Výherkyně dekorativní kosmetiky VERY ME od Oriflame!

Ewa Frana představuje novou řadu VERY ME, která je určena pro všechny mladé nebo hravé holky a dámy!
Výherkyně dekorativní kosmetiky VERY ME od Oriflame!
25.8.2010 0:00 |

Naklikni si co chceš!


Vyber si svá oblíbená líčidla na oči nebo na rty a naklikni je na Clickit cvakátko, které můžeš mít vždy u sebe. Klikej a kombinuj různé barvy tak, aby seděly do tvého stylu a nálady.
S novým Clickit cvakátkem máš pořád po ruce svoje oblíbené odstíny lesků na rty, tekuté rtěnky, řasenky a tekuté linky pro makeup, který ti právě sedne. S clickit cvakátkem snadno kombinuješ líčidla a barvy podle momentální nálady. Z každé strany klikneš jednu barvičku a jdeš! Je to brnkačka! 

Na tři výherce nyní chytré Clickit cvakátko, černá řasenka Clickit Very Me, barevný lesk na rty Clickit Very Me a CD + DVD Ewa Farne Blíž ke hvězdám.

 

 Soutěžní otázka:Jak se jmenují hrdinky ze seriálu Dare to be od Oriflame?

(Nápovědu naleznete na www.dare-to-be.net nebo v aktuálním katalogu (č.12) Oriflame)

Správná odpověď:
b) Emma, Dasha, Alisha, Claudia

Výherci:
*
Eva Huláková, Most Martina Salašová, Broumov
* Jaroslava Janíčková, Ivančice ====Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!==== —-
Na www.dare-to-be.net se dozvíte více o řadě Very Me a také na www.oriflame.cz si můžete si prolistovat on-line katalog s kompletním sortimentem řady Very Me. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

25. srpna 2010

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění