Neumím to =( - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Neumím to =(

Diskuze

anonym
| 25. 12. 2013 12:20
„Užívám Maxatin již třetí měsíc a už vidím působivé výsledky. Měli byste vidět výraz mé přítelkyně! Díky!“
"Chápu, že Maxatin je přípravek pro muže, ale jako přítelkyně jednoho z Vašich věrných zákazníků Vám
jen chci vzkázat: DĚKUJI! Díky Vašemu výrobku je konečně spokojený a náš intimní život je lepší
jak kdykoliv předtím!"http://***lepe.cz/maxatin/
Byvaly rovnaky problem
KristinaDog
| 19. 12. 2010 11:09
Ahoj Bily Jednorozec, len tak zbezne som si prelistovala príspevky, tak dúfam, ze sa nebudem opakovat. My s priatelom, resp. ja, som mala rovnaký problém a ver mi, ze ma to psychicky deptalo. Trvalo to asi 3/4 roka, kým sme to "dotiahli do konca". V prvom rade, nie je to LEN tvoja chyba. Ano, ja viem, znie to divne, ved co on ma s tym spolocne, ked to robis ty, ze?....ale podla mna, ste pri tom dvaja, nie len ty, tym pádom, pokial ty budes cosi robit a on na to "nebude mat náladu" alebo bude rozmyslat nad volovinami a nebude sa sustredovat na to, ze sa chce spravit, tak isto ti v tom moc nepomoze. Vela je v psychike. Pokial je mozne, aby mal chlap mokrý sen, co je vlastne hlavne psychická zálezistost, tak je mozné aj to, aby si to dotiahla do konca, i keby si to nerobila, ako napísal Sajrajt, prostitútka. Podla mna to pre zaciatok stačí a potom sa v tebe zlomí ten blok (aspon u mna to tak bolo) a uz to pojde, lebo budes vediet, ze raz sa to uz podarilo, tak sa to podari aj druhykrat.
U mna to bolo asi tak, ze po tom tristvrte roku, som sa uz "nastvala" a v jeden den som si povedala, ze dneska sa to podari, i keby mi mala pusa, ruka odpadnut :D No a priatel to chcel tiez, sustredil sa na to, psychicky si to zintenzivnil a bolo. A potom, ked som prelomila lady, zacala som to robit s väcsou chutou, skusala som rozne sposoby, bolo vrzusujucejsie, viac ***y....happy end :D
***
jituskaaa
| 3. 12. 2010 11:49
za vetu "jsou to jen chlapi" se omlouvam byla jsem natvana na pritele a ujelo mi to a to ze ho ma maleho byla narazka na sajrajta a jeho reci, ktery se mi protivy.

a pokud slecna vidi reseni v tom, ze ma nechat partnera aby si na oral nasel jinou, jak ji sajrajt poradil, tak to sorry ale to fakt neni laska a sebevedomi bude nejake nemocne..
Ahoj
lolka
| 2. 12. 2010 22:13
Delší dobu jsem tu nebyla a vidím, že debata je v plném proudu. Bílý jednořožče, gratuluju za to skásnutí Jituškaay, mně se její přistup také protiví. Když někoho miluju, chci pro něj to nejlepší a myslím, že pokud Tvou snahu přítel vnímá jako projev Tvé lásky, tak je to jen dobře.
Jak jsi ale psala, že ti přítel odpověděl, aby ses tím netrápila, napadlo mě, jestli nemá rád něco, co se ti třeba stydí říct. Já jsem tohle totiž zažila také. Přítel se po orálním dráždění udělal pokaždé, ale neměla jsem z něj žádný pocit, že se mu to líbí. Nemám moc, co porovnávat, měla jsem jen dva muže v loži, ovšem o to více videí jsem shlédla, abych byla dobrá v tom, v čem nemám tolik zkušeností. Bývalý manžel byl velmi vášnivý a svůj chtíč a touhu projevoval velmi hlasitě a současný přítel je naopak velmi tichý, resp. už ne, už jsem to rozklíčovala, ale bylo to až nepříjemné, jsem tam dole 5 někdy 10 minut a stále žádné zvuky a dokonce ani vzdechy a ani při vyvrcholení. Na otázky Tvého typu mi říkal, že se mu to líbí, ale já shlédla pár videí, jak jsem psala a začla zkoušet novoty, myslím sát šourek nebo varlata, začít pusou pohybovat zároveň s pevně sevřenou rukou tam a zpět nebo jen tak nenápadně pohladit prsty u análu, to musím říct, že zabralo velmi rychle a líbilo se a pak taky přidat trošku zuby do dráždění, ale velmi jemně!! pak také znásobit hlazení, pak i nasednout si na něj a pak si jej dát do úst a i třeba vícekrát a to také velmi zabralo. Každý muž je ale jiný, jak říká Sajrajt. Druhou věcí bylo si otevřeně říct, že chci, aby si zavzdychal a dostala jsem z něj, že se styděl, muži se neradi přiznávají a ženy se tím pak trápí, tohle mu můžeš také říct. Hlavně se nepodceňuj a neptej se stále dokola nebo mu to zprotivíš a bude si přikaždém orálu říkat, že se ho zase na něco budeš ptát.
Teď mě napadá, že jsem také jednou dělala ten výčet věcí výše a po každém kousku jsem se zeptala, jestli se to líbilo a jak to vylepšit, také to šlo a rozpovídal se nakonec.
Tak hodně štěstí a dej vědět, přeju ti to.
(-:
Sajrajt
| 28. 11. 2010 22:01
Oh báječná logika, přímo omračující! Tys jí zase "poradila" že její přítel ho má malého a tudíž je to jeho chyba, že se neumí udělat

