou s účastníky jejich zážitky a zodpoví řadu otázek a mýtů, které kolem pilotování letadla panují.Akci lze také darovat dárkovým poukazem nebo rezervovat online na stránkách www.pilotemnazkousku.cz.

Soutěžní otázka:


Na kolika místech v České republice provozují organizátoři akci PILOTEM NA ZKOUŠKU?

Správná odpověď
b) Na pěti 

Výherce:
Eva Tomášková, Č. Budějovice

Výherce získává dárkový poukaz v hodnotě 4 800 Kč získat jako dárek!  Poukaz bude zaslán přímo partnerem soutěže a lze jej uplatnit po dobu šesti měsíců od převzetí výhry.

21. prosince 2009

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění