Módní trendy ve stylu celebrit: Třpytivé šaty

Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala (zkráceně MET Gala) je prestižní módní událost, která se každoročně vykazuje obrovskou koncentrací celebrit, stejně jako např. předávání Oscarů. A jako taková je samozřejmě i vítanou příležitostí předvést co nejhonosnější róby. Letos celebrity vsadily predevším na lesk a třpyt.
Módní trendy ve stylu celebrit: Třpytivé šaty
10.5.2012 12:00 |

Stejně jako na předávání Oscarů se na červený koberci objevovaly krásky ve světlých nebo třpytivých šatech v tělové, zlaté a stříbrné barvě. Barevných rób i klasických černých čatů bylo i tentokráte poskrovnu - zde zabodovaly např. Rihana v šatech připomínajících kůži aligátora nebo René Zellweger.

Většina dam, až na drobné výjimky volila velkou večerní toatelu, obvykle také s patřičně hlubokým výstřihem anebo naopak sáhodlouhým rozparkem. V tomto směru zvítězila jednoznačně modelka Anja Rubik, jejíž rozparek nejen že odhaloval celou nohu i s kyčlí, ale také nikoho nenechával na pochybách o absenci spodního prádla.

Jako nejlepší hodnotili módní kritici šaty které na sobě měla Gwyneth Paltrow. Ale i ostatní ženy oblékly na 2012 Costume Institute Gala krásné kousky! Podívejte se sami.

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow

Rihanna Rihanna

Cameron Diaz Cameron Diaz

Anja Rubik Anja Rubik

Karolina Kurkova Karolina Kurkova

Anna Wintour a Miuccia Prada Anna Wintour a Miuccia Prada

Scarlet Johannson Scarlet Johannson

René Zellweger René Zellweger

Autor článku: Redakce
Zdroj: Profimedia.cz

Komentáře

ivanas | 7.7.2012 09:20

Pěkné módní trendy :-) já nakupuji na http://www.exkluzivnimoda.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění