Nevěra a sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nevěra a sex

Diskuze

Ztracená v pravdě a lži
Veronika pkov
| 18. 7. 2021 14:48
Ahoj, poslední dny už nevím kudy kam abych si napevno řekla co je pravda. S přítelem jsme spolu 4 roky, i když rok jsme byli od sebe, protože si našel jinou, kterou nakonec, ale celou dobu podváděl se mnou. S tím že ji snášel modré z nebe a za mnou jezdil jen na pokec a ***. Což dříve snášel modré z nebe mě, ale pak jsme se začali hádat ohledně toho jak to mezi námi je. Po roce se spolu rozešli a začal být o to více se mnou, i když to vlastně pokračovalo furt stejně. *** v autě, nebo u mě doma, volně strávený společný čas na nulovým bodě. Až před měsícem mě vzal přez noc do luxusního hotelu v Olomoucí, kde byl pokoj i s výhřivkou a saunou. 14 dní na to když byl odjetý pracovně v zahraničí, jsem zjistila přez Facebook, že se u něj objevila nová holka a tentokrát i o 3 roky mladší než já. Napřed jsem tomu nevěnovala nějak pozornost, ale chvíli na to přestal psát jako dřív, o dalším výletě který se mnou chtěl podniknout se najednou vyjádřil, že neví, že tak daleko neplánuje. Když přijížděl ze zahraničí, tak za mnou dojel hned tu noc na otočku, ale potom už byli jen zprávy že je odjetý pryč a pak že je odjetý za práci že až dojede tak se ozve. Vyčkala jsem tedy týden, bez toho abych ho uháněla. Jenže během toho týdně si najednou tu slečnu neznámou přidali do přátel jeho dvě švagrové a nakonec i jeho sestra. Včera mi napsal, že má na chvíli čas se vidět večer. Stroze jsem mu odepisovala že mi to je jedno, že to je na něm. Nakonec jsme se viděli o půl 10 večer s tím, že jsem mu řekla, že je evidentně zbytečné něco spolu mít, když má někoho jiného. Napřed se tomu smál, že to je pro něj opravdu novinka, ale potom začal být rozčilený kdo mi to řekl a nakonec začal obviňovat mou kamarádku a vyhrožovat že ještě jednou o něm něco bude kecat a potopí celou její rodinu ke dnu. Vlastně nakonec obviňoval i mě i když ne přímo, že o nás dvou někomu říkám. Uz jsem ta poslední týden opravdu vyčerpaná, nespím a mám noční můry .... Máte někdo podobnou zkušenost nebo co si o tom myslíte
Uivatel_5422695
| 24. 4. 2020 23:11
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 11. 7. 2017 10:40
Já teď řeším nevěru snoubence....Myslela jsem, jak jsme spolu šťastní a skutek utek. Já bláhová o něm mluvím jako o své životní lásce, všem ukazuju ten nádherný zásnubák s briliantem od Rýdla a on mě vesele půl roku podvádí se sousedkou a známou, která je na mateřské a má tři děti!! Je to čerstvé....byli jsme ve varech na festivalu, on chtěl, abych ho vyfotila na kolonádě jeho telefonem (už to bylo divné), a hned to někomu posílal....tak se ptám komu a prý máme. Jenže s tou si volá tak 3x do roka, nemají moc dobré vztahy. No a hned ve mě zatrnulo a uhodila jsem na něho. Když mi po deseti minutách vyklopil to jméno, tak to se mnou málem švihlo. A on je do ní snad i zamilovaný...Okamžitě jsme odjeli domů, vrátila jsem mu prsten a teď čekám, co bude vlastně dál. Moc nekomunikuje, má se asi zítra stavit pro nějaké věci, ale pořád to odkládá a já vůbec nevím, co bude. Chvilku jsem dobrá, pak pořád brečím a tak dokola. Naštěstí mám ještě celý týden dovolenou, takže mám čas se dát trochu dokupy, než půjdu zase do práce, ale i tak je to hrůza...zlatý lexaurin, jinak bych v noci ani nespala
anonym
| 24. 9. 2011 12:43
Dobry den cetla jsem si zde ty diskuze ja mam stejne problemy jako tady pisete. S pritelem sme spolu 9 let. mame spolu 2 deti. Tak asi pred 2 mesici jsem mu v telefonu( lezu mu tam,jsem podezrivava) nasla cislo nejake cizi holky a psal si sni. pres den, vecer. Kdyz sem mu to rekla a chtela jsem vedet kdo to je tak mi odpovedel, kamaradka kamaradky. potom sem to nejak prstala resit,proste sem mu to chtela natolik verit az sem mu uverila. Pochybnosti jsem mela. pak se najednou strasne zmenil. Zacal chodit na bazeny sam, zacal si schovavat telefon,vypinat ho zmenil si pin kod. a me to bylo napadny. Potom mi znama ses stejne obce kde bydlim napsala ze pritel chodi za jinou a nas spolecny kamarad mu dela krovi. videla jsem jeji foto na pc.Ale je to takova skaredka,mival lepsi vkus. jednoho dne dosel a mel na krku nejaky retizek. Rikal ze ho nasel na bazene. Strasne se zmenil nebyl to ten koho jsem milovala. nevenoval se mi,nemluvil semnou,byl porad pryc. Tvrdil ze me miluje. Az jednoho dne mi napsal ze ma v hlave gulas ale ze vi ze ma me a deti. Nevi jestli me miluje,nevi jestli neciti neco k te holce. Dala jsem mu cas at si to usporada.Vcera jsem mu v penezence nasla fotku te dotycne holky. takze jsem v ten okamzik nevedala co delat. nevedela jsem jestli brecet,nebo byt nastavana. rekl ze sni nic nema ale otazku proc ma tu fotku mi neodpovedel. Ja jsem ted uplne bezradna. Mame 2 deti a ja nevim co udelat a jak to resit. Dekuju ze sem sem mohla napsat! ulevilo se mi kdyz sem se mohla stoho vypsat. Dusim to porad vsobe nemam komu to rict.
nevera
sebkova
| 6. 4. 2011 16:18
zhnusil se ti, popremyslej zda to ma jeste cenu a pokus se najit jineho partnera, nema cenu plakat pro jednoho
Pro mě
Bajenka
| 11. 3. 2011 18:09
už by takový vztah budoucnost neměl.Asi to zní příliš razantně - ale vy jste mladí a když se stane toto za souvislostí které říkáš tak já si myslím že asi lepší bude aby jste si šli každý svou cestou.Rozchod bolí vždy.Ale přebolí - nevěra a pochybnosti to zůstane dlouho , dlouho a možná nepřebolí nikdy!
Uff..
angelwoman
| 11. 3. 2011 13:17
Také si myslím, že tohle není pořádný vztah. Jste mladí, nějaký úlet, jak píšeš (sms-ky, flirt) je asi pochopitelný, ale zamilování je věc zcela jiná... Dá se tohle vůbec odpustit? Pokud mě někdo přestane mít rád a zamiluje se někde jinde, to snad ani není věc k odpouštění, to člověk nemůže ovlivnit... Ale pokud se k tobě vrátil a vybral si tebe, byla to možná spíš než otázka zamilování opravdu jen otázka ***u....to víte jen vy dva.
Jestli zapomeneš? Myslím, že nezapomeneš nikdy. Odpustit snad časem ano, ale takové věci se nazapomínají - pořád je budeš mít uvnitř v sobě. Otázka je, jestli je ten vztah pro tebe tak důležitý, že jsi ochotná ho vystavět i na tomhle....
japra
jituskaaa
| 11. 3. 2011 08:53
Tak uvidis casem, ale nechala bych si vratka otevreny a byt pripravena se s nim pripadne rozejit....aby te pak dalsi nevera z jeho strany neranila znovu.
Nezda se mi jako partner pro zivot - kdyz te podvede uz ted tak brzo, co potom za pet, deset, tricet let?
Jituska
japra
| 10. 3. 2011 20:20
Ty úlety, o kterých jsem psala.. to byly opravdu takové drobnosti.. jako psaní si s někým jiným o ***u, nějaká ta pusa na diskotéce. Nikdy nic vážného. A já bych unesla ikdyby mi zahnul jen kvůli ***u. Ale to zamilování pro mě bylo opravdu silné kafe, celé léto mě nechal brečet doma.. kdy jsem netušila CO PŘESNĚ se děje.. ale ženská intuice nezklamala. Asi bych s nim nebyla, kdyby si pak nesypal popel na hlavu a netvrdil, že to bylo něco nového, ale že nevěděl jak se s tím vypořádat. Pak mě pozval na výlet do ciziny.. Vlastně ani nevím, co bych chtěla za radu.. možná, aby mi někdo řekl, že se na to dá zapomenout.. že ten odpor k ***u se taky vytratí.. ale to asi nikdo tak přesně neví.. Děkuju, že jsem to sem mohla napsat
japra
jituskaaa
| 10. 3. 2011 20:11
No ja teda nevim, ale nazyvat toto vztahem? Oba jste si uz parkrat zahli...Ja bych na tohle nemela naturu..A sla okamzite o dum dal...
Ale tak jsi mlada, uvidis, navic vsechno casem preboli, rozchod obzvlast. A byt zamilovana do spatnyho chlapa...to je snad lepsi nemilovat...
:-)
japra
| 10. 3. 2011 19:47
Omlouvám, se že jsem neodepsala adresně, ale nějak to tady ještě neumím
nevěra a sex
japra
| 10. 3. 2011 19:46
Děkuju. Přátelé mi říkají, že jsem krásná holka, chytrá.. hodně před sebou.. studentka univerzity, bydlim na koleji.. rychle bych pry zapomněla a netrapila bych se. Mozna maji pravdu, ale srdce říká něco jiného než mozek.. Je to hrozně těžké.. nejsem ten typ, co za sebou dokáže hned pálit mosty.. proto se v tom asi tak plácám
...
Sajrajt
| 10. 3. 2011 19:43
Vztah založený jen na ***u s tolerancí nevěry je mi naprosto cizí a je to pravý opak toho, jak se snažím svoje vztahy vybudovat já. Podle mě je ve vztahu ( a později v rodině ) místo jen pro dva, takže nevěra pro mě znamená konec.

Za tento názor jsem si prakticky vždy vysloužil komentáře typu "Počkej, až budeš starší" nebo "není to tak lehké všechno zahodit". Proto předesílám, že nejsem jen naivní teoretik a pro nevěru jsem už skutečně ukončil vztah ze dne na den. Rovněž se mi nejednou život ze dne na den od základu změnil a to dokonce tolikrát, že už se toho zkrátka nebojím.

Velmi rád bych ti nějak pomohl, ale s tvojí problematikou nemám vůbec žádné zkušenosti. Takže budu hádám mluvit i za ostatní moralisty na tomto fóru, když řeknu, že přeji hodně štěstí a spokojenosti, ale bohužel ti neumím nijak poradit..
nevěra a sex
japra
| 10. 3. 2011 19:43
Vůbec si nejsem jistá. Přítel říká, že už to s ní skončil, ale já tomu prostě nevěřím. Zdají se mi ošklivé sny. Hlavně studuji univerzitu 170km daleko od něj.. a prakticky má celý týden volný (po práci samozřejmě), také jezdí plavat do města, kde se scházeli..No je tady spoustu věcí, co ve mě hlodá i když on mi žádnou záminku vlastně nedává. Je to takový ten červík, který pořád hlodá a hlodá. Hodně to bolí.. a ještě ja jsem takový šťoural, že jsem si zjistila snad skoro všechno.. i fotky, ktere měl v pc skryte z jejich dovolene jsem našla.. ach jo. Čekam pořad na nějaký čin, který mě přesvědčí, že jsem pro něj ta jediná
uf, těžko říct...
smiley
| 10. 3. 2011 19:33
Můj bývalý mi byl taky nevěrný, dokonce víckrát, ale u něho šlo opravdu jenom o ten ***. Ale stejně jsem se přes to nedokázala přenést. Respektive jsem mu nedokázala zase věřit. Už to ani nebyla žárlivost, žárlíš, když si nejsi jistá, ale já naprosto jistě věděla, že se to děje. Pokud ses rozhodla, že ti tohle tvůj přítel stojí za to s ním být, tak teď možná zbývá jenom čas. O tom se říká, že výléčí vše. Jenže podle mě to spíš vypadá, že si asi tak úplně jistá nejsi. Nebo se mýlím?
nevěra a sex
japra
| 10. 3. 2011 15:39
Dobrý den, jsem tu nová, ale myslím, že se jsou zde opravdu rozumné ženy. Proto bych se s vámi chtěla poradit. Jsem s přítelem 4 roky.. je mi 20 a jemu je 21. Oba jsme během našeho vztahu měli malé úlety.. neřešilo se to.. jsme mladí a vždycky jsme si to odpustili a všechno bylo v pohodě. Jenže letos v létě si přítel našel milenku, do které se opravdu zamiloval. Měla jsem tušení, choval se divně.. byl na mě hnusný, netrávil se mnou skoro vůbec žádný čas. A v tu dobu jsem byla ***em úplně posedlá..chtěla jsem ho tak přilákat zpět, ale on nechtěl. Pak jsem na všechno přišla a on si vybral mě. Nevím jestli z lásky nebo proto, že ta slečna měla už dítě a na to on není připravený.Každopádně to byl nehorší podraz, co jsem zažila. Kdyby šlo jen o ***.. to bych zvládla, ale lži ponižování.. Dnes je tomu už půl roku.. mám hroznou chuť na ***, strádám.. ale jakmile přijedu k němu tak se ta chuť úplně vytratí. Jsem podrážděná.. zdají se mi o tom sny.. jak dlouho trvá se z toho vzpamatovat?Děkuji za odpovědi
anonym
| 6. 10. 2011 07:56
TO : http://www.zivotponevere.cz/…i-to-mohl-udelat
podívej se sem - snad ti to pomůže

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video