čím se líčíte? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

čím se líčíte?

Diskuze

líčení
Martys
| 21. 4. 2010 11:04
Já se líčím kosmetikou Regina. O tom, že netestují na zvířatech vím, jelikož jsem si to zjišťovala. Posílají kosmetiku na zkoušky do Prahy na 1. kožní lékařskou fakultu UK. Takže k ní mám opravdu důvěru. Používám jejich řasenky Super Volume a Watterproof, mají super stíny, které se mi na víčkách nesrážejí - oční stíny Monomatic, pěkné vysouvací tužky na oči atd.
lavera
Kristyna623
| 13. 2. 2009 18:58
Já taky používám značku Laveru,protože netestuje na zvířatech
dekorativní kosmetika
javelinka
| 11. 11. 2008 23:24
Co se týče potom samotného líčení, osvědčila se mi značka Lancome, je sice mnohem dražší, než běžné značky kosmetiky, kterou tu uvádíte, nicméně já jsme s ní nadmíru spokojená. Pokud máte někdo normální až smíšenou pleť jako já, doporučuji vám výborný make-up, na který nedám dopusti Lancome adaptive, já používám asi nejběžnější odstín beige diaphane. Holky je úžasně lehký, krásně se roztírá, dobře kryje a opravdu se mi během dne nevytváří ta mastná t-zóna!! Jinak, pokud by se někomu vytvořila, doporučuji ještě takové sací papírky, které jen přiložíte na mastné místo a aniž by vám poškodili make-up, tak krásně vsáknou tu mastnotu. Vyrábí je buď firma Borjuis a nebo dražší od Clinique.
Co se týče řasenky, používám Lancome hypnose, opět dražší záležitost, ale řasy krásně rozdělí a dá jim objem aniž by je slepila..
péče
javelinka
| 11. 11. 2008 23:12
Teda teď jsem napsala celkem dlouhý přípěvek, jak pečovat o pleť a někam se ztratil, tak ho napíšu znovu. Omlovám se, pokud by se pak objevil, ze ho tu budete mít 2x, i kdyz ne slovo od slova stejný
Chci vám jen napsat, že k tomu, abychom docílily krásné pleti, je nutné se o ní dobře starat. A tím dobře myslím 2x denně a správným postupem.
A ten je: 1) Odlíčení očí očním odličovačem + důkladné odlíčení pleti pleťovým mlékem ( pokud mám na sobě make-up, umyji si nejprve obličej pleťovým gelem a poté až nanesu na tampón pleťové mléko) a odličuji pleť dokuk na tampónu nebudou žádné nečistoty. 2) Poté trochu opláchnu obličej vodou a nanesu na tampón pleťové tonikum či pleťovou vodu a dočistím. 3) Po dočistění pleti je důležité nanést vhodný krém, ráno hydratační, večer více výživný.
Takto pečuji nejenom o plet obličeje, ale i krku a dekoltu. Jinak každá by samozřejmě měla používat kosmetiku podle typu plet (mastná, smíšená, suchá pleť).
Jinak opravdu dodržujte tyto 3 body. Pokud byste totiž po vyčištění pleti mlékem nepoužili tonikum, pleť ajejí póry sice vyčistíte, ale pŕy zůstanou otevřené a nečistoty se do ní rychle vrátí, tonikum působí právě na stažení pórů!
Jinak nezabere vám to více jam 5-7 minut a výsledky se brzy dostaví
Loreal
Muchomurka
| 28. 8. 2008 05:18
Mam nejradsi L Oreal, hlavne rasenky jsou nej a vedle kosmetiky nedam dopustit na sampony L Oreal Professionel, Nej make-upy bych ale rekla, ze dela Vichy...
Hauschka či MK
petrasan
| 3. 7. 2008 12:43
dr. Hauschka je sice dražší, ale ne víc jak selektivka, doufám, že tě nezklame, já osobně už nechci používat nic jinýho.
Od MK chodí dealerky - tedy poradkyně, jak se nazývají, ale jejich způsob mi příliš nesedí, je to takový ten americký styl. Ale určitě mají dobrý makeup a pudr, ovšem poradkyně není zárukou, že si koupíš tu správnou věc na tvoji pleť. Mají semtam i problémy rozlišit mastná xsuchá, což ti pak udělá jen "paseku" na obličeji.
Měla jsem tu čest vyzkoušet i Sisley, což je horentně drahá kosmetika, kde krémík stojí několik tisíc, je fajn, ale vzhledem k ceně a účinkům je Hadek i Hauschka srovnatelný, tedy s rozdílem, že to nestojí tisíce, ale stovky.
Děkuji :)
nadicek1
| 2. 7. 2008 21:23
Díky moc za rady , už jsem si to našla na webu, takže vyzkouším a doufám, že to bude lepší
bez obav
petrasan
| 2. 7. 2008 12:40
Nejsem žádná "přírodňačka" ani batikářka, takže používám bez obav i make-up, teď zrovna v tomhle vedru si ho nedávám, protože to nemám ráda. Ty značky , o kterých se tu psalo a bez urážky , nejsou skutečně nic moc - levná masovka. To by vám ostatně potvrdili samotní výrobci, ale nikdy ne oficiálně. Účinky této kosmetiky jsou prakticky mizivé, je to fakt marketing.
Sama jsem vyzkoušela dost věcí včetně různé drahé tzv. selektivní kosmetiky. Aby měl člověk krásnou pleť, musí čistit tělo zejména zevnitř a na povrchu ho jen udržovat. Takže lékem na krásu jsou např. lymfatické masáže a vůbec masáže včetně různých masek. Po letech, kdy jsem vyzkoušela i různé drahé věci, nebudu psát výčet značek, protože bych si asi ani na vše nevzpomněla, ale věřit mi celkem můžeš neb jsem se v tom pohybovala a chodila mi také různá kosmetika k odzkoušení. Nakonec jsem zakotvila u Hadka a Hauschky, jsou to rostlinné věci bez ropy, které fakt fungují. Hauschka má i dekorativku jinak koukám taky na Laveru, Logonu a další přírodní kosmetiku, ale jejich makeupy mi zrovna nesedí. Ale jedničkou je pro mě Hadek, nemá však dekorativku, ale jeho olejíčky ti celkem pomůžou se zbavit pupínků a vyčistit pory, ale chvíli to trvá a musíš to vytestovat. Ještě mám taky nějakou dekorativku od Mary Kay, tuto firmu nikterak nepropaguju, je to taky chemie, ale alespoň hypoalergenní. Mají celkem dobrý i makeup, pudry, tužky, stíny.
Jinak na žilky, pupínky atd. najdeš u Hadka věci.
petrasan
nadicek1
| 2. 7. 2008 08:03
Ahojky, takže používáš jen pleťový krém? Žádné líčení? A jak kryješ třeba pupínky, nebo rozšířené žilky? Já make-up taky moc nemusím, ale sem tam ho prostě na to zakrytí musím použít. Nemáš nějaký speciální trik? Kuji
Max Factor, Avon, Rimmel
petrasan
| 1. 7. 2008 14:06
, promiňte, ale to je šílený, tyhle věci jsou dost tvrdá chemie, která navíc a to se zeptejte nějaké zkušené kosmetičky, vám pouze a jen zanášejí pory, což už musíte na své pleti pozorovat. Ale reklama je silná.
make-up
LuccyCZ
| 30. 6. 2008 20:40
Já používám kosmetiku MAX FACTOR, sice není nejlevnější, ale je to snad jediná kosmetika, která vydrží dlouho
líčení
domasovanda
| 7. 1. 2008 17:23
myslím,že to jak dlouho komu líčení vydrží hodně záleží taky na typu pleti,jestli je mastná nebo suchá atd,nevím nechci to tvrdit,nejsem odborník jen je to moje úvaha
líčidla
matulka
| 7. 1. 2008 16:12
nevím, jak to dělám, ale často mi vydrží líčení od rána do večera a navíc ještě přes trénink
jako make-up používám recover od rimmelu, tužku na oči mám od mary kay a musím ji pochválit , je sice dražší (370kč), ale vydrží a je celkem šetrná k očím (když s ní někdy (nejlépe po nějakém večírku) usnu, ráno drží jak přibitá a vypadá pořád dobře. a stíny od avonu a jakési bezznačkové, řasenka maybelline.

vydrží všechno, nic se mi nijak neslývá, jen make-up po tréninku samozřejmě mizí.

možná je to i typem očí, mám celkem výrazná víčka, takže stíny se mi neslévají do čárky, narozdíl od mamči, která když se namaluje, je to poznat pouze, v případě, kdy kukadla zavře. a je tam vidět jen ta jedna velká slitá čárka
líčení
domasovanda
| 6. 1. 2008 18:03
Ahoj holky já jako základ používám make-up od Dermacolu,jako první se zeleným vrškem je to pro aknózní pleť a pak na to s červenýn vrškem vydrží mi celý den,stojí každý něco kolem 120,- a nebo jako podklad místo toho se zeleným vrškem(napsala bych Vám přesně jak se jmenují,ale nechce se mi letět z přízemí až do podkroví ),tak třeba příště,používám Aknecolor,ten je taky dobrej a v lékárně stoji do 100,-.Tak zatím ahojda
líčení
Dedeckova
| 6. 1. 2008 17:54
Taky se mi osvědčilo používat podklad, víčka přetřu make-upem, drží to déle než bez něho, ale žádná velká sláva, na celý den a večer to bohužel nestačí. Značek jsem vyzkoušela mnoho, ale efekt byl u všech podobný.
A ještě k výše zmiňované miss sporty, mám s ní taky špatnou zkušenost (oční stíny asi na 3 hodiny), takže k této značce nemám důvěru.
:)
Smoulinka
| 6. 1. 2008 17:31
Díky za názory, no já právě používám Orif i Avon,ale ani to mi moc dlouho nevydrží a to si tam dávám několik vrstev:( právě mě někdy zaráží že potkávám holky hezky namalovaný a myslím že to nemají čerstvě, ale přece se nebudu ptát holek na ulici:)
líčení
Kloa
| 6. 1. 2008 14:24
Ahoj, co se týče líčení očí, tak postupuju tak, že pudrem přetřu jemně i oční víčka, stíny pak lépe drží. Pak použiju oční stíny All day comfort od Avonu (jsou v takové tyčince a nerozmazují se! ), kraje očí zvýrazním tužkou na oči, používám od s-he dvoubarevnou a pak ještě přetřu oči práškovými očními stíny (používám margaret astor) a tohle vydrží celý den
S make-upem je to složitější, tam musíš sama zkoušet tak dlouho až natrefíš na takový, který vyhovuje tvé pleti, protože záleží hodně na tom jak suchou nebo mastnou máš pleť. Třeba na sušší pleť je dobrý recover od rimmel, na mastnější pleť pak make-up personal match liquid foundation od Avonu. Já třeba tyhle dva kombinuju. Ale na běžný den používám jen krycí krém clearskin SPF 15 od avonu. Důležitý je taky základní podkladový pleťový krém.
Obecně mám ale zkušenost takovou, že dlouho nevydrží nalíčená kosmetika miss sporty.
Meikap
Dana
| 6. 1. 2008 13:07
Já používám 15 let meikap Miss sporty a ten mi vydrží celý den i pudr.
Lavera
lenka
| 6. 1. 2008 12:27
Já používám Laveru, jsou to přírodní výrobky, takže mi vyhovují.
líčidla
Lilimi
| 5. 1. 2008 23:01
Protože dělám kosmetiku Oriflame tak jedině oriflame nebo občas Avon jinak s tou vydrží je to asi všude stejne
čím se líčíte?
Smoulinka
| 5. 1. 2008 15:49
Ahoj, docela by mě zajímalo jakou značku používáte pro líčení? Já vyzkoušela více druhů,ale nikdy mi nic nevydrželo déle jak 5-6 hodin:( a to samý make-up, zkusila jsem i dražší, ale ani ty nevydržely dlouho.....

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video