Bezbolestná liposukce: Co je to za paskvil?

Tak je, nebo není? Je to vůbec liposukce? Budete zírat, jak to doopravdy je (nebo není?)!
Bezbolestná liposukce: Co je to za paskvil?
21.3.2011 0:00 |

Bezbolestná liposukce: Jak to vlastně je?

 
 Bezbolestná liposukce je vlastně lipolýza (odbourávání tuků) na různých principech (kavitace, radiofrekvence). Co různé metody bezbolestné liposukce spojuje, je ambice vypořádat se s problémovými partiemi. Tato ambice je společná také s klasickou liposukcí, proto jsme si pro ilustraci vypůjčili slůvko liposukce. Jelikož liposukce může být pouze invazivní (rozřezat a odsát), doufáme, že nám tuto drobnou odbornou nepřesnost odpustíte.Bezbolestná liposukce není liposukce!

Senzace, bezbolestná liposukce není liposukce, protože liposukce může být jenom invazivní. Je to vlastně lipolýza (odbourávání tukových buněk). Obě se vypořádávají s problémovými partiemi, jenom odborně trochu jiným způsobem.

Klam a podvod?

Celá „podlost“ spočívá ve slově liposukce. Slůvko, kterým se ilustruje cíl, nikoli postup, mnozí zazlívají. Jestli vás zajímá, zda oprávněně nebo ne, zkuste si v Seznamu vyhledat liposukci. Na první stránce výsledků najdete jedinou invazivní metodu liposukce. Neznamená to snad, že“klasickou” liposukci potkal stejný osud jako“klasické” lyže? Zakážeme teď i carvingové „lyže“?

 

Takže funguje ta bezbolestná liposukce?


To zatím nikdo nezpochybnil. Pokud byla bezbolestná liposukce označena za klam, tak pouze kvůli názvu, nikoli kvůli nepodloženosti. Známý Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., k tomu říká: „ Laserová liposukce, lymfodrenáž – ideálně ruční, ale i přístrojová – nebo modelační ultrazvuky mohou být dobrým pomocníkem na cestě k pěkné postavě, pokud však ruku v ruce s ošetřeními také hubnete.“ (Marie Claire, 2011). Samozřejmě, že relevantní a skutečně odborný výzkum je opublikovaný a pak není problém dohledat výzkumy na kavitaci. Server pubmed.gov jich nabízí 4720, snad si vyberete.

Vážně?


Ano, důkazem toho nechť je i skutečnost, že pod názvem „Neinvazivní“ liposukce – ultrazvuková kavitace bezbolestnou liposukci nabízí i největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Evropě, Asklepion.

 ====
CHCI SE OBJEDNAT====
 

A jak je to s tou dutinou břišní?


U lidí je docela normální, že největším orgánem dutiny břišní jsou játra. Přesně ta játra, která zpracovávají tuk uvolněný z vašich problémových partií. Pokud trpíte některou z kontraindikací, bezbolestná liposukce bohužel není pro vás (hrozily by zdravotní následky).

http://www.slimngo.cz/promenaevabezbolestnaliposukce.html?utm_source=pr%2Bclanek&utm_medium=zeny.cz%2C%2Bdama.cz&utm_campaign=Prom%C4%9Bna%2Bjako%2B%C5%99emen%21

http://www.slimngo.cz/rekord12.html?utm_source=pr%2Bclanek&utm_medium=zeny.cz%2C%2Bdama.cz&utm_campaign=ubytek%2B12

21. března 2011
(komerční prezentace)

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Adriana01 | 3.6.2011 12:36

Bezbolestná liposukce

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění