27.12.2017 | Róza22

Březen a Duben 2017

Začalo jaro :-)

Březen a Duben

Upřímně nedokážu ve svojí paměti tyhle dva měsíce ani odlišit, protože jsem byla v jednom kole. Na jaře jsme se totiž měli stěhovat do nového domu, takže mě čekalo třídění a vyřazování nepotřebných věcí (hlavně oblečení a hraček) a následné balení. A to tedy bylo něco! Vážně doufám, že už se z nového baráčku nebudeme nikdy stěhovat :-)

Domeček už byl tedy připraven na stěhování, ale ještě jsme dostavovali garáž. V rodině máme dvě auta, takže jsme museli postavit dvougaráž. Opět se dostavilo moje estetické cítění (děti mi někdy říkají, že je to až “nemoc”) a já chtěla sladit barvu garáže a garážových vrat s barvou fasády. Nejdřív jsem chtěla stejnou barvu, jako jsou naše dveře (imitace středně tmavého dřeva), ale nakonec jsem zvolila světlejší barvu, díky konfigurátoru (http://www.svet-oken.cz/cz/garazova-vrata/konfigurator-garazovych-vrat.html) jsem totiž zjistila, že to vypadá mnohém lépe a je to méně nápadné. Myslím, že zrovna u garáže je ta nenápadnost dobrý nápad.

Nicméně, během dubna jsme se stihli přestěhovat, ale asi tak ještě měsíc jsme bydleli v podstatě v krabicích, než se nám podařilo všechno vybalit. To bavilo především děti, protože si z krabic stavěli bunkry a hrady.

Po vybalení a zařízení interiéru domu jsme začali s opečováváním naší nové zahrady. Pergolu jsme sice nestihli postavit, ale na to se vrhneme hned příští rok z jara.