Navíc s tím tvým přístupem "jsou to jen chlapi" by kažý udělal lépe, kdyby si místo tebe našel jinou. Odpověděl jsem to spíš tobě, než jí. Bilý Jednorožec to pochopila a protože poznala lásku, je pro ní štěstí jejího partnera přednější, než štěstí její. Tomu ovšem ty nerozumíš, podle tebe má "sebevědomí v ***i". Samozřejmě jsem ale nečekal, že by ses nad tím zamýšlela, takže co už (-:

O tom, kdo z nás dvou je debil. případně kdo píše stylem "jsem debil/pipina", nechť rozhodnou ostatní čtenáři této diskuze. Jen bych chtěl nadhodit, že nejsem nějaký blbeček z diskotéky, na které jsi zvyklá. A tady na fóru se pohybuju už asi dva roky a zatím mě tu nikdo nepřehádal a z diskuze nevyhnal
****
jituskaaa
| 28. 11. 2010 19:35
dyt jo, me sajrajt taky nastval, trosku jsem "zneuzila" tvuj dotaz k tomu si to s nim krapet "probrat", za to se ti omlouvam
preju hodne zdaru pri uceni, chce to trenovat, pritel to oceni urcite vic nez kdybys mu rekla at si na to najde jinou a rady ti asi moc nepomuzou, to chce trenink, nebo shlidnout nejaky video na netu.

a pro sajrajta - nemam nejmensi chut te o cemkoli poucovat. pises tu kolikrat takovym tim stylem "jsem debil". a pokud slecne radis at necha sveho pritele najit si na oral jinou asi jim i budes.
pro jituskuuu
BilyJednorozec
| 27. 11. 2010 19:39
Proč myslíš, že sem sem napsala tento dotaz? protože to chci řešit jinak, chci to umět a snažím se jen mě naštval sajrat tím půlhodinovým ,,mučením"...ale myslím že já přítele nemučím protože kdybych ho mučila...tak mi přijde lepší to nedělat vůbec než mu ubližovat.... nebo ne?
Ha!
Sajrajt
| 27. 11. 2010 15:34
Tak proč mě, slečno ***y Báječná, o lásce nepoučíš?
pro sajrajta
jituskaaa
| 27. 11. 2010 15:16
holky maj pravdu, resit to tim ze to raci nebude zkouset a raci at si najde jinou, ktera mu to bude oralne delat je hloupost a debilita. Ne laska, ta se projevuje uplne jinak.
pro kyticka30
BilyJednorozec
| 27. 11. 2010 08:40
Chystám se už dlouho se ho zeptat už sem se ptala, ale řekl mi jen, že je to krásný, že se mu to líbí...když sem mu řekla, že to nemůže bejt dokonalý a tudíš ani tak strašně krásný jak tvrdí, tak mi řekl ať se s tim netrápim, že se mu to opravdu líbí...tak nevim...mám podezření na ,,milosrdnou lež" děkuju za motivaci nabudilo mě to a určitě budu zkoušet
...
BilyJednorozec
| 27. 11. 2010 08:32
Přítel mě nepodvádí, miluje mě a já jeho..a protože ho miluju, tak pro něj chci to nejlepší a snažím se, aby byl co nejšťastnější...jestli ty si v tom dokonalá, budiž...já bych byla ráda taky, a proto se snažim, právě proto aby mě neopustil a nevim kdo z nás dvou je husa
Stačí jen mluvit..
kyticka30
| 26. 11. 2010 23:34
Zkuste se partnera zeptat, co mu na vašem "stylu" vadí a co mu naopak dělá dobře.. Každý chlap je jiný, takže v knížkách vyčtete co a jak dělat, ale komu, to už nenapíšou..

Takže se prostě partnera ptejte.. Jen on Vám může poradit, jak dojít ke zdárnému konci A věřte, že k němu společně dojdete
(-:
Sajrajt
| 26. 11. 2010 21:51
To víš že jo, jen jí vynadej, že má svého přítele ráda a nezajímá se jen o svůj prospěch. Láska je slabost a ona je troska, co
sila
jituskaaa
| 26. 11. 2010 20:47
tak to jsi sprominutim hloupa husa, kdyz dovolis, aby te kvuli blbymu oralu pritel podvadel a jeste to tady verejne priznas a nadavejte si na me jak chcete ale sorry. a s tou velikosti to byla narazka na sajrajta a jeho reci ktery tu miva, to jde snad videt. nektery holky fakt nikdy nepochopim, mas sebevedomi v prd...li holka
...
BilyJednorozec
| 25. 11. 2010 20:35
Můj přítel nemá problém se udělat, ani ho nemá malýho jak si jituskaaa myslí...a děkuju za dodané sebevědomí od Sajrajta...hlavně tím ,,mučením partnera půlhodinovým pokusem o orál"...právě proto tady hledám rady a pomoc od zkušenějších abych přítele nemusela ,,mučit"!!! Udělala bych pro něj první poslední...ale pokud ho ,,týrám", tak to to opravdu radši dělat nebudu...i přes to, že vyhledá jinou, která to umí...
---
jituskaaa
| 24. 11. 2010 23:28
ne sajrajte, zakoncime to zenskym pohledem na vec, jsme na zenskym serveru
asi to nejde pac pan dotycny ho ma tak malyho, ze se v te puse totalne ztrati a hledat ho jazykem konci neuspesne, proste searched file has not been found
hmno
Sajrajt
| 24. 11. 2010 14:50
S tímhle přístupem by možná měla začít hledat hned.. Aspoň by přestala svýho kluka mučit půlhodinovejma pokusama o orál
kdepak sajrajtíku
jituskaaa
| 24. 11. 2010 14:28
ono to je jeste jinak - proc by se mela trapit, kdyz si za par mesicu treba najde jinaciho fesaka, kterej nebude mit problem se udelat
...
Sajrajt
| 23. 11. 2010 22:45
Přesně tak, proč se starat o to, jestli je chlap šťastnej.. Když se mu tvůj orál nelíbí, může si přece zajít za nějakou jinou slečnou a neobtěžovat tě se zbytečnostma
ja bych to rekla jinak nez sajrajt
jituskaaa
| 23. 11. 2010 22:25
pises, ze pritel rika, ze se mu to libi - tak jako kde je problem? memu priteli to oralne trva taky neskutecne dlouho a to si troufam rict ze to umim dost dobre.
kdyby jsi to neumela, tak ti nerika ze je to krasny, nemyslis?

zahod cerny myslenky pryc a uzivej si

a navic - dyt to jsou "jenom chlapi" tak to moc neres neeee to jsem rekla skarede..ale pravdive
...
Sajrajt
| 21. 11. 2010 19:33
Nebreč. Udělat dobře orální *** chlapovi je docela těžké. Když to neumíš, buď ho to bolí a nebo necítí skoro nic. Jenže každej chlap to má rád jinak. Někde něžně, stupňovat napětí. Jiný je zvíře, chce tě u toho držet za vlasy a cpát ti ho do krku a někdo napřed něžně a pak vášnivě. No a to by chtělo zjistit, co tvůj přítel je, jestli se u toho s tebou chce prát a nebo to v sobě nechat vařit.

Samozřejmě zkušená prostitutka udělá chlapa během chvilky a parádně. Ale ony se tím živí, tak s e s nima nepoměřuj (-: Každopádně bych ti doporučil nechat ho trochu ***uálně vyhladovět. Nevím, jestli se milujete každý den, nebo obden, ale myslím, že tak týden by klidně mohl stačit. Další tip, co může fungovat, je zkusit to ráno. Chlap má nevětší hladinu testosteronu po probuzení, narozdíl od ženy, která je večerní. No a pak se taky můžeš podívat na nějaké stránky zaměřené na ***, myslím seriózní stránky, jako třeba ***us.cz nebo nějaké jeho obdoby ( tam jsem koukal, když mi bylo 17 :D ) Dají se tam najít různé návody.

Jsem taky dost zvědavej, co ti tu poradí holky :D
Neumím to =(
BilyJednorozec
| 21. 11. 2010 16:37
Dobrý den. Už nevím jak to mám řešit, jsem z toho hrozně nešťastná... s přítelem máme krásný vztah i co se týče ***uální stránky...bohužel to drhne v jedné věci...orální ***...přítel ho miluje, já bych mu ho strašně ráda dělala, nemám k tomu žádný odpor...ale neumím to...myslím si, že sem asi jediná, neskutečně nešikovná... přítel mi říká, že je to krásný, že mi to jde, že se mu to líbí...ale nikdy jsem to nedovedla do konce a to se můžu snažit sebevíc a sebedýl... už to trvá určitě rok, a každý neúspěšný pokus obrečím, sem z toho opravdu špatná...začínám k tomu mít odpor a už to i odmítám...kdo by to taky dělal s radostí, když mu to nejde?? Prosím poraďte v čem je chyba

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video