Problém s mužem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

problém s mužem

Diskuze

anonym
| 3. 9. 2011 13:12
no s každym je to kříž ale snákym moc velký
anonym
| 3. 9. 2011 13:11
na www.linka-pomoci.cz určitě poradí sice to stoji nakou korunu ale mne pomohli
***
jituskaaa
| 1. 6. 2011 16:37
no dle meho, od takovychto ruce pryc. presne jak rikal sajrajt - neztracej ani nanosekundu a val pryc. Mit dluh je sice jeho vec, on je dospely, muze si pucit co chce a kdesicosi, ale vzhledem k jeho chovani jake popisujes radim - kopni ho do zadku.

Zachranis si svoji kuzi.

Asi bych pocitala s tim, ze budes slyset reci o tom, jak jsi na penize a ze laska pro tebe nic neznamena a podobny hovadiny. Zit s takto nezodpovednym clovekem je ale neco uplne jineho.
Aby se Ti nakonec nestalo, ze ten dluh budes splacet ty namisto jeho.

Tady je reseni podle me jasne a jednoduche - utec, s takovymto clovekem NEMA CENU BYT.

Proste problémy zatukaly na dveře a doteď věrná přítelkyně sbal mu kufry. At si svobodne pujcuje co sam uzna za vhodne, ALE BEZ TEBE.
peníze
Bazinga
| 30. 5. 2011 22:22
Já neříkám, že to není jeho věc. Ale kdyby to aspoň splácel, tak u nás nemusel zaklepat exekutor. Ještě k tomu v tom bytě bylo všechno moje, protože když jsem se k němu nastěhovala, tak tam měl jen postel, televizi a počítač. A navíc když to neplatil, tak mu dluh narostl ještě o 20 tisíc navrch. A pokud jsme žili spolu a měli společné peníze, tak to byla i má věc.

Nechci vypadat, jakože mi záleží na penězích. Ale když se to provalilo, tak mi ani neřekl, za co ty dluhy má. To jsem se dozvěděla až včera (po týdnu, co jsem pryč). Navíc ani nepřišel s žádným řešením. On mi vždy přinesl výplatu, vysypal mi to do klína a já jsem se vždy musela postarat o to, abychom vyšli. Navíc peněz měl málo, většinou kolem 11ti tisíc měsíčně, já mám pouze mateřskou, takže posílat každý měsíc dejme tomu 2 tisíce by bylo znát. Navíc celý rok sliboval, že si najde novou práci, abychom měli víc peněz. Samozřejmě, že se nic nedělo. A teď když všechno vím má najednou novou práci a k tomu ještě brigádu. A když jsme byli spolu, tak chodil do práce jak do houslí, protože někdy neměli zakázky a domů nosil tak mizerné peníze.

Víc osvětlím situaci. Tento problém s penězi je už asi čtvrtá lež, na kterou jsem přišla. Jednou mi zatajil nedoplatek za elektriku, který narostl o 400 Kč, protože to nezaplatil. Dál mi zatajil pokutu, kterou zase platil pozdě. Dál mi zatajil, že dlužil v bance doplacení jezkarty 15 stovek. Dozvěděla jsem se to, když jsem mu chtěla vyprat bundu a vyndavala mu věci z kapes. Měl tam upomínku. Prostě když se mělo něco platit, vždy mi to zatajil. Neměla jsem ani klíče od schránky, jinak bych možná věděla, jestli ten exekutor přišel poprvé, nebo už chodily nějaké upomínky. Prostě nevím. Takže důvěra byla nahlodaná již dříve. Navíc já nechápu, jak může být tak nezodpovědný a nedoplatek za elektřinu hodit někam do skříně a nezaplatit to. Chci partnera, na kterého se můžu spolehnout, a ne abych ho pořád hlídala jak policajt, jestli zařídil co měl. Jedno dítě už mám, nechci další, kterému je třicet. Když to chtěl dát dohromady, tak mi říka, že ho klidně můžu kontrolovat, číst mu poštu atd. Ale tak snad v těch letech už by měl snad dokázat fungovat sám a ne aby měl za sebou nějakej dozor. Navíc mě by to dost vyčerpávalo, protože by všechna zodpovědnost za vztah ležela na mě. On by se jen vezl. Nebo nevím jak to mam napsat. Na co bych ho v tom vztahu měla, když není schopen ani zaplatit pokutu?
Tatu
Sajrajt
| 27. 5. 2011 13:49
Hmm.. Nezodpovědný tvor a křivák asi bude. Nesplácet svoje dluhy rozhodně není něco, co bych schvaloval. I přesto všechno si ale myslím, že je to pořád jeho věc.
Celkem by mě zajímalo komu ty peníze dluží a na co je použil. Třeba to vnese co diskuze víc světla.
To je přeci mimo mísu
Tatu
| 27. 5. 2011 12:42
Má své dluhy a nemusí se s nimi chlubit. Dobře. Ale hlavně : on je NESPLÁCÍ! O tom to přeci je. Už rok někomu visí peníze a nic. Je to nezodpovědný tvor a křivák. To je přeci jasné jak facka. Od takových pryč.
T
..
Sajrajt
| 26. 5. 2011 17:20
Hmno takže já bych to napsal asi takhle. On má dluhy, ale to je přece jeho věc. Co se mu do toho vůbec montuješ? Tvůj manžel to není, dluhy má ještě z předtima.. Neřekl ti o nich, no a co? Ukládá mu to snad nějaký zákon? Jsi jeho matka, nebo co? Pokud vim, je to dospělej chlap. Může si půjčit, co sám uzná za vhodné.

Jste spolu jen rok a ty to tu popisuješ, jak kdyby propil tvoje dědictví. Já svoje tajemství taky nevykládám každému, zvláštěpak, když nevím, jestli se s ním dá počítat do budoucna. No a ty jsi právě prokázala, že se s tebou počítat nedá. Problémy zaťukaly na dveře a doteď věrná přítelkyně balí kufry. Heh..

Nechceš chodit s chlapem s dluhy? Ok, beru. Chceš někoho, kdo bez problému finančně zajistí tvoje dítě? Ok, beru! Ale nemluv tu o vznešeném rozchodu kvuli ztrátě důvěry. Měl svůj problém, svoje nepříjemnosti, co si sám způsobil a chtěl si je sám i vyřešit. Nevidím na tom nic špatného.
Je to velké štěstí,
Biki
| 26. 5. 2011 09:51
když se najdou dva, kteří si rozumějí, mají se rádi a ještě mají tu kliku, že lásku dávají i nespolečnému dítěti.

Dvojnásob je smutné, když se rozejdou a oba (všechny tři ) to bolí.

Vypadá to neracionálně, peníze a dluhy jsou vztahová past, ale pokud je tam láska, já bych ji nezahazovala. Je moc vzácná.

Je možné, že dluhy tajil právě proto, aby o vás nepřišel.
Někdy se to zprvu zdá být rozumnějším řešením, nezatahovat druhého do svých problémů s nadějí, že se podaří je v tichosti vyřešit.

Já být vámi, zkusím to znovu, pokud to jde, jenom s těmi financemi každý na své triko.

Co máš teď? Jste s malým sami a všem třem se vám stýská.
Vyřešeno, rozchod
Bazinga
| 26. 5. 2011 08:46
Takže jsem to již vyřešila. Odešla jsem pryč. Uvědomila jsem si, že nejde zas tak o ty peníze, ale o to, že mi přes rok lhal. A já už mu prostě nedokážu důvěřovat. Strašně mě ten rozchod bolí, jeho taky. Ale vztah bez důvěry? To ne.
no
cd
| 25. 5. 2011 10:19
I kdyz byste byli svoji, tak se te netykaji dluhy, ktere nabyl pred manzelstvim. Za svobodna je to jeste jistejsi. Co by uz bylo mozna horsi, to by byli exekutori - nejsem si jisty, jestli rozlisuji, co je ci ve spolecne domacnosti. Z tohoto hlediska by vas tohleto ohrozovat mohlo.

Druha vec - jestli zustat nebo nezustat. To je spis otazkou toho, jak se k tomu ten druhy postavi. Jestli se k tomu postavi otevrene a zacne ten svuj problem resit a uz pred tebou takove veci tajit nebude, pak za cenu nejakeho financniho omezeni (a treba docasneho odlouceni kvuli exekutorum) muzete udrzet rodinu. Ruku na srdce, dite jako takove nepotrebuje zase tak moc velke financni zazemi, potrebuje hlavne tu rodicovskou spolecnost. Pokud by ale partner tajil dluhy a nebo to nechtel resit, tak nezbyva nez se rozejit.
...
Sajrajt
| 24. 5. 2011 22:37
Určitě se rozveď / rozejdi, neváhej ani nanosekundu. Tím se přece dneska řeší všechny problémy, i ty nejmenší, nemám pravdu? A bacha na eksekutory!
Dluhy
lenkaskri
| 24. 5. 2011 13:26
Ahoj,pokud před tebou tajil tak závažný problém to nevěstí nic dobrého taky jsem měla přítele a po nějaké době jsem přišla na to,že má dluh který nesplácí.Když ho začal nahánět eksekutor už naštěstí nebydlel u mne.Ale já jsem ráda že jsem s dcerkou sama,než se stále strachovat kdy u dveří zazvoní eksekutor.Pokud říká že tě do toho nechtěl zatahovat,tak si uvědom že to bude tížit všechny,hlavně tebe,dítě a na dlouho navíc když píšeš že to nesplácel to už bych vůbec neváhala
problém s mužem
Bazinga
| 24. 5. 2011 12:53
Dobrý den. Mám přítele něco přes rok, z minulého vztahu mám malé dítě. Zjistila jsem, že můj přítel má z minulosti dluh asi sto tisíc, o kterém mi ovšem neřekl a který asi dva roky neplatí. Takže mám teď dilema, jestli s ním mám zůstat, nebo ho opustit. Několikrát mi ohledně peněz lhal. Vždy když měl něco platit o čem jsem nevěděla, tak to stopil ze schránky, abych se to nedozvěděla. Jenže když se teď vše provalilo, řekl mi, že se za to styděl a nechtěl mě do toho zatahovat. Nechápu to. vždyť žijeme spolu, tak se mě to jako netýká?
Jinak ho moc miluju, je moc hodnej na moje dítě, máme se hodně rádi. Jenže nevím jestli mu to mám odpustit. Na jednu stranu chci udržet naši rodinu a být stále samostatná a neobtěžoval své rodiče tím, že se vrátím bydlet k nim, na druhou stranu vim, že to je hodně peněz a budeme se muset dlouho omezovat. A kvůli dítěti bych se spíš přiklonila k tomu, abych se odstěhovala, protože v tom případě bych neměla s penězi takový problém a dítěti bych mohla koupit vše.
Nevím jak se rozhodnout. Náš vztah byl hezkej, dokud tohle nevyplavalo. Hlavně nechci ublížit dítěti. Mám mu sebrat tátu a zajitit mu tím materiální jistotu, nebo ho mám šidit, ale tátu bude mít? Fakt nevim. Uvítám každý názor. Moc děkuju.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video