Doplněná od hlavy až k patě

Některé preparáty mohou pomoci díky kombinaci látek, které byste obvykle zároveň hned tak nepozřeli.
Doplněná od hlavy až k patě
2.10.2010 0:00 |

Pro krásu


Bioaktivní antioxidant

Užíváním bioaktivních oxidantů mohou naše buňky získat jakýsi ochranný štít proti působení volných radikálů a ovlivnit tak proces stárnutí.

Celluherb

Spojení vybraných účinných látek, minerálů a extraktů bylin pro odstranění projevů celulitidy celkově revitalizuje pokožku a navrací jí elasticitu. Dochází k jejímu vyhlazení a zpevnění. Vysoký obsah antioxidantů přispívá k mladistvému vzhledu.

Evelle

S tzv. „pilulkou krásy“ Evelle pečujete o svou pleť, vlasy a nehty zevnitř. Tablety s vanilkovým aroma obsahují deset bioaktivních látek. A co přesně tedy tato kapsle umí? Poskytuje organismu komplex základních vitalizačních látek proti předčasnému stárnutí. Pomáhá omezovat projevy stárnutí pleti, působí proti vzniku vrásek a změnám pigmentace. Vyživuje pleť tak, aby zůstala elastická i pevná. Podporuje schopnost pokožky udržet si vlhkost. Obsahuje účinné antioxidanty důležité pro zdraví pleťových buněk. Odstraňuje „unavený“ vzhled pleti i očí. Dodává vlasům bohatost a zářivý lesk. Zpevňuje nehty.

Bioaktivní Pycnogenol

Dá se říct, že jde o lifting v tabletách. Podporuje tvorbu kožního kolagenu, čímž zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

Acneon

Příznivě ovlivňuje stav pleti při akné. Pomáhá redukovat zčervenání pleti a výskyt kordonů. Zlepšuje vnější vzhled pokožky a její nerovnosti.

Biomultivitamin

Přípravek obsahuje optimálně vyvážené složení vitaminů z čistě přírodních zdrojů. Napomáhá tělu vyrovnat se s negativními vlivy prostředí, stresem a únavou. Je vhodný pro každodenní užití, podporuje celkový stav organismu a funkci jeho jednotlivých orgánů, zvyšuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí.

Biocell

Tobolky obsahují 70 mg kyseliny hyaluronové, která přispívá ke zdravému vzhledu pokožky, její elasticitě, tónu a hydrataci. Tobolky se dobře vstřebávají z trávicího traktu, krví se pak transportují do tří vrstev kůže. Vnější i hlubší vrstvě kůže tak pomáhají udržovat v pokožce vlhkost.

Pro zdravíKoenzym Q10

Látka, bez níž nemůže žádná živá buňka existovat. Stále více se považuje za tolik hledaný „elixír mládí“. Vzniká v játrech, ale jeho tvorba od přibližně dvacátého roku věku klesá. Jeho přirozeným zdrojem jsou hlavně mořské ryby a maso. Lze jej naštěstí doplňovat formou doplňků stravy. Koenzym Q10 dodává energii a vitalitu, je vhodný při stavech únavy, pro sportovce a osoby vyššího věku. Pomáhá také pečovat o zdraví dásní.

Nutrilite vápník a hořčík

Vápník je nezbytný pro lidský život, tvoří kosti a zuby a je důležitý pro vedení nervových vzruchů, zajišťuje, že se svaly stahují a srdce bije, je mimo jiné velmi důležitý pro udržování imunitního systému. Hořčík je minerálem, který je nezbytný pro mnoho biochemických procesů v našem těle včetně metabolismu nukleových kyselin a bílkovin. Nedostatek hořčíku je velmi častý, zvláště u starších lidí, alkoholiků, těhotných žen a osob, které pravidelně a namáhavě cvičí. Bylo prokázáno, že i lehký deficit může způsobit poruchu srdečních stahů.

Bioaktivní vláknina

Snadno polykatelné tablety obsahují čtyři základní druhy vlákniny v optimálním složení. Důvodem k jejich užívání může být zejména úprava zažívání, žlučníkové obtíže či snížení hladiny cholesterolu. Při dostatečné denní dávce se urychluje pocit sytosti při jídle, a proto usnadňuje hubnutí.

InPure

Přírodní tablety s obsahem bylin pro šetrnou očistu organismu. Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků čistí organismus, čímž zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus. Vyčištění tenkého střeva má pozitivní účinek na kožní zánětlivá onemocnění, jako je ekzém, akné a lupénka. Dobrý stav zažívacího ústrojí je základ pevného zdraví.

GelActiv

V reklamě nám ho prezentuje Jarda Jágr, tak na tom asi něco bude. Pravidelným užíváním dodává GelActiv kloubům vyváženou výživu a přispívá ke zlepšení pohyblivosti a udržení vitality až do vysokého věku. Působí rychle a naprosto efektivně a jeho užívání je bezpečné bez vedlejších účinků.

IMUNO XI

Koncentrovaný výtažek z čerstvého ovoce a zeleniny se standardizovaným obsahem bioaktivních rostlinných látek, extraktu z rostliny echinacea a vitaminu C. Odborné studie potvrzují, že zelenina a ovoce snižují riziko vzniku civilizačních chorob.

FLE XIT GELACOLL caps

Dlouhodobá ochrana kloubů. Dynamická regenerace. Želatinové kapsle s obsahem koncentrovaného vysoce účinného hydrolyzátu želatiny a MSM.

EN DUROSNAC K

Energetický gel s postupným uvolňováním energie. Praktické balení energie na cesty – v tubě, která umožňuje opakované uzavření.

Enzosystém

Podpůrný prostředek, který napomáhá při úpravě a zlepšení činnosti trávicího ústrojí. Je velmi efektivní při preventivním užívání, ale zmírňuje rovněž již vzniklé trávicí problémy. Doplňuje nedostatek trávicích enzymů v organismu a jeho užívání se doporučuje při poruchách trávení.

Benosen

Přípravek s unikátní kombinací ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Obsahuje rostlinné extrakty, které pomáhají odstranit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organismu, urychlit usínání a zkvalitnit tak samotný spánek.

Varixinal

Zmenšuje otoky a bolestivost dolních končetin, příznivě ovlivňuje průchodnost a funkčnost žilních systémů, snižuje pocit únavy a tlaku dolních končetin – projevy „těžkých nohou“, omezuje tvorbu hemoroidů, posiluje a stabilizuje cévní stěny.

Bioaktivní vitamin C + kalcium

Sníst najednou kilo a půl pomerančů není snadné. Z jedné tablety tohoto přípravku lze získat stejné množství plně aktivního vitaminu C, a to bez přetížení žaludku a nežádoucích kalorií navíc.Další zajímavé články najdete v aktuálním vydání časopisu My Life.

Autor:  
Zita Marinovová (My Life)

Autor článku:  Zita Marinovová (My Life)
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění