Víte, které boty jsou v Hollywoodu nejoblíbenější? Podívejte se!

Nenapodobitelný styl luxusních lodiček na minimálně dvanácticentimetrovém podpatku oslovuje zejména ženy, které vyznávají ženskost. Jsou charakteristické čistými liniemi, dokonalým zpracováním detailů, mnohdy i nevšedním designem a především blýskavě červenými podrážkami... Už víte?
11.4.2012 18:00 |

Letos je tomu právě dvacet let, co první kolekce Christian Louboutin spatřila světlo světa. A slaví se jak jinak, než nádherou luxusní kolekcí, kterou si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách značky Christian Louboutin nebo v naší fotogalerii.

Její tvůrce Christian Louboutin, často označovaný jako francouzský král oděvního návrhářství, je dnes celým světem uznávám jako jeden z největších obuvníků současnosti.

Ve všech výtvorech značky Christian Louboutin se odráží návrhářova láska k umění, architektuře a designu, jeho fascinace světem tanečnic a kabaretů, vášeň pro exotické destinace i respekt a obdiv k bezchybně odvedené řemeslné práci.

Christian Louboutin Christian Louboutin

Právě tyto hodnoty inspirují Louboutina k výběru jedinečných materiálů, tvarů a barev a vytvářejí tak jeho nezaměnitelný styl. Rafinované balancování proporcí a pohrávání si s myšlenkou střevíčku jako fetiše povyšuje Louboutinovo obuvnictví na umění.

Červené podrážky jsou pro tuto značku typické. Červené podrážky jsou pro tuto značku typické.

Boty značky Christian Louboutin - nová kolekce Boty značky Christian Louboutin - nová kolekce

Proto jsou boty této značky oblíbené po celém světě (u nás jsou k dostání pouze v concept storu SIMPLE) a jejich cena je také patřičně vysoká. Hollywoodským celebritám však tato „maličkost“ samozřejmě nevadí, a tak je můžeme poměrně pravidelně vídávat na nožkách největších hollywoodských hvězd. Podívejte se, jak jim sluší!

Victoria Beckham Victoria Beckham

Kate Blanchet Kate Blanchet

Jenifer Lopez Jenifer Lopez

Angelina Jolie Angelina Jolie

Foto: Christianlouboutin.com, Profimedia.cz

OBRAZEM: Boty značky Christian Louboutin - nová kolekce
Fotogalerie

Autor článku: Redakce
Zdroj: Archiv

Komentáře

fáračky | 8.8.2012 11:16

Ty asi nenosí fáračky :D http://www.oppb.cz/

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění