Nemůžu otěhotnět - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Nemůžu otěhotnět

Diskuze

lenulkaaaa...
| 28. 7. 2016 21:40
ahojky, je tu někdo, kdo se snaží již delší dobu otěhotnet :)?
marcelased...
| 9. 2. 2016 19:26
Ahoj mám dotaz.
V srpnu jsem prodělala spontální potrat ve 4tt. Ani jsem nemusela na zákrok.
2 měsíce jsme čekaly abych se psychicky i fyzicky dala dopořádku.
A od té doby nic. Hlídám si ovulaci,beru kyselinu listovou.Jinak na to ani nijak nemyslím abych se nejak psychicky neovlivnovla.
Napadlo mě jestly po tom spontálním potratu nemohlo neco zustat,v děloze nebo vejcovodech špatne,když jsem nebyla na žádném zákroku.Všechno odeslo samo.
Asi to bude znít nezodpovědně ale od té doby se budu na pulroční kontrolu obědnávat až tet.Tak se doktora zeptám,ale když jsem tak přemyslela chtela jsem se zeptat hned. :-\ dekuji za odpověd
Sporka
| 31. 1. 2016 21:52
andryska má pravdu, důležité jsou aktivní foláty kyseliny listové ne jen obyčejná.
andryska
| 30. 1. 2016 17:46
Kyselina listová je dobrá pokud nemáte mutaci enzymu, díky čemuž ji nemůžete přemeňovat na foláty.
anonym
| 20. 1. 2016 21:29
Jak říkám obohatit stravu, třeba tou kyselinou listovou. :)
anonym
| 19. 1. 2016 21:41
Já jsem užívala kyselinu listovou před otěhotněním.
anonym
| 2. 1. 2016 12:04
Já bych spíš pokud jste vyšetření se snažila hodit do psychické pohody. Mě se také nedařilo a potom jsem to přestala řešit a bylo to. PLus teda zkuste obohatit stravu.
anonym
| 3. 12. 2015 14:27
koupil jsem si na zlepseni kvality spermii a vlastne vykonnost spermii obecne Spermotrend, je to teda doplnek stravy, ale bral jsem ho cca necele tri mesice a povedlo se nam s manzelkou miminko hned. tak na tom neco bude, je volne prodejny.
anonym
| 14. 11. 2015 15:25
Ahoj holky. Chci se zeptat jestli je možný že nemám vůbec ovulaci? Antikoncepci neberu už delší dobu a nemohu stále otěhotnět. Už 3 měsíce si dělám ovulační testy v kuse a pořád negativní i bazální teplota pořád stejná... máte některá stím to zkušenost? děkuji za rady
Avatar - Arin
Arin
| 17. 11. 2015 11:35
TO Anet: zkus hormonální jogu. Opravdu má výborné výsledky.

http://www.jogahormonalni.cz/…hormonalni-joga/
anonym
| 4. 6. 2015 20:26
Dobrý den chtělabych se zeptat uz dva měsíce neberu antikoncepci a snažíme se s přítelem o mimco už jsem mela první menstruaci a porad nic děkujiza rady
anonym
| 24. 6. 2014 16:39
Ahoj, mám dotaz ! Možná je to ještě brzo to řešit ale s přítelem jsme spolu skoro dva roky antikoncepci neberu, snažíme se o miminko. Myslíte ze bych mela uvažovat nad vyšetřením? Děkuji za odpověď
anonym
| 7. 6. 2014 11:42
Ahoj, my už se snažíme 2,5roku a máme za sebou už třetí umělý a musím říct, že s psychikou to teda není nic moc. Teď čekám na výsledky, jestli jsem vůbec schopná přijmou embrio. Nemáte někdo podobné zkušenosti?
anonym
| 20. 5. 2014 19:22
PSYCHOLOGICKÝ VÝZKUM – BEZDĚTNÉ ŽENY
Dobrý den,
jsem studentka psychologie FF UK a chtěla bych Vás požádat, zda by některá z vás byla ochotná zúčastnit se výzkumu v rámci mé diplomové práce.
Jednalo by se o rozhovor, který by se týkal prožívání období nedobrovolné bezdětnosti, trval by asi jednu hodinu a byl by nahráván na diktafon.
Výzkum je anonymní a zabývá se ženami, které splňují následující kritéria:
• Žijí aktuálně v partnerském vztahu
• Léčí se nebo se dlouhodobě léčily (min. 5 let) s neplodností a minimálně jednou neúspěšně podstoupily asistovanou reprodukci
• Jejich partnerský vztah je bezdětný (nevychovávají děti vlastní ani přijaté) nebo po dlouhou dobu (min. 5 let) bezdětný byl
Pokud byste byla ochotna se mnou spolupracovat, budu moc ráda, když se mi ozvete na e-mailovou adresu: annahoreninova@seznam.cz nebo na telefon: 776 381 603.
Děkuji za Vaši vstřícnost a podporu vědeckého zkoumání
Anna Hořenínová
anonym
| 12. 5. 2014 15:36
Ahoj holky taky se moc smažíme o mimco ale bohužel marne sme oba zdravy , uz rok ale snaha je marna prosim o pomoct
anonym
| 12. 5. 2014 17:25
TO anicka: Aničko i Vám se to jistě podaří, napiš mi na e-mail : lenkaskri@seznam.cz poradím Ti co by Vám mohlo pomoci.
anonym
| 12. 6. 2014 13:04
TO anicka:

Ahoj, ono pojem jsme oba zdravý je dost všeobecný pojem, také jsem si myslela, že jsem zdravá antibiotika jsem neměla ani nepamatuji, moje tělo nebylo ani antikoncepcí za***no jak je to u kamarádek, které berou antikoncepci třeba 12 let v kuse. Také se nám nedaří otěhotnět, důležité v dnešní době je to řešit s lékaři. Chodíme do podolí kde dělají testy u obou partnerů, já mám třeba alergii na sperma : než mi to řekli, tak jsem pomalu nevěděla, že to existuje a partner je má defektní. Je hodně příčin proč to nejde. Kup si v lékarně ovulační testy (proužek, který ti přesně ukáže zda máš plodný den) dle internetu jsem si to vždy spočítala špatně. Říká se, že je to tak kolem 7 dnu po menstruaci já mám plodný den 11 a 12 den po menstruaci. Každá to má jinak. v dnešní době má bohužel hodně párů problém otěhotnět ale zas na druhou stranu věda je už daleko držím moc palečky a klidně napiš jak jsi na tom ... Ahoj Lucka
anonym
| 29. 9. 2013 22:41
Jelikož se mi konečně podařilo otěhotnět a vše je na dobré cestě mám chuť to vykřičet do světaaa :) Všem nešťastným snažilkám doporučuju program Pelíšky pro minimka (peliskypromiminka.cz), pomocí speciálního přístupu pomůžou tělo zbavit škodlivin a připravit ho na příchod miminka, mrknětě na webovky.
otěhotnění
LUCY
| 15. 2. 2009 13:55
ahoj holky, ono odjet k moři se sice hezký, ale musí být oba zdraví .. to mně diagnostikovali syndrom PCOs, což je neuvolňování vajíček a mám nepravidelnou MS, takže teď do sebe začínám ládovat hormony a uvidím, jak se to vydaří a pěvně věřím, že ano .. i když, jestli některá má problémy s otěhotněním apod., zkuste web www.emimino.cz , tam je spousty témat a holek, co mají jiné a jiné problémy, já tam chodím, dozvěděla jsem se spousty informací o mém problému a teď jsem moooc chytrá ...... takže všem přeju miminka.
anonym
| 9. 9. 2013 10:09
Rozhodla jsem se podělit s experimentem, který na sobě jdu testovat. Vyzkoušela jsem už úplně všechno. V zoufalství i nemanželský ***. Neznám už obličej, asi jsem ho ani nevnímala, jen ta touha po malém kulihráškovi mě hnala do takového hnusu. Ale jediný výsledek byl jen zase pláč v koupelně a k tomu výčitky. Kamarádka mé kamarádky na tom byla jako já. Zdravá, neměla by mít problém otěhotnět, ovšem šest let marného snažení mluvilo jinak. Zkusila po vzoru nějaké paní z ordinace ženského oslovit jakousi Ifasu. Ta má mít schopnosti mimo mé chápání. Musela jí kontaktovat mailem, poslat jí fotky sebe, manžela, jejich celá jména… Dostala instrukce, co musejí a nesmějí, co je špatně.., manžel dostal trenýrky , které šila, ona jakýsi pásek, to museli mít pět dnů na spaní a pak tři vhodné dny prosouložit. Na trenýrkách byla malá modrá spermie (prý když té Ifase vyjde, že to bude holka, je tam malá růžovice). Mělo se zadařit do tří měsíců, kamarádce kamarádky do pěti a mají také modrou. Stojí to prý tisícovku a oběma to vyšlo, tak do toho jdu taky. Já nevím, možná je to jen náhoda, ale nádherná a já tomu chci věřit. Držte mi palce. Jestli to taky chcete otestovat, tady je kontakt „mojemistecko@seznam.cz“ a kdyby jste pak napsali mě na „ka. kajka. ka@seznam.cz“, byla bych horozně ráda. Bylo by skvělé se podělit s dojmy, úspěchy nebo neúspěchy :'-(. V tuhle chvíli ale věřím na ústěch, protože ty dvě jsou pro mě důvodem, proč věřit. Hrozně se těším. Bude-li někdo chtít, napíšu výsledek a dojmy.
téda
michamicha
| 14. 2. 2009 21:15
to bych asi nezvládla čekat 12 let... my se snažíme 3/4 roku a zatím se nezadařilo, občas když vidím v mém okolí, že některá kolegyně nebo známá otěhotněla, tak mě chytá depka, ale pak to zase přejde...
otehotnet
csctina
| 9. 10. 2008 13:34
se moji sestre taky nedarilo. Doktori ji rekli, ze ma mene nez 20% uspesnosti. 12 let se snazili. Pak si koupili psa a stale doufali. A kdyz se po 13 ti letech zkouseni smirili s tim, ze mimi nebude tak se jim to povedlo! Dnes je moji krasne neterince 19 mesicu a ja jsem ta nejstastnejsi teta . Preju hodne uspechu a vydrze! A doufam, ze vy tak dlouho na vytuzene miminko nebudete muset cekat.
reklama
Juja
| 9. 10. 2008 12:43
Proč mám dojem, že poslední tři příspěvku nám tu rozjíždí reklamu?
Evulka je na reklamu na těchto stránkách už odborník
Eva
Evulka21
| 9. 10. 2008 11:35
Jak si žijete? Podívejte se na moje stránky - www.kgdolu.*** Jedna moje, klientka, když trochu zhubla, otěhotněla, paní Žaneta.E
rada
Anki
| 7. 10. 2008 22:09
já jsem nemohla otěhotnět 2,5 roku nakonec mi pomohly přípravky fytotonik a vitatonik díky nim mám krásnou 4 měsíční holčičku pokud by jste chtěli bližší info napište mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz rada poradím
rada
Anki
| 6. 10. 2008 21:11
Já jsem holky nemohla otěhotnět 2,5 roku nakonec mi pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik a nyní mám díky nim 4 měsíční holčičkupokud by jste to chtěla některá zkusit napište mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz rada poradím pomohla jsem již 20 holkám takže to má něco do sebe
mimčo...
Dovena
| 27. 6. 2007 12:31
Ahojky je to tím že na to miminko myslíš, hodně v tom hraje tvoje psychyka, nesmíš na to myslet.....když na to budeš myslet a budeš to moc chtít tak se to dařit nebude....užívejte si života, jedte někam na dovolenou a tam si to užijte. Taky má na to dobrý vliv jiné prostředí....zkuste to a uvidíte.... a nebo pak zkuste bylinky... moje kamarádka pila KONTRHEL....to je prý dobrý lék......
adopce
anonym
| 12. 5. 2006 17:33
O tom Petru Novotným, jsem to taky četla, ale u nich to bylo složité asi kvůli tomu, že oni měli vybrané konkrétní dítě, kdežto takhle ti dítě přidělí oni.Je to úplně v pohodě, právě si žádáme o druhé, aby naše holčička měla sourozence.A když mi jí daly poprvé do ruky a ona se na mě podívala, bylo to strašně zvláštní a od tý chvíle už prostě byla naše.Dostali jsme jí těsně před vánoci, byla vlastně náš vánoční dáreček.A co se týče vzhledu,je nám tak podobná, že by ani dítě, který bych porodila, mi nemohlo být víc podobné.Je to fakt super.A ty přemýšlíš o adopci?
adopce
anonym
| 10. 5. 2006 16:39
Tak tos mě opravdu mile překvapila, já žiju v domění, že nic není horšího než ta úředničina kolem...nedávno jsem o tom četla rozhovor s bavičem Petrem Novotným, který má taky adoptované jedno dítě a říkal taky, že to byla hrůza. A jaké to vůbec je, přivést do rodiny cizí dítě? Jste rádi, že jste do toho šli?
adopce
anonym
| 9. 5. 2006 15:51
Vůbec ne, nechápu lidi, kteří říkají, že je to hrůza, opravdu to tak není.Je pravda, že musíš vyplnit různé dotazníky a dotazy na příjmy, zdraví apod.Psychotesty taky nejsou nic hrozného a na děti se taky nečeká bůhvíjak dlouho, my jsme miminko dostali 14 dní po skončení všeho.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 08:14
11782
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video