Výherci soutěže z VZP o Power Ball

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR přináší inspiraci, užitečné rady odborníků a informace o tom, co může každý z nás udělat pro svůj zdravý život prostřednictvím internetového portálu www.ZijZdrave.cz.
Výherci soutěže z VZP o Power Ball
31.5.2011 0:00 |

Ten se s příchodem jara oblékl do nového svěžího hávu, který čtenářům nabízí ještě přehlednější strukturu a lepší dostupnost informací o zdravém životě.

RADY PRO NÁŠ ZDRAVÝ ŽIVOT KONEČNĚ PŘEHLEDNĚ NA JEDNOM MÍSTĚ


Pro návštěvníky portálu www.ZijZdrave.cz připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna společně s předními odborníky – obezitology, nutričními terapeuty, fyzioterapeuty a psychology – mnoho užitečných rad a doporučení, jak se správně a zdravě stravovat a jaké pohybové aktivity jsou pro nás nejvhodnější.
 
Portál nabízí recepty na zdravé pokrmy, tabulky nutričních hodnot potravin či výdeje energie. Pravidelně každý měsíc zde probíhají online poradny na aktuální témata. K dispozici jsou také diskusní fóra, kde mohou návštěvníci probírat s ostatními své úspěchy i neúspěchy na cestě za zdravým životem.

   


Každý návštěvník internetového portálu www.ZijZdrave.cz si může díky aplikaci Můj deníček zaznamenávat své energetické příjmy a výdeje. Do deníčku si zapisujeme na jedné straně energetické příjmy, tedy vše co za den sníme, a na druhé straně energetické výdeje, což představuje naši pohybovou aktivitu. Zda se daří mít tyto dvě složky v rovnováze, ukazují přehledné grafy. Stránky nabízí i kalendář akcí spojených se zdravým pohybem, ankety a soutěže o zajímavé ceny.

Soutěžte s webem Žij zdravě!


Tři z vás, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku, získají originální Powerball - ruční posilovací nástroj určený také pro relaxaci, rehabilitaci svalů rukou nebo jako hračka.Soutěžní otázka

:
Tepová frekvence udává počet tepů (stahů) srdce během jedné minuty. V jakém rozmezí se pohybuje průměrný počet tepů za minutu?

Správná odpověď
a) 65 – 75 tepů za minutu

====Výherci==== Marie Petráková, Humpolec
Jarmila Sojáková, Lobodice
Šárka Schlesingerová, Vřesina u Hlučína

15. května 2011

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění