Kreslící povlečení - zábava pro malé i velké

Hrát na povlečení piškvorky, popustit uzdu dětské kreativitě nebo napsat své drahé polovičce milostný vzkaz přímo na polštář? Proč ne...
15.8.2013 12:00 |

Hlavně se bavit, to je zřejmě nevyřčeným motem společnosti Stitch designworks se sídlem v Salisbury, která pod značkou Doodle by Stitch prodává sady povlečení, ubrusů a prostírání. Jejich výrobky mají jednu zvláštnost - můžete na ně napsat nebo nakreslit cokoli.

OBRAZEM: Doodle by Stich

Lze předpokládat, že zvláště pro děti bude taková peřina nebo prostírání ideálním dárkem, jelikož jim dává téměř neomezený prostor k jejich kreativním výtvorům, navíc bez toho, že by „počmáranou“ peřinou přiváděli nešťastné rodičovstvo do stavů afektu nebo zoufalství. Speciální fixy a látka jsou totiž vyrobeny tak, aby po vyprání bylo povlečení opět čisté a připravené k dalšímu použití.

Každá legrace ovšem něco stojí, takže i tady musíte počítat s určitým výdajem. Ceny produktů se na stránkách výrobce pohybují kolem 40 až 55 liber, za sadu deseti barevných fixů na povlečení pak zaplatíte v přepočtu kolem 150 korun.

Autor článku: MK
Zdroj: Profimedia.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění