Důvěra - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Důvěra

Diskuze

nevěra
makak
| 28. 2. 2011 20:20
Zuzko, kdo jednou zradi, je otázkou času, kdy bude pokračovat dále. / třeba i po několika létech / Mám vlastní skušenosti. Většinou sliby = chyby poškozeného. Má rada promluv si s manželem otevřeně , bez servítků a netaj se s tím, že všechno delší dobu víš. Když se rozmluvi neskákej mu do řeči . Pokud z mobilem tzv. chodí spát a má ho pořád u sebe není co řešit, nevěra je hotová věc. Jestli máš zájem o další soužití, zkus malou lest. Domluv si rande na oko s nějakým mužem a to tak aby se manžel o tom dozvěděl. Děla to divy .Pokud manžel bude mít zájem s nevěru ukončit, tento lék je 100 % účinny.
nevěra
zuzka999
| 10. 11. 2010 15:36
Dobrý den, stalo se mi to co jsem samozřejmě moc nečekala, zjistila jsem, že si manžel neustále SMSkuje s nějakou "kamárádkou". Za prvé nevím, jak se zachovat a hlavně napadlo mě, zda by nebylo možné někde získat přepisy těchto SMS. Neumíte někdo poradit?
:)
kerstyn
| 3. 11. 2010 15:27
asi mas pravdu,jsem az moc zarliva...
To Kerstyn
angelwoman
| 3. 11. 2010 12:32
Já tedy tolik zkušeností zase nemám, ale jsem taky mladá a myslím si, že není úplně dobré, dávat chlapovi "nůž na krk" a stavět to tak, že buď já nebo oni. Z toho nikdy nemůže povstat nic dobrého... Měl by se proto rozhodnout zcela svobodně a ne na základě donucení...
Ale tak pokud má jeho bývalá nového přítele, dítě nového otce, možná opravdu tvůj přítel zvládne udělat tlustou čáru za minulostí a jít dál...
Na druhou stranu si stejně jako Nux myslím, že dítě je pouto, která se jen "nožem na krku" nezpřetrhá a svým způsobem k němu bude mít celý svůj život nějaký vztah...ale na tom nevidím nic špatného. Měla bys to brát jako součást jeho osobnosti a jeho života, ne jako důvod k žárlení a k tomu, abys mu byla pořád všude v patách...
pro lex
kerstyn
| 2. 11. 2010 13:28
Mila aLex,dekuji ti mockrat,ze si semnou pises,protoze jsi asi jedina,kdo mi na otazku poradne odpovedel....ano upinam se na nej moc,asi jsem moc zamilovana.........ale musim ti rict,ze jsem mu rekla...,ze kdz bude chtit,tak spaly mosty za tou byvalou rodinou...ale jen kdyz bude chtit,rekla jsem mu,at mi to dokaze,ze me miluje...proste jsem mu dala nuz na krk,ze proste o me asi prijde,kdyz budeme resit jeho ex a dite...
Vis co udelal,mila lex???pROSTE SE S NIMA NESTYKA,VSECHNO MI RIKA,ONA MU UZ NEVOLA A ANI NA NAVSTEVY NECHODI ZA DITETEM....rika ,ze by vzivote nesel za ni zpet,ze mu uz jednou utekla a ze neveru neodpousti,ze ses ni bavil,jenom kvuli male,a ted kdyz uz mu mala rika strejdo.nema silu dal se s nima stykat....je to tak prej lepsi pro nas oba dva......nemyslis,??,
Ja jsem od te oby klidnejsi a musm ti rict,ze si me hlida na kazdem kroku a ze je hrozne opatrny,aby me v necem nenastval,abychom se nahodou nepohadali.....myslim ,ze uz je to v pohode....jenom prste musim zit s tim,ze jednou se mu treba zasteskne ...a bude dite zase touzit videt,ale u toho budu i ja...nedam sanci tomu ,aby s polu byli osamote....to bych musela bejt blba...protoze vim , co dokaze zenska......Proste j dam tim najevo ,ze ted jsem po jeho boku ja a ona je uz minulost....a on to chce taky....chce abych byla u vsech setkani ,jak normalnich ,tak i soudnich pri tom....a to je od nej fer....
Mej se hezky....jsem rada,ze jsi mi drzela palecky....
dítě s jinou
lex
| 2. 11. 2010 10:13
chtěla jsem se tě jen ještě zeptat, jaké máš sny a co bys chtěla dělat?Jestli tomu dobře rozumím hodně se upínáš na vztah se starším mužem s nevyřešenou minulostí?
Možná , že hledáš něco , co jsi nedostala ve své původní rodině,třeba by se to ještě dalo napravit,málokdy totiž funguje když si léčíš nepochopení od rodiču tím že se upneš na partnera.Máš před sebou všechny volby které budou směřovat tvůj život, tak to neuspěchej jen proto že cítíš někde v srdci prázdnotu.Tvého přítele bych nechala ať si problémy vyřeší sám, ty mu můžeš jen říct, že s jeho způsobem řešení jsi nespokojená.Věř si, ty jsi jedinečný člověk a nikdo by tě neměl nutit žít život který nechceš,i když za odměnu získáš ,,jeho".Nebude si tě vážit,když nebudeš mít vlastní život a budeš jen manévrovat mezi jeho problémy a náladamy jen aby byl s tebou.Zamysli se nad tím jak jsi chtěla žít jako malá holka, které z tvých snů můžeš splnit nezávisle na partnerovi,tvé štěstí nemůže ležet jen na vztahu s mužem, člověk musí mít i jiné opory,třeba dobré kamarádky nebo práci ,tanec,zvířata a tak.Myslím na tebe a přeju ti hodně síly ať si dáš svému životu trochu jiný směr..
Lex
anonym
| 30. 10. 2010 06:47
Tak to nezbývá, než popřát hodně štěstí...a síly.
Lex
kerstyn
| 29. 10. 2010 20:38
nebydli s ni....to ne ...ona bydli v jinem meste s esvym partnerem,ano soudne se ho zrekl....aby nemusel platit alimenty....ona mu ale stejne dite ukazuje,ale jenom jednou do mesice,ani si nepisou obcas zavolaj ohledne soudu,ona rekla ze mu neebude delat problemy ,ze platit nemusi,protoze vi ze penize jsou potreba a porad pise ....aby jste meli klid....ale stejne,kdyz nevedela ze me ma...zakazala navstevy,ted jak vi ze me ma...dovolila navstevy......sice jen nekdy ,kdy ona zavola a on bezi......myslim ,ze ho ma jak na provazku,jak toho svyho doma,tak toho miho,a to damy to neni zadna kraska......
neevim,mozna jen zarlim a zbytecne........vecne me presvedcuje ,ze by se k ni vzivote nevratil,ze ona mu ubllizila a ze ji to nikdy neopusti,zemu vzala dite......
asi mu zacinam verit.......sem strasne rada,ze mi odepisujete......jsem vdecna.....Lex hlavne tobe....ano mohla by jsi mi delat mamu,a myslim ,ze mi ji ted delas ,internetova mamo,................pekny den
Dítě s jinou
lex
| 25. 10. 2010 15:22
Na tvou otázku , už je mi přes čtyřicet, jsem vdaná víc než dvacet let a mám tři děti,starší už studují na VŠ,takže bych předpokládám mohla být tvojí matkou.
Z vlastní zkušenosti ti můži napsat, že muži neříkají pravdu a to ani sami sobě,nikdy si nepřipustí ,že něco udělali z nízkých pohnutek, vždycky si k tomu přibásní pohádku jak jsou v tom nevinně, to ta druhá ho obtěžuje, to já nic , to alkohol nebo příležitost.Oni sami nikdy nepřiznají, že se něco stalo protože to tak chtěli...
Částečně nerozumím tvé zprávě, tvůj přítel se dítěte zřekl soudně a přesto ho může vídat ?Psala jsi že bývalá bydlí s ním..?Nebo jsem to špatně pochopila?
Každopádně ti přeji hodně síly do řešení této zapeklité situace a velkou porci sebevědomí,nenech se nutit do života, který nechceš žít a do řešení problémů, které nemůžeš za někoho vyřešit...
Kerstyn
anonym
| 24. 10. 2010 06:58
Víš, to je tak:
Dítě je tak silné pouto, že vždy bude na prvním místě ono a jeho potřeby. A kvůli dítěti jsou rodiče schopni lecčeho. I se k sobě vrátit, když třeba zjistí, že si chybí...
Jestli jsem správně pochopila, tak dítě je důvod, proč se Tvůj přítel se svojí bejvalkou ještě vídá.
Mají hezký vztah, ale na druhou stranu nikdy nenechá tátu dítěte s ním o samotě? Myslím, že je tam něco trochu jinak. Těžko Ti radit, ať od něj odejdeš, srdci neporučíš a některé zkušenosti jsou nepřenosné. Je jedno, co si o tom myslí někdo na diskuzi, já, nebo někdo jiný. Důležité je, co s tím uděláš Ty. Co Ti vyhovuje, jestli s ním otom mluvíš...
Pro alex
kerstyn
| 22. 10. 2010 19:11
Alex ,abych ti pravdu rekla.........je to od tebe hezke......odtviras mi oci a moc ti za to dekuji...muzu se te prosim zeptat kolik ti j,??ze jsi uz natolik vyzrala????
Alex muj pritel ma uz za sebou soud o dite.kde se ho doslova zrekl,kvuli tomu,aby jsme meli uz spolu normalni zivot....snad pro to aby i on mel uz konecen me vdle sebe a aby to dite mel semnou a konecene vychovaval to dite az do jeho dospelosti,coz si velice preje........
Myslim ,ze ted uz to bude dobry....jestli ona se nebude ozyvat.jakmam reagovat,pokavad se bude ozyvat ohledne male,??
Preci vidim,ze ho to stale mrzi a ze na ni kazdej den mysli......myslim na malou.ji jenom pomlouva a jejiho pritele.....premejslela jsem ....jestli nepomlouva jejiho pritele z toho duvodu...ze on je ten duvod.proc neni se svou malou holcicko.......
Ach lex.tohle mi vrta hlavou
Nevěř
lex
| 19. 10. 2010 12:57
tomu, že vše je vina té paní, opravdu zamilovaný chlap pohne i skálou aby odstranil překážky. Obvyklá výmluva všech mužů je ,, to ona mi nedá pokoj"...viz jiné příspěvky na tomto webu...
mila lex
kerstyn
| 19. 10. 2010 12:51
dekuji ti za odpoved .Ano jsem mlada. Myslim si ,ze on si ten poradek uz udelal,ale ta zenska ne......
Dítě s jinou
lex
| 19. 10. 2010 11:32
Jsi ještě asi hodně mladá,takže ti radím rychle pryč od něj, než se ještě víc citově zainteresuješ.Nejspíš ani on neví jak a s kým chce žít, dokud si on neudělá pořádek v životě, ty s tím neuděláš nic..Nejspíš mu tento stav vyhovuje(doma jedna žena s dítětem a nezávazný vztah,venku mladá zamilovaná dívenka a další nezávazný vztah).Jinak by to vyřešil sám.Hodně štěstí a důvěru v sebe..
dítě s jinou
lex
| 19. 10. 2010 11:26
Nejspíš jsi ještě mladá,takže ti radím seber se a pryč od něj.Nejspíš ani on nemá jasno v tom,jak chce žít a s kým.
snad nejsem zla.....
kerstyn
| 18. 10. 2010 14:44
Mile damy....Potrebovala bych poradit...mam pritele, s kterym jsem uz 4 mesice...jsme od sebe 6 let ve veku. Vsechno je v pohode,az na to ,ze muj pritel ma dite1.5 roku...strasne se mu za nim styska....ma ho s zenou ,s kterou byl predemnou a ktera mu hrozne ublizila,ted mimochodem bydli s nim.....myslim,ze teprv ted si jeho byvala uvedomila,co stratila a mozna......neim pripada mit o tak...dela nam naschvali i kdyz ma uz svuj zivot a jemu takrka dite vzala......On dite chce vidat,ale musi u nej byt vzdy ona....to je ten duvod,nobojim se ,ze by se k ni vratil,ale bojm se toho videt je znovu pospolu........zacinam zarlit,kdyz mu jenom napise.....oni totiz maji mezi sebou dobry vztah.i prez to sse rozesli v dobrem,muj pritel si nechce delat zadne neprijemnosti se svym okolim....co si o tom myslite,??damy???je to pro me dulezite.............
..
angelwoman
| 17. 10. 2010 10:32
Mluvíš mi z duše. Také jsem měla s přítelem období, kdy jsem se dozvěděla, že mi o různých věcech neříkal - někdy to byly vyloženě, jak ty říkáš hlouposti. Hodně mi to vadilo, protože upřímnost a z ní plynoucí důvěra jsou pro mě stěžejní záležitosti pro vztah. Promluvili jsme si o tom, pochopil to a od té doby si už takové věci říkáme. Ono nejde, že o to, že by nemohl jít na kafe s kamarádkou, jde o to, jak trapné to je, když mi to neřekne a já se poté stejně dozvím, vypadám jako blbec a nutí mě to domýšlet si různé věci. Taková věta: Jdu dneska na kafe s tou a tou, může hodně posílit důvěru a hlavně zamezí zbytečnému domýšlení si věcí. Možná byste si o tom měli taky tak promluvit, nastavit určitá pravidla.
My to máme tak, že si můžeme chodit každý kam chceme, s kým chceme, důvěřujeme si a snažíme se o to, aby ten druhý vždycky věděl, kde jsme. Pak není žádné místo pro nedůvěru
Důvěra
taja11
| 16. 10. 2010 19:44
undefinedundefinedundefined
<!--
/* Font Definitions */
@font-face
{font-family:Calibri;
panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4;
mso-font-charset:238;
mso-generic-font-family:swiss;
mso-font-pitch:variable;
mso-font-signature:-520092929 1073786111 9 0 415 0;}
/* Style Definitions */
p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal
{mso-style-unhide:no;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:"";
margin-top:0cm;
margin-right:0cm;
margin-bottom:10.0pt;
margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:"Calibri","sans-serif";
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:Calibri;
mso-fareast-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;
mso-fareast-language:EN-US;}
.MsoChpDefault
{mso-style-type:export-only;
mso-default-props:yes;
font-family:"Calibri","sans-serif";
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:Calibri;
mso-fareast-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;
mso-fareast-language:EN-US;}
.MsoPapDefault
{mso-style-type:export-only;
margin-bottom:10.0pt;
line-height:115%;}
@page WordSection1
{size:595.3pt 841.9pt;
margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;
mso-header-margin:35.4pt;
mso-footer-margin:35.4pt;
mso-paper-source:0;}
div.WordSection1
{page:WordSection1;}
-->
undefined

Bohužel asi máš pravdu. Já jsem to brala ženského pohledu,
že když miluji tak, tak doopravdově. Bohužel pořád přicházím na drobné věci
které mě nebyli řečeny!!!! Proč nevím jsou neškodné a hloupé, ale ve mně
vytvářejí obrovskou nedůvěru. Už jsem se těšila, že spolu budeme bydlet, dnes s
toho mám obavu a nechce se mě do toho…., dnes si neříkáme drobnosti a co 2,3
roky budeme si lhát???? Když se ho zeptám, je to vždy stejné takhle to neber já
jsem to tak nemyslel pro mě to bylo nedůležité??? Jsou to opravdu nedůležité věci,
jako smluvená schůzka s kamarádkou na kafé, na kolo a jiné jsou to
drobnosti??? Mám se začít chovat
jako on, nebude to konec vztahu, jak se mám chovat nebo to mám ignorovat a žít
si taky tak.... je to pak o vztahu????
Hmm..
angelwoman
| 16. 10. 2010 12:46
Určitě existují nevinná internetová kamarádství, o tom žádná.
Nebrala bych jako stěžejní to, že jsi našla přítelův profil na seznamce, ale to, že když jsi na něj uhodila, tak o tom lhal. To o něm vypovídá víc, než cokoli jiného. Kromě toho, pokud ten profil smazal, tak třeba na googlu bys ho měla najít ještě v archivu tuším, pokud je to opravdu čerstvá záležitost.
Kdyby se přiznal a vysvětlil to, tak půl bídy, ale takhle..o čem všem ti takhle třeba věší bulíky na nos??
Důvěra
taja11
| 15. 10. 2010 11:25
undefinedundefinedundefined

undefined

Můj problém možná ani není problémem, mám přítele s kterým
už budu 2 roky vše je v pohodě , jen se stal malá drobnost před měsícem.
Náhodou jsem se dostala na internetu , že má založený profil na jedné seznamce… chvilku jsem si myslela že
je to z dob kdy byl sám. Ale bohužel
jsem ženská tak jsem se v tom vrtala a protože, tak jak to někdy
bývá dostala jsem se na jeho profil a ouha…., viděla jsem si že párkrát v tomto
roce odepsal na inzeráty nějakým
ženám a co mě ale hodně ranilo v přátelích
měl uložený profil své bývalé …a bylo to velmi čerstvé pár dní. Dost mě to
sebralo, promluvila jsem si o tom s ním
a on ihned profil zrušil, tím pádem já v ruce nemám žádný důkaz …a on mě
tvrdí, že to není možné a že nic takového nedělal… bohužel není důkaz není
vina.

Jenže v mém citovém životě to udělala, trhlinu
podezřívání a nejistoty…. L
, ale život jde dál. A věřte nebo ne, stalo se mě taková zajímavá věc, na
internetu přes jedu sociální sít mě
oslovil muž začali jsme si psát a dost jsme se sblížily teda jen po chatu ale
hodně se svěřujeme jsme přátelé, i když oba víme , že když se sejdeme tak asi to
nezůstane jen ou přátelství. Ale
protože, je to nevinné i když srdíčko někdy poskočí když si na toho dotyčného
pomyslím, ale říkám si mám přítele s kterým jsem šťastná plánujeme si
společný život a protože oba už za sebou máme nevydařený vztah, tak na romanci přes
chat jsem opatrná. Ale víte co hlavně ,
jsem přišla na to, že když partner u partnera něco zjistí tak ne vždy to musí,
být něco zlého ( nevěra, nebo podraz), také to opravdu může být jen přátelství a kamarádství.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
18. 4. 2024 11:55
11784
jirinaova
18. 4. 2024 10:40
70239
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video