Lepší sex s jiným mužem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Lepší sex s jiným mužem

Diskuze

sex s inim muzom
nimfa
| 26. 9. 2010 06:17
prvy krat to bolo manzel si priniesol kolegov z roboty boli styria obsluhovala som ich ako sa patry jeden mlady asi 20r.chalan pomne pozeral ty traja boli starsi a jeho sef asi 60r.maco popila som manzel bol namol zaspal v gavci ja som si sla lahnut prebudilo ma hladenie v rozkroku bol to ten fagan nchala som sa pomilovat bolo to kratke a drsne aj proti mojmu zakazu sa domna vystriekal ked som lepsie otvorila oci vo dverach staly povyzliekany vsetci chcela som kricat ten stary sef mi zapchal usta povedal moja chces abi vedel ze ta trtkame tak kric comyslis co bude ked sa zobudi.tak som nechala vsetci sa namne vystriedali.a jeho sef si namne ukojil svoje perver.chute.
sebkova
| 30. 9. 2011 20:40
TO :nimfa
tak tohle je podle mě totální extrém a na rozdíl od tebe bych si tohle nenechala líbit a řvala bych na celé kolo jak šílená, a když máš chlapa který by se tě nezastal a nevymlátil z nich duši tak tě upřímně lituji, ještě že mám muže který se nikdy neožere jak prase a určitě by si jeho známí ke mě nikdy nic nedovolili......
katlin
shakti
| 26. 8. 2009 11:28
No a někdy je fajn tu náhodu trošičku popostrčit. Ovšem s trochou diplomacie. Recept a´la Sajrajt by fakt nefungoval Víme koho máme doma a jak na něj
Pro shakti
katlin
| 17. 8. 2009 11:58
Přesně jsi to trefila, hezoun co to umí!!!
Manžela dál v plánu podvádět nemám, takže si myslím, že náš vztah je dál v pohodě.
A co se týče toho zpestření v podobě "trojky", tak to mě taky napadlo hlavně bych pak mohla mít úplně čisté svědomí a jak se říká nikdy neříkej nikdy...takže teď jen můžu čekat, co nám osud (nebo náhoda) nachystá...
..
Sajrajt
| 17. 8. 2009 11:04
No to bych měl vážně radost, kdyby se zejtra objevila ve dveřích přítelkyně s nějakym hošanem a řekla "Ahoj miláčku! Tohle je Robert, má ho dvakrát delšího, třikrát tlustějšího a umí mě úžasně oject. To musíš vidět! A počkej, jak budu řvát, tos v životě nenezažil!!" Vzhledem k tomu, že není mé největší přání vidět mou slečnu zmítající se rozkoší na cizim chlapovi, asi bych lákavou nabídku odmítnul. Dokonce bych se na ni pro nevěru naštval a šel bych někam pořídit vlastní milenku. Abych ji mohl předvést, jak jí to fantasticky naložim a jak umí kouřit až mě rozpláče a pak bych se s drahou polovičkou rozešel..
anonym
| 22. 10. 2017 16:02
TO Sajrajt:
Nevím...mám zkušenosti s manželkou a to jak 4ka tak 3ka a to tak, že jsem ji š*kal s kámošem...nejsem svatoušek a několikrát jsem ji dříve podvedl...ona to ví a nedávno mě podvedla ona...já na to přišel a nyní míváme 3ku s tím, se kterým mě podvedla..a bývá to hodně divoké a spokojeni jsme všivhni. DOPORUČUJI!!!
PS: má žena nemá problém ani s holkou a to je pokoukáníčko...
zrovna dnes se na to chystáme.
Shakti
Tatu
| 17. 8. 2009 07:55
No jasně! Vždyť je to krásné, když se mají dva až tři lidi rádi
Pro mě to ale není, já jsem lakomej.
T.
možná
Atevi
| 16. 8. 2009 22:20
byl ten *** lepší jen v tom ,že to byl někdo nový a nepředvídatelný.Myslím,že "technika" byla asi stejná ne?!Spíš opojení z něčeho nového.Nevím nikdy se mi to nestalo a doufám,že nestane ,ale dovedu to pochopit,to chvilkové opojení-bohužel ty výčitky pak to hodně kazí.
sebkova
| 30. 9. 2011 20:36
TO :katlin
Já osobně bych spíš řekla že na vzrušivosti ti přidává i to že je to jiný chlap než ten na kterého jsi zvyklá a i to že je to zakázané, ty možná myslíš na *** s jiným, ale představ si že ty bys byla na místě kdy by tobě tvůj muž nasazoval parohy, snaž se doma *** oživit a ne hned být unesená z nějaké bokovky......
katlin
shakti
| 15. 8. 2009 03:23
Ahoj,

Podle tvého popisu usuzuji na hezouna co umí pomotat hlavu. Co oněm víš, že bys ho doma nechtěla ani za zlatý prase a stejně tě přitahuje jako magnet. Manžela miluješ, ale co naplat, ta přitažlivost je silnější než nějaké morální zásady.

Ze zkušenosti vím, že takovýto "vztah" je po nějakou dobu fajn. Super ***, spousta rozkoše. Ale pak ta erotická jiskra vyhoří a zůstane rutina. Pořád dobrej ***, ale jelikož jsme duše citlivé, tak nám schází láska. Něžné obětí a pohlazení bez ***uálního podtextu. A tak to prostě časem skončíme.

Je fakt, že tehdy jsem neměla jiný vztah, ale pokud máš na to podvádět manžela, tak bych řekla, že časem vše odezní a ty se ráda vrátíš do něžné náruče. Pokud tam ta náruč ovšem ještě bude - to je riziko.

Je tu také možnost manžela přibrat do party, což může být příjemné zpestření pro všechny

Alespoň o toto řešení bych usiloala já
Přesně tak...
yabicka
| 13. 8. 2009 15:11
nenech si manželství rozbít....
Já jsem hodně přemýšlela nad tím proč to bylo lepší....zkusila jsem to tak i doma a výsledek byl perfektní...
pro katlin
bubacek
| 6. 8. 2009 19:35
Ahojky, no nevím. Mě se stalo něco podobného.Mám manžela ráda, ale *** po letech s někým jiným.....no byla to nádhera. Jenomže jsme se vídali každý den v práci a to nebylo dobré. Zamilovala jsem se a trvalo to dost dlouho. Tak dlouho až na to manžel přišel. Kdyby o mě manžel tenkrát nebojoval, asi už by jsme spolu nebyli.
Dnes jsem ráda, že bojoval a už bych k takovému úletu asi nesvolila.
Takže ti radím snaž se to neopakovat, pokud nechceš rozbít manželství. Mě se to málem povedlo.
Měj se hezky
sejde z očí sejde z mysli...
katlin
| 6. 8. 2009 14:27
Kéž by to šlo
Dotyčného potkávám teď přes léto víc (tak jednou za 14dní), protože jsou různé zahradní akce a tak, doufám, že v zimě bude "klid"...
Zamilovat se 100% nezamiluju, není to chlap do života, ani nechci vedět, kolik takových úletů má v tomhle mám naštěstí jasno .
Ale prostě mi leží v hlavě ten ***, on to umí (možná to je právě tou praxí). Kamarádka říkala, že budu srovnávat už na vždycky, tak se toho trochu děsím...
Nejhorší je, že on se svou povahou "do větru" by se nebránil dalšímu úletu...což nemůžu dopustit, protože si myslím, že by to pak bylo ještě horší, myslím zapomenout.
Čekám další rady...
no...myslím, že nevyprchá
kubíček
| 5. 8. 2009 11:56
Tak si tady pročítám Tvůj problém, a já osobně zastávám takový názor, že jakmile okusíš lepší *** s jiným mužem než máš doma, tak to asi tak lehce nevyprchá... Už tak nějak budeš srovnávat a vědět, že " s ním" to bylo úžasné, krásné a vzrušující. Ale taky záleží na tom, zda toho dotyčného pravidelně potkáváš, zda se třeba v partii scházíte, nebo v práci...o to to je potom horší, když ho máš na očích. A vůbec nejhorší je, když se do něho zamiluješ..Ale jestli to byl opravdu jen úlet na jednu noc, tak se neboj...to zvládneš. Ale jestli už teď třeba na něho myslíš a znovu by jsi chtěla se s ním milovat...tak to už je trochu problém. Ale bojuj a dej mi vědět. Rosimka
díky
katlin
| 4. 8. 2009 20:29
Děkuji za radu...doufám, že to brzy vyprchá...Máš (máte) s tím také zkušenost??
neboj...
yabicka
| 4. 8. 2009 14:15
Je to jen poblouznění ... vyprchá to časem...ale spíš bych se tím nechala inspirovat k lepšímu ***u doma, aby jsi zapomněla...
Lepší sex s jiným mužem
katlin
| 4. 8. 2009 10:06
Zdravím všechny,
mám problém a nemám se komu svěřit, tak mě napadlo, jestli nemáte některá podobnou zkušenost.
Mám manžela, ale na jedné akci, jsem uletěla s jiným mužem, jsme dlohouletí kamarádi, ale v tu noc se prostě stalo něco víc a došlo i na ***. Řekli jsme si, že to byl prostě úlet a tak to i beru, ale háček je v tom, že to byl nejlepší *** v mém životě a pořád na to musím myslet...
S manželem je vše v pořádku, vše klape, jen se nemůžu zbavit myšlenek na "***" s tím druhým.
Myslíte, že to někdy přejde? Stalo se to někomu?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
2112Hana
18. 4. 2024 19:21
11788
jirinaova
18. 4. 2024 15:58
70244
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video