Jak si užít anální sex?

Klasická situace – se svým partnerem se necháte inspirovat a rozhodnete se experimentovat. Nadšení ale brzy vystřídá rozčarování, když zjistíte, že jednomu z vás, anebo i oběma, tato forma sexu „nic neříká“. A náhle vyvstane otázka – co teď s tím..?
Jak si užít anální sex?
aktualizováno 26.3.2012 16:00 |

Anální sex (neboli soulož do konečníku) je sexuální praktika až nečekaně „vousatá“. Slavný markýz de Sade s ní už v osmnáctém století doslova „dláždil“ své knihy a jistě nebyl ani sám, ani první. V souvislosti s historií je ovšem třeba poznamenat, že dříve se anální sex přisuzoval zejména homosexuálním párům a „zvrhlíkům“, jako jasný akt sodomie (nepočítáme-li antické Řecko, ale tam bylo pro změnu „normální“ kdeco..).

Naše dnešní doba je v tomto ohledu výrazně liberálnější a díky tomu, stejně jako díky dobrému přístupu k objektivním informacím víme, že anální sex je sice praktika neobvyklá, nicméně poměrně rozšířená a oblíbená a věnují se jí heterosexuální páry stejně, jako homosexuální. Když si k tomu přidáme, že nám za její provozování už nehrozí upálení na hranici, můžeme se statečně pustit do objevování.

Inspiraci nejen k análnímu sexu můžete hledat např. v článku Sexuální hry pro pokročilé


Za fakt, že se v naší době těší anální sex takové oblibě, vděčíme nejspíš pornofilmům, kde je zejména v posledních letech představován jako něco zcela běžného, normálního, jednoduchého ( ! ), zkrátka jako něco, co vás může klidně potkat na prvním rande, někde mezi úvodním předáním květiny a závěrečným: „..zavoláš mi?“. Dá se dokonce říci, že se dostal „do módy“, podobně, jako vyholování přirození a bisexualita.

Přečtěte si názor sexuologa: Anální sex - Tabu, nebo normální součást milostného života?


Jenže zatímco holení přirození vám zpravidla jen navýší spotřebu žiletek a experimenty s bisexualitou způsobí „rozčarování“, anální sex – jako technika pokročilá – v sobě skrývá mnohé úskalí a nebezpečí, které si nezkušený experimentátor mnohdy neuvědomí. Ale nebojte se – pointou dnešního článku nemá být: „proč se do toho nepouštět“, nýbrž: „jak na to, abychom si to užili“. A přestože je určen primárně ženám, pravidla a zákonitosti které si představíme, platí stejně pro obě pohlaví.

Proč ženy spíše odmítají anální sex?


Statistickým faktem je, že většina žen anální sex odmítá, či k němu má vyloženě odpor. Nejběžnější důvody jsou dva. První je ten, že ho považují za něco nechutného a nemorálního, a druhý bývá ten, že někdy v minulosti jejich lože navštívil „Ilja Muromec“.

Ilja Muromec – bohatýr udatný, smělý ( ..jak praví bajky ) a neurvalý ( ..jak dodávám já ) nám poslouží jako figurant. Je to sexuální partner, který někdy v minulosti tyto ženy buďto přesvědčil, že „to umí“, anebo se jich na nic neptal a „jen“ si dělal co ho napadlo.

Sex má být především zábava... Sex má být především zábava...


Ono to ve výsledku vyjde na stejno – parterka má v lepším případě pouze fyzické zranění, v horším pak navíc velmi nepříjemné trauma. Taková zkušenost může na velmi dlouho, nebo i trvale ochladit partnerčinu chuť na experimenty tímto směrem na bod mrazu. Pokud vaše partnerka patří do jedné z výše uvedených kategorií, stojí před vámi nelehký ale spíše prakticky nemožný úkol, chcete-li v ní probudit touhu, vyzkoušet to s vámi, případně – vyzkoušet to znova.

Kde udělal Ilja chybu?


Pokud si chcete anální sex opravdu užít, měli byste dodržet alespoň několik základních náležitostí. První a jedna z nejdůležitějších je ujistit se, že o něj má partner opravdu zájem.

Následuje důvěra ve schopnosti, zkušenosti a „um“ vašeho partnera. Zadeček není od přírody uzpůsoben k podobným hrátkám a nezkušený nebo neurvalý partner vám snadno může způsobit nepříjemné a bolestivé zranění. Tomu se dá samozřejmě předejít, jak si vysvětlíme dále.

Pokračování článku - druhá kapitola >>>

Autor článku: Pavel Vrba
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

janCA | 6.9.2013 11:01

analni sex

Jan | 18.8.2013 13:57

Pulbuzici

Romeo | 2.8.2013 08:08

Re: pokud jste submisivní a váš partner si vás váží tak to dáte

Bára | 2.5.2013 15:56

anální šperk

roni dise | 23.9.2012 09:11

pokud jste submisivní a váš partner si vás váží tak to dáte

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění