Výherkyně profesionální sady líčení od Oriflame!

Soutežili jste s námi o profeisonální sadu líčení od Oriflame! Jména tří výherkyň exkluzivní palety líčení se dozvíte v následujícím článku.
Výherkyně profesionální sady líčení od Oriflame!
25.12.2008 0:00 |

Vánoční paleta Oriflame Beauty byla vyrobena jako limitovaná kolekce, exkluzivně pro Vánoce 2008 a je určena pro kompletní nalíčení . Profesionální sada líčení Oriflame Beauty obsahuje 10 očních stínů, 6 lesků na rty, tvářenku a pudr, který sluší všem odstínům pleti.Tři z Vás, kdo odpověli správně  na soutěžní otázku, získávají balíček s Vánoční paletou Oriflame Beauty v hodnotě 629 Kč.

Správná odpověď na soutěžní otázku: Se kterou nadací spolupracuje společnost Oriflame? zní:


2/ s nadací Terezy Maxové 

Výherci:


Bohunka Šimková, Jičín

Dagmar Krejsová, Hodonín
Antonie Kramelová, RakovníkNa www.oriflame.cz se dozvíte více o široké nabídce dekorativní kosmetiky a můžete si prolistovat vánoční katalog, plný zajímavých tipů na dárky, on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění