Výherkyně štrasovvých souprav od www.bizushop.cz

Zazářit a okouzlit chce každá žena. Proto byste neměly zapomínat na šperky, které nejen podtrhnou krásu, ale i zdůrazní Váš šarm.
Výherkyně štrasovvých souprav od www.bizushop.cz
16.12.2008 0:00 |

Dáváte přednost moderním šperkům z chirurgické oceli, či honosným klenotům ze štrasu či perel? Poté určitě neváhejte a navštivte e-shop na stránkách www.bizushop.cz. Potěšte nejen sebe, ale i své blízké a kupte jim dárek, který je potěší.

Bizushop.cz nabízí více než tisíc šperků různých vzorů, velikostí a úprav. Každý si zde vybere to své. U nás najdete řetízky, korále, náušnice, prstýnky, náramky, přívěsky, svatební a společenské soupravy. Pány potěší kravatové spony nebo náramky z chirurgické oceli. Malé parádnice zcela jistě zaujmou korunky, jaké nosí Miss, klíčenky a korále. Nezapomínáme ani na starší dámy, vždyť i ty se chtějí líbit!

Speciálně pro ně jsou na e-shopu Bizushop.cz připraveny klipry na šátek, náušnice klipsy a mnoho dalších neméně zajímavých a kvalitních vzorů bižuterie. Pokud toužíte po krásných a slušivých ozdobách z naší bižuterie a štěstěna Vám v této soutěži nebude nakloněna, neházejte flintu do žita! Navštivte nás, vyberte si šperk, který Vám sedne a UDĚLEJTE SE KRÁSNOU. 

V minulé soutěži, kterou jsme pro vás připravili společně s  www.bizushop.cz,  měli tři z vás, kteří s právně odpověděli na soutěžní otázku, možnost vyhrát některou ze tří překrásných štrasových souprav.

Správná odpověď na  soutěžní otázku  Kolik vzorů šperků nabízí e-shop www.bizushop.cz? zní:
3. Více než 1000

Výherci:1. cena
Štrasová souprava - náhrdelník, náušnice v bílém štrasu v hodnotě 1490 KčMarkéta Bigley, Vejprtnice2. cena 
Štrasová souprava - náhrdelník, náušnice v bílém štrasu v hodnotě 369 Kč


Alena Muláková, Ústí nad Labem
3. cena
Štrasová souprava - náhrdelník, náušnice v bílém štrasu v hodnotě 169 KčLudmila Janečková, Chvalčov


Výherkyním srdečně blahopřejeme! Ceny budou zaslány přímo společností provozující internetový obchod www.bizushop.cz.
Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění