Aktivní omlazení – Kolagen a kyselina hyaluronová

Čas se opravdu zastavit nedá. Můžeme ale zpomalit vnější projevy stárnutí. Mladistvý vzhled a dobrou fyzickou kondici si můžete udržet díky doplňování kolagenu a nově i kyseliny hyaluronové.
Aktivní omlazení – Kolagen a kyselina hyaluronová
12.12.2010 0:00 |

Stárnutí se dřív nebo později začne navenek projevovat hlavně na stavu pokožky, největším orgánu našeho těla. Za ztrátu její pevnosti a pružnosti může, stejně jako za prohlubující se vrásky, především s věkem související ztráta kolagenu. K jeho doplnění přispívá nový Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová. Tento nový doplněk stravy má příznivý vliv také na stav vlasů a nehtů a jak již název napovídá, nabízí kromě kolagenu i tablety kyseliny hyaluronové, nazývané také molekula mládí. Její použití ve formě tablet je přitom u nás novinkou.

Mladistvý vzhled a dobrou fyzickou kondici, zpomalte projevy stárnutí,
nyní mimořádná blesková akce – dvě balení za pouhých 1350 Kč.


Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová je novinka, kterou na trh uvádí česká farmaceutická společnost RosenPharma a.s.. Přípravek obsahuje vysoce účinnou formu čistého kolagenu a nově je navíc doplněn o kyselinu hyaluronovou, která má příznivý vliv na hydrataci pokožky, redukci vrásek a urychlení hojení kůže. Dosud byla tato látka nejvíce používána ve formě injekcí či krémů, ale nedávné studie prokázaly rovněž její vstřebávání prostřednictvím trávicího traktu, proto ji nyní můžete vyzkoušet i ve formě tablet. Kombinace zevního i vnitřního užití přitom účinek zvyšuje.

http://www.kolagen-forte.cz/akce/bleskova-akce


Tablety Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová, které navíc blahodárně působí například na růst vlasů a jejich regeneraci po barvení, se prodávají v balení obsahujícím 120 tablet kolagenu a 60 tablet kyseliny hyaluronové.

- Hydratuje pleť
- Vyhlazuje vrásky
- Zpevňuje pokožku
- Vnitřní výživa pokožky
- Zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů

1 balení za tuto cenu je kúra na 2 měsíce užívání.


Objednejte za tuto výjimečnou cenu pouze tento týden!http://www.kolagen-forte.cz/akce/bleskova-akce


Více informací o výrobku Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová naleznete na kolagen-forte.cz . Další produkty společnosti RosenPharma a.s. naleznete na www. rosen-plet.cz

(komerční prezentace)
6. prosince2010

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

nikikinski | 6.6.2011 06:42

kyselina hyaluronová

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění