Křest Deníku odbarvené blondýny IV

Na křtu čtvrtého pokračování  Deníku odbarvené blondýny se v Paláci knih LUXOR sešly slavné maminky i milovníci knih a humoru.
Křest Deníku odbarvené blondýny IV
28.8.2010 0:00 |

Vydavatelství Mladá fronta pokřtilo knihu Deník odbarvené blondýny IV.


Dne 25. srpna 2010 proběhl v rámci oslav 8. narozenin Paláce knih Luxor slavnostní křest knihy Deník odbarvené blondýny IV.
Slavnostní křest moderovala Eva Decastelo a vybrané pasáže z knihy přečetli Zuzana Belohorcová, Michal Dvořák, Martina Gavriely, Petr Vágner, Olga Lounová a Klára Kolomazníková. Na pokřtění knihy a rozkrojení dortu Boženy Svárovské se přišlo podívat téměř sto návštěvníků.


Deník odbarvené blondýny vstupil s podtitulem Nejkrásnější období? do svého čtvrtého pokračování. Kdo by čekal, že zrovna odbarvená blondýna Božena Svárovská se dokáže usadit, zamilovat a dokonce snad založit rodinu, tomu by se členku klubu Neprovdatelných jen vysmály.

A najednou je to tady. Božena Svárovská najednou místo plastických operací řeší rostoucí těhotenské břicho, hledání ideálního muže vyměnila za snahu nepokazit vztah s NÍM a alkoholové kocoviny se proměnily na ranní nevolnosti. A všichni kolem si na ní musí dávat pozor, protože je ještě víc náladová, děsně plačtivá, hystericky žárlivá, pořád naštvaná a hlavně vytočená, když se jí někdo pokusí tvrdit, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy.Již první kniha ze série Deník odbarvené blondýny (Mladá fronta 2007) vzbudila mezi čtenáři a čtenářkami pozitivní ohlas. Po úspěšném prvním dílu následoval Deník odbarvené blondýny II. – Manuál k použití muže (Mladá fronta 2008) a Deník odbarvené blondýny III. – Co všechno nesnáším (Mladá fronta 2009). Všechny tři díly se díky své popularitě dočkaly dotisku. Na facebookovém profilu autorky její činnost sleduje přes 3700 fanoušků. Ilustracemi všechny knihy doplnil Tomáš Suder.

28. srpna 2010

Fotogalerie: ZDE

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění