Asymetrie prsou - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

asymetrie prsou

Diskuze

anonym
| 17. 5. 2013 17:49
Je mi 25 a tenhle problém mám už od 12ti. Měla jsem tehdy úraz, kdy mi celý hrudník stáhli do korzetu, jenže to bylo zrovna v období kdy mi začínala růst prsa a u toho jednoho se proto ten růst téměř zastavil. Roky jsem se kvůli tomu trápila, nakonec jsem i s podporou rodičů jela do Olomouce na plastiku se poradit co s tím. Jenže pojišťovna mi zákrok neschválila. Navíc v mém případě by byly potřeba zákroky dva, což by vyšlo na 50-60 tisíc. Na to nemám nikdy šanci našetřit. Tehdy jsem se přes mejl dohádala s revizním lékařem pojišťovny, protože mě nikdy neviděl, ani fotku neviděl a jenom na základě jednoho řádku, kde chirurg napsal v žádosti zhruba jaký mám problém rozhodl. Úplně mě to tehdy srazilo na kolena. V tom zákroku jsem viděla šanci na normální život po tolika letech trápení kvůli něčemu za co nemůžu, ale bohužel. Navíc teď mám takové zaměstnání, kde bych si ani nemohla dovolit marodit, okamžitě by mě zaměstnavatel vyhodil, takže už se operace asi nikdy nedočkám. Naštěstí mám skvělého přítele, který to neřeší a nevadí mu to, ale moje psychika tím stále trpí - nemůžu jít ani na bazén mezi lidi, nemůžu si oblíct žádné přiléhavé oblečení aby se na mě každý nedíval jak na exota. Navíc tím jak jsem se to celou pubertu snažila schovávat jsem si ještě zničila záda, která mě pořád bolí, protože jsem se pořád hrbila - na jednu stranu jsem doma cvičila kvůli skolióze a jezdila do lázní, na druhou stranu jsem se schválně hrbila aby mi nikdo neviděl na prsa. Kdyžtak budu ráda, když se mi ozve některá z vás abysme mohly pokecat třeba přes mejl nebo klidně i osobně. rituska.88@seznam.cz
anonym
| 5. 5. 2013 20:33
Bohužel, tento problém mám taky . Projevilo se to hned jak mi začli růst prsa, takže už ve 12 jsem věděla, že je někde problém. Myslela jsem, spíše doufala, že menší prso to velký dožene, že mi to spraví antikoncepce..a teď? Teď se modlim, že se jednou dokopu k doktorce a vydělám na operaci. Jenže, nemám vůbec sílu se s tím někomu svěřit. Neví to nikdo z rodiny, ani z přátel a můj přítel to zjistil až po půlroce. Doteďka mě neviděl ani pořádně ve světle nahou... Naštěstí mám přítele, kterýmu asymetrie nevadí, ale vadí mu, že se stydím, že panikařim, jakmile na mě šáhne. S ním do bazénu jdu, ale s přáteli? Ani náhodou. Úplý tričko? Ani náhodou. Výstřih? Ani náhodou. A nedej bože se narovnat...Řešila jsem to všemi různými způsoby. Snažila jsem se víc zaměstnat pravou stranu, takže jsem všechno brala do pravé ruky (jsem levák,a levé prso je menší) - nepomohlo. Vycpávku jsem taky zkusila, ale marně. Vypadávala a šlo to prostě vidět. Jediný co mi zbylo, tak maskovat. Podprsenku si různě utahuju tak, aby jednu stranu povolila a druhou utáhla, volnější trička a hrbení se. Můj problém, není zas tak vidět, ale ten pocit, že jsem jiná než ostatní mě ubíjí :( Proplakaný noci, pocity méňecenosti, závist těm co jsou v pořádku, a můžou ty prsa prostě vyvalit.. Lítost.. Lituju přítele, kterej trpí moje žárlivý scény na jeho kamarádky s normálníma prsama, lituju ho, že on by tak chtěl žít normální ***uální život, ale já prostě nemůžu, nejde to, musim se schovávat, zahalovat.. Operace je mím snem, ale jelikož je mi 19 a stále studuji a žiji s rodiči, kteří mi vidí do financí, tak prostě nemůžu. Nechci se jim s tím svěřovat, nepochopily by mě. Snažily by se mi to vyvrátit, jaké je to vyhazování peněz a prznění těla. Momentálně, sama sobě gratuluji, že jsem to napsala aspoň sem.. Snad se jednou dohrabu do velkého vysněného finále a žít jako normální holky.Dívkám se stejným problémem držím palce, nepřeji vám to, ale jsem ráda, že nejsem jediná..
Zdravim, Lenka :)
anonym
| 17. 5. 2013 17:30
TO Lenka: Zdravím, Leni. Rozhodla jsem se odpovědět na Tvůj příspěvek tady. Já jsem na tom podobně, akorát s tím rozdílem, že je mi už 25. Já se dokonce odhodlala k té operaci, ale neschválila mi to pojišťovna, takže jsem pořád tam kde jsem byla. A při svém výdělku zdravotní sestry nemám nikdy šanci si na operaci našetřit - při konzultaci mi plastický chirurg řekl, že bych potřebovala zákroky dva a dohromady by mě to stálo 50-60 tisíc...
anonym
| 29. 6. 2013 15:32
TO Anonym: Anonymko :) párkrát jsem někde četla, jak to holky zahráli přes psychologa a pojišťovna jim to proplatila. Zkus k němu zajít, pobrečet si před ním a něco ti určitě napíše. Lenka :)
anonym
| 24. 1. 2014 15:24
TO Lenka:
Sama jsem měla tento stejný problém-je to vrozená vada, tudíž to pojišťovna proplácí....dostala jsem implantát do menšího prsa...pár dní přetrpěla s bolestma v nemocnici a ted ležím doma v podprsence kterou nesmím sundat 2 měsíce, ale jsem storpocentně spokojená-velikost stejná akorát tvar zatím ještě ne (ale to si časem "sedne")
anonym
| 29. 4. 2016 11:40
TO Lenka: Ahoj, ani nevíš jak ti rozumím. Jako by jsi právě vyprávěla můj příběh...můj život..! Má psychika na tomto problému neskutečně utrpěla. A to mě trápí i další věci, ale toto je něco...co se jen tak nespraví. Jsem tak ráda, že jsem narazila na tvůj příspěvek. Nejsem jediná s tímto problémem....alespoň malá útěcha...ale chtěla bych to nějak vyřešit....úplně....ach jo
anonym
| 20. 3. 2013 23:49
Ahoj, je mi 14 a jsem moc ráda, že jsem narazila na tuhle stránku, aspoň v tom nejsem sama.. moje prsa jsou(nechce se mi to říkat) ale ošklivá. Jedno je malé a druhé velké. Levé prso mi visí víc dolů a pravé je zas š***tý. Jelikož jsem vyrůstala jako tlouštík, mám velké bradavky a o to je to nechutnější..řekla jsem to jen kamarádce, která má stejný problém. Bojím se to říct mamce a už se modlím aby mi bylo 18, na tu plastiku fakt chci jít, spíš to potřebuji.. vážně se netěším na svůj první ***, protože mám problém ještě dole, mám totiž i dost asymetrické pysky..to je teda už dost dlouho, ale ta prsa byla znát tak v 11 letech. Teďka posiluji a hubnu, zatím nevidím žádný rozdíl, podle mě nic nepomůže jen ta plastika a hlavně mě štve, že asi nebudou peníze a je to strašně dlouhá doba čekat do 18. Opravdu závidím holkám které mají krásná prsa, vždyť se ani nikde nemůžu ukázat.. Je to strašné, dříve jsem kvůli tomu brečela, ale nemá to cenu, brzy to řeknu mamce, ale ještě na to nejsem připravená..doufám že se to třeba zlepší ale spíš ne :/
anonym
| 27. 2. 2014 12:15
TO anonymka:ahoj ja mam to same co vy sverila sem se jen sve nejlepsi kamaradce a ta se mi vysmala coz me hodne mrzi.
anonym
| 24. 2. 2015 21:34
TO Anonym: pokud se ti vysmála, není to kamarádka. Ale neboj, tohle znám a moc dobře, zažila jsem si toho s asimetrií prsu víc než dost. Mám ale momentálně kolem sebe lidi, kteří vědí jak to pro mě bylo psychicky náročné. Psala jsem se už komentář před několika lety. Asimetrii jsem měla už od brzo, mučili mě a nechali čekat do 18let, zda se prso nevyvine, to se ale nestalo, čili jsem šla na operaci toho jednoho prsu, pak byla kauza s PIP implantáty, čili jsem po pěti letech šla na další operaci, teď mám dva roky po reoperaci a za měsíc jdu na úpravu jizvy a plastiku toho normálního prsu, jelikož čas a gravitace jsou neúprosní Určitě nemá cenu být smutná, nejsi v tom sama a pokud tě v tomhle přátelé nepodpoří, já ano Pokud by tě nebo kohokoli cokoli zajímalo, jsem tu
anonym
| 29. 5. 2015 23:32
TO Anonym:

take mam...rekla jsem to 3 kamaradkam...a 2 To maji v ruzne forme taky...
anonym
| 3. 2. 2012 12:57
Zdravím.....Mám pravé prso o dost větší než to druhé, vím to už docela dlouho, ale nějak sem se do teď neodhodlala s nikým to nějak probrat...dnes jsem byla na obyčejném vyšetření u dokotrky (na patnáctileté) a ta mi řekla, že s tím mám zajít ke gynekologovi, hrozně mě děsila že by to mohlo být něco vážného, ale podle toho co tady čtu to nic tak vážného není....takže teď nevím...na jednu stranu s tím chci něco udělat, ale hrozně se stydím... Pomoc, prosím...
anonym
| 4. 5. 2012 22:04
TO TT: Ahojky,

vůbec se nenech vystrašit. Doktoři kolikrát moc rádi děsí a nakonec z toho nic není. Samozřejmě se nic nestane, když na vyšetření zajdeš. Jinak bych ti určitě poradila, pokud s tímhle chceš něco dělat, objednat se na nezávaznou konzultaci k doktoru Sukopovi, na kliniku Královské Vinohrady, kde by ti řekla všechny možnosti, pro a proti. Pokud jsem správně pochopila, je ti patnáct? V tomto případě by nejspíš, řekl ať ještě s operací (pokud by jsi na ní chtěla jít) chvíli počkáš, pokud se ještě něco nezmění jelikož jsi dosti mladá. Mě taky nechal čekat do osmnácti a za to čekání to vážně stálo. Teď se prsím kde to jde Každopádně je to jeden z nejlepších plastických chirurgů, s lidským cítěním a pro pacienta udělá jen to nejlepší. Neudělá nic, čím by sis ty nebo on nebyl jistý. To samé se týká přístupu celého oddělení na této klinice. Kdyby jsi měla nějaké otázky nebo chtěla prostě jen pokecat, určitě se mi ozvi. S asimetrií jsem si užila svoje, dokonce i s kauzou škodlivých PIP implantátů, tagže kdyby cokoli, ozvi se na mail: pajinkamalinka@seznam.cz

držím palečky
anonym
| 20. 12. 2011 02:55
je mi 2O let je normální že mám jedno prso už vyvinuté a to druhé ještě ne?pravé mám malinko menší to ani není vidět ale je víš než to levé,levé je hezké a vyvinuté a to pravé ne že jenom je níž,ale má i jiný tvar..dole vypadá jakoby protékalo..může se stát,že se to pravé ještě vyvíjí?že je !opozděnější než to levé??strašně se stydím před přitelem,proto se radši milujeme ve tmě nebo v přítmí on o tom neví asi si toho nevšiml ještě..nemůžu s ním chodit ani do sprchy,nechci aby si toho všiml:((.myslím si že to je špatnou podprsenkou protože skoro žádná mi nepadne a nesedí tak jak by měla.prosím odpovězte mi někdo.
anonym
| 8. 11. 2011 19:50
Ahoj, je mi 17 let. Asymetrie prsou se u mě projevila již ve 14. To jsem si ještě myslela, že se to časem spraví nebo že to antikoncepce vyřeší. Teď už vím, že ne. Pravé prso mám krásné, tak dvojku, ale levé jakoby nevyrostlo ani o kousek. Nikomu bych nikdy nepřála ten pocit, když stojíte nahá před zrcadlem a brečíte z toho jak své tělo nesnášíte. Ano skrývat se to dá, ale najděte tu odvahu se před někým vysléct. Nebo když mi kluk chce šáhnout zrovna na to menší prso, rozline se vě mě taková panika, že bych vždy nejradši utekla. Pořád nedokážu pochopit, proč se to muselo stát mě!:( Moje sestra má krásné velké prsa, tak jí závidím, závidím všem holkám, který tento problém nemají. Chtěla bych aby se mi jednou můj odraz v zrcadle líbil!!!
Tatu
| 9. 11. 2011 12:46
TO Klára:
Zkouším si představit ty pocity, ale nikdy to nedokážu. Nakonec, nejsem žena. Vidím jen, že je to zlý. Nebudu tě chlácholit tím, že jsou na tom některé mladé ženy daleko hůř. Jen naléhavě doporučuji, vyhledej psychologa! Ten na to má školy, aby tě z toho vysekal. Možná, že pak ani na tu operaci nedojde a za čas to příroda sama napraví. Vyhledej ho ale co nejdřív, ať se nestaneš případem pro psychiatra.
T
anonym
| 15. 2. 2019 04:42
TO Klára: ahoj klary mam to stejne bude mi 18 a asymetrie prsou me vazne mrzi protoze jedno mam niz a vetsi a takove nevim proste bradavka smeruje dolu a druhe mam mensi o neco vis a pevne takze to nevypada pekne a take se stidim za sve telo pokazde kdyz vyjdu ze sprchy se podivat do zrcadla popadne me hrozny smutek az plac...nikdo to v rodine tak nrma pouze ja
anonym
| 2. 11. 2011 11:55
ahoj holky, psala jsem sem příspěvek když mi bylo 17, nyní je mi 21 a odhodlala jsem se pro plastiku. No odhodlala. Doktor mi nabídnul 3 možnosti a to implantátem, lipofilingem a nebo lalokem z břicha. Zní to jako pohádka že si můžu vybrat, ale háček je v tom že ani mé druhé prso není ideální a tak mě hned upozornil že i tak bude každé vypadat jinak. Jelikož je to u mě vrozená vada tak mi to s největší pravděpodobností bude hradit pojišťovna. Mám z toho neuvěřitelný strach jak všechno dopadne. Zítra mám jet do nemocnice oznámit jakou operaci jsem si zvolila a já si nejsem schopna ani jedno vybrat. Šíleně závidím holkám co mají krásná poprsí.
Asymetrie prsou
LucieT
| 1. 3. 2011 12:44
Ahoj Holky, je mi 22 a měla jsem asymetrii prsou asi o 3 čísla. Jsem 5 dní po operaci a moc se mi výsledek nelíbí. Levé prso čísla 1 mi plnili implantátem a pravé čísla 3 a půl mi jen modelovali. Levé s implantátem mám š***té pěkné, ale sedí níž než to druhé prso, nejsou ve stejné ose a pravé po modelaci je moc kulaté a křivé do boku kam mi vede i jizva. Doktor mi říkal že si levé ještě zakulatí a sedne a pravé až ustoupí modřiny a otoky si také sedne a to v boku se samo upraví do prsu. bojím se že budu mít jedno níž a druhé výš. Navíc mam pocit že jsem si měla vybrat menší implantát. Vypadá to že je levé o něco větší, proto sedí níž.Máte někdo toto za sebou? spraví se to po měsíci až dvou? Děkuji za odpověď Lucka
asymetrie
irinika
| 19. 1. 2009 20:48
ahoj holky,

jo jo, s asymetrií jsem si taky zazila sve. mela jsem rozdil 2-3 cisla a bylo to dosti viditelne. porad jsem to vselijak maskovala, nosila volna tricka, nemohla jsem si vzit nic ***y, bylo to ve vsem videt. nosila jsem jeste podprsenku smrstovacku, abych je mela trosku splacnuty, teda to jedno velke. bylo to fakt silene na psychiku a nasla jsem jednu holcinu, ktera mela uplne stejny problem, podstoupila operaci a vse mi rekla, jak to probihalo a sla jsem i ke stejnemu plastikovi. mam po operaci uz 4 roky a jsem naprosto spokojena. jizvy skoro uz nejsou videt a prso je krasne. nechala jsem si vetsi zmensit na velikost toho mensiho, to melo velikost tak 2-3, takze dobre. sice operovane prso je o trochu vyse, ale ne o moc. muzu konecne nosit hezka ***y tricka a vypadam uz jako zenska a citim se fakt o 100% lepe. v lete muzu nosit tilecka a nemusim se za nic stydet. jestli se nektera bude chtit pustit do operace, vrele ji doporucim a kdyby chtela psychicky podporit, at napise na irinika@centrum.cz. mejte se krasne a vse bude dobre.
příroda je pěkná potvora!!!
Lili6
| 2. 3. 2008 11:35
Joooo kočky, i já jsem na tom bledě
Levé straně by v poho stačil košíček C, ale pravá se horko těžko mačká v Ečku
A
s rozdílem 2,5 velikosti je nákup podprsenky mou noční můrou, vždycky
když se tam v té kabince vidím, nejradši bych na sebe vzala kudlu a
doma to pak obrečím Jako by nestačilo, že bohatý sortiment krásných podprsenek je max do céčka, já musim mít výběr ještě omezenější Vždycky
odskoušim celej krám a zbyde mi jedna, max dvě podprsenky, které ten
můj rozdíl jakš takš poberou... no asi to všechny znáte.

Navíc
mám prsa povyslá, strie, bradavky dolů... no, nahá se za ně stydím
maximálně, moje už tak malé seběvědomí je v tu chvíli kdesi hluboko v
kanalizačních stokách
Snažím se posilovat prsní svaly co mi síly stačí, ale efekt je téměř neznatelný.

O
plastice stále přemýšlím a sním už od puberty! Strach z operace bych
překonala, ale bojím se nepovedeného výsledku, jizev, co se s
operovanými prsy stane po dětech a kojení a jestli se časem stejně
nezdeformuje každé jinak, jak by reagoval partner na přešité tělo... A
zatím jsou pro mě zásadní brzdou i peníze.
Stále nepřestávám
doufat, že to jednou bude možné a snad se po těhotenství a v lepší
finanční situaci k tomuhle kroku odhodlám a užiju si léto, plavky,
přiléhavá trička... alespoň pak!

Do vycpávek se mi vůbec nechce,
mám stále pocit že je to vidět, jak je to vycpané. A dvě a půl
velikosti, to už nějaký polštářek v push-upce nespraví. A co teprve na
dotek nebo na pohled v případě krajkových podprsenek... Mám pak pocit
jako bych měla mít na krku ceduli "koukej jaká jsem ubožačka
zakomplexovaná zoufalá nepovedená"
Jo a ty český holky, to mě teda moc neutešilo
Velikostní rozdíly jsou velmi malé, většinou jde jen o rozdíl ve tvaru,
který podrpsenka hravě srovná. Nikdo nemá obě poloviny těla stejné,
všechny jsme asimetrické (krom silikonových krásek), ale tohle jsou ty
šťastnější z nás, které mají rozdíly neznatelné či velmi malé. Navíc
jde o krásná prsa - o bradavkách, dle ideálu směřujících do nebe, si
můžu nechat akorát zdát

Díky
za tuhle diskuzi, je fajn se trochu vypovídat, protože tohle je má
obrovská bolístka a nemám jinde oporu, je hrozné brečet si sama do
polštáře. Tak se holky držte, a které z vás se rozhodli pro plastiku, těm přeji hodně štěstíčka ať se podaří!

Já se jdu dál patlat všemi možnými zpevňujícími krémy, posilovat a maskovat hadříky...
zdraví a nemoci
Emilini
| 18. 2. 2008 12:11
Mám také každé prso jinak velké,je to sice nepříjemné,ale zase až takové neštěstí to není.Obzvláště dnes,když jsou pušapky,někdy u toho jsou takové náhradní podložky na zvednutí prsu,které si dám jen na tu stranu kde ho mám menší a tím to vyřeším. Sice v plavkách se to musí trochu hlídat,ale pokud jsem u moře,nebo u vody,stejně nemám žádnou starost,jen si hlídat prsa,takže o co jde????
asymetrie prsou
Lacka
| 10. 2. 2008 17:40
tak koukám,že v tom nejsem samaJe
mi 24 let a asi od 12 kdy mi narostla prsa mám rozdíl asi dvou čísel.Je
to hnus když si ženská nemůže koupit ani pěkné spodní prádlo...tvrdili
mi že se to po dětech spraví a ho...a tak by mě zajímalo co musím
udělat aby mi to (alespoň trochu) proplatila pojišťovna.
Předem děkuji za rady.
uf nejsem sama
Sasulka
| 13. 1. 2008 18:27
Ahojky je mi 17 a od 12 taky trpím asemetrii prsou moje levé prso není skoro žádné a pravé je D. Donedávna jsem si myslela, že mám jen tento problém sama, až jsem začala pátrat na internetu a narazila jsem na tuto diskuzi. No předem bych chtěla poděkovat, že se o tom zde bavíte! Hodně tu zmiňujete plastiku no vypadá to,že je to jen tahle možnost, ale pro mě z finančních důvodů nemyslitelná, proto bych se chtěla zeptat jestli nevíte o jiném řešení! Ač tím tepím už pár let pořád jsem si nezvykla...je hrozné najít si partnera a pokud už je tak mám v sobě blok a nechci se mu ukázat nahá nebo aby se mě dotýkal...mám strach že ho to odradí...no jsem ráda že to je ze mě! Nikdy jsem o tom nikomu neřekla, vždy to nějak maskuji! Děkuju a prosím poraďte!
...
xxxjaxxx
| 8. 10. 2007 16:36
Ja mam 16 a už od 14 mě to trapi...mam jedno prso jednicku a druhe kosicek d a i ten mi je maly...zatim to podprsenka kryla ale uz ani to nepomaha...je to nepohodlne pri sportu jeste kdyz ho hrajete zavodne...navic mam pres cele prsa strie...
ladyDarkflower
Kloa
| 13. 8. 2007 19:10
Tak pokud je to tak jak píšeš ... "nula nula nic" a pravé "D" tak ti moc přeju ať ti to s tou plastikou pak vyjde
asymetrie
ladyDarkflower
| 13. 8. 2007 18:57
No dost dobře tuším jak ti je... 13 mám sice úspěšně za sebou, ale i tak je mi jen 16.... Mám stejný problém už od 12 let a popíšu to asi takhle: levé - velikost "nula nula nic", pravé - košík "D". Takže se taky cítím dost blbě... Mám asi půl roku epitézu - prsní náhradu. Sice ne na lékařský předpis a tak mě stála 1500,- kč, ale jsem MOC spokojená. I když to má jeden zápor... U mé velikosti je ten rozdíl v plavkách vidět... Takže žádné velké výstřihy... Dost se těším, až mi bude 18 a pak (snad) určitě půjdu na plastiku. Nevzdávej se, přece to může být už jen lepší !
prsa
body
| 12. 8. 2007 15:10
ahojky.já mám také každé prso jinak velké.Byla jsem u lékařky a ta mi řekla,že můžu jí jedině na plastiku,ale prý na to ať nemyslím a nebo že se většinou upraví po porodu při kojení.
nejste sami
anonym
| 27. 5. 2007 19:41
Ahoj! Mně je 18 a za týden jdu na plastiku jednoho prsu. Doufám, že to moje trápení ulehčí.. Jedno prso mi nevyrostlo vůbec a druhé mám 75 B. Vycpávky apod. mám taky za sebou. Jediná věc, která mi pomohla je epitéza prsu. Koupíte ji v každých lékařských potřebách a je opravdu super. V Praze jsem na vyšetření taky byla, ale každej mlčí a max. vám doporučej plastiku. Jenže tu provádějí až od 18. K té epitéze; objednají vám ji do 3 týdnu dle velikosti, kterou potřebujete. Podprsenky, plavky, vše si můžete dál objednat. Ta epitéza je zadarmo, pokud napíše gynekolog doporučení. Jinak vyjde okolo 2 000,--.
A jestli se s tím trápíte jako já, že ani nevylezete nikam v plavkách, tak s tím koukejte něco dělat, jinak se utrápíte. Já jsem se s tím nikdy nesmířila a zkouším to od 13 let.
Držím pěsti!
asimetrie
Janule
| 14. 5. 2007 14:01
Ahoj vsechny.
Mam take od puberty velky rozdil ve velikosti prsou,pravy kosicek podprsenky si vycpavam,je mi 38let,ziju s tim vlastne skoro cely zivot a skoro cely zivot me to trapi.Nejhorsi je to s plavkama.Nad plastikou jsem uvazovala,ale zadny doktor mi to nedoporucil,tak jsem od toho upustila.
Ale i s timto"handikepem" jsem se vdala,odkojila jsem 3deti(velikost se nesrovnala,zustalo vse stejne-mlika bylo taky v obou dost),ani memu soucasnemu partnerovi to nevadi.
Holky,netrapte se tim tolik,jste jake jste.
Zdravi vas Jana
cena
anonym
| 12. 5. 2007 21:09
Holky mám tento problém taky. Ale levé prso se mi hodně zvětšilo po dlouhodobém braní antikoncepce, možná by se to trochu zpravilo, kdybych ji přestala brát.
Chtěla bych vás poprosit o uvedení ceny Vašich operací. 32 tisíc, jak je uvedeno v jednom příspěvku, je pro mě opravdu moc a tak velký rozdíl (asi jedno číslo), aby mi to zaplatila pojišťovna asi nemám. Tak díky.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
19. 4. 2024 16:17
70255
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video