Zkoušel někdo alternatívní léčbu rakoviny pomocí přípravku FOLAXAN? Jaké máte zkušenosti? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Zkoušel někdo alternatívní léčbu rakoviny pomocí přípravku FOLAXAN? Jaké máte zkušenosti?

Diskuze

hajekdavid
| 27. 11. 2019 15:04
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
jarmilahus...
| 7. 4. 2017 03:36
Jakoukoliv rakovinu porazi prave recke oregano.Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. NA druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne.
pejza
| 28. 6. 2016 09:01
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 20. 5. 2016 12:57
Rakovina není v 96% důvodem úmrtí člověka v nemocnicích, ale hlavní příčinou jsou léky, chemoterapie a radioterapie vědomě snižující imunitní systém natolik, že člověk zpravidla umírá na obyčejnou infekci. Tedy člověk neumírá, ale je zabit. Rakovina dělá lidi bezmocné a závislé na současné medicíně.
anonym
| 6. 5. 2016 06:28
Dle prispevku irena 9.4.2016 Jsem kontaktoval take dr.bylinka a na toto doporuceni jsem zakoupil takove bile tobolky oleandru. Mam rakovinu prostaty a onkologie neni spravna lecba. Nyni dovolte moji skusenost. Prvni tyden me bylo po zakoupenem oleandru zle. Zvracel jsem a pomalu neopustil toaletu. Omlouvam se ale je treba to vedet. Pak se vse zacalo obracet k lepsimu. Ridka stolice ustoupila a zaludek se zacal klidnit. K oleandru jsem dostal detoxikacni bylinky tez v tobolkach tedy zakoupil. Protoze oleandr zacne nador rozpoustet a zanasi ledviny a jatra. Nebudu zde psat romany ale dneska se citim velice dobre oleandr stale beru vcetne detoxikace a pisu to proto z evcera jsem prosel vysetrenim kde me jasne doktor ukazal ze rakovnia je o polovinu mensi a rozpada se. Ptal se co beru. Rekl jsem mu ze alternativni lecbu. nechtel tomu verit. Ale o oleandru jsem mu radeji nerikal. nechci ho drazdit protoze potrebuji jeste dalsi vysetreni abych si byl jist ze nador zmizel uplne. A posledni vec citim se jako znovuzrozeny. Ale prvni davky jsou docela krutarna. Irene dekuji
anonym
| 2. 3. 2016 20:45
já jednoho hypochondra znala. on příznaky rakoviny nepřehlížel, ale doktoři ano. zemřel do půl roku po diagnóze.
anonym
| 2. 3. 2016 20:43
Problémem je i samotný přístup některých lékařů a snaha bagatelizovat problémy pacienta. Moje mamka, zažívací obtíže, několikrát návštěva obvodního lékaře, který ji odmítal odeslat na kolonoskopii s tím, že se jistě jedná o jiný problém. Kolonoskopii si mamka doslova vytrucovala. Výsledek, nádor tlustého střeva zachycený snad na poslední chvíli v léčitelném stavu. Nyní je po operaci a daří se jí v rámci možností dobře.
anonym
| 25. 4. 2016 11:59
TO Martin: Existuje spousta alternativních zbůsobů jak se zbavit rakoviny, ba téměř všech takzvaně nevyléčitelných chorob. Ovšem právě proto, že pak by lidé nebyly ochotní vrážet miliardy a miliardy do farm. průmyslu, budou podobné studie a výzkumi a prostě a jednoduše pravdy s logickým základem(vysvět lím později) označovány za blábol pomatencův. Dalším důvodem je umělé řízení populace, bez tzv. civilizačních chorob by populace rapidně zestárla a o ty staříky by se musel někdo starat a to je problém se kterým se ty nahoře nechtějí potýkat. A teď k logickým základům alt. léčby. Už jste někdy viděl(a) indiána trpícího rakovinou, tibeťana? Křováka odněkud z buše? Ne? A proč je tomu tak? Za obrovský boom civilizačních chorob vděčíme z velké části právě farm. průmyslu. Jako bychom do svého těla nepřijímaly dost chemikálií v potravinách, ze vzduchu a vlastně z celého svého okolí. Plasty, nábytek, lepidla, laky, ze všecho neustále unikají emise jejichž škodlivost v poměru k užitku určuje norma EU. A když je tělo oslabené nějakou nemocí tak místo abychom se snažili podpořit svůj im. systém, aby se s tím vypořádal sám, nacpeme do sebe další chemku. Malé dítě zakašle a starostlivá maminka než aby ho poslala do postele s bylinkovým čajem, uvaří mu pickwik a dá mu paralen. Zkuste se zamyslet a trochu rozhlédnout kolem sebe než něco slepě odsoudíte.
anonym
| 6. 5. 2016 06:29
TO Pepa:

Dle prispevku irena 9.4.2016 Jsem kontaktoval take dr.bylinka a na toto doporuceni jsem zakoupil takove bile tobolky oleandru. Mam rakovinu prostaty a onkologie neni spravna lecba. Nyni dovolte moji skusenost. Prvni tyden me bylo po zakoupenem oleandru zle. Zvracel jsem a pomalu neopustil toaletu. Omlouvam se ale je treba to vedet. Pak se vse zacalo obracet k lepsimu. Ridka stolice ustoupila a zaludek se zacal klidnit. K oleandru jsem dostal detoxikacni bylinky tez v tobolkach tedy zakoupil. Protoze oleandr zacne nador rozpoustet a zanasi ledviny a jatra. Nebudu zde psat romany ale dneska se citim velice dobre oleandr stale beru vcetne detoxikace a pisu to proto z evcera jsem prosel vysetrenim kde me jasne doktor ukazal ze rakovnia je o polovinu mensi a rozpada se. Ptal se co beru. Rekl jsem mu ze alternativni lecbu. nechtel tomu verit. Ale o oleandru jsem mu radeji nerikal. nechci ho drazdit protoze potrebuji jeste dalsi vysetreni abych si byl jist ze nador zmizel uplne. A posledni vec citim se jako znovuzrozeny. Ale prvni davky jsou docela krutarna. Irene dekuji
anonym
| 2. 3. 2016 20:40
moje osobní zkušenost...? Celej život do mě drtili, jak je důležitá prevence... a když jsem začal mít problémy, všichni lékaři kolem se začali tvářit, jako že proč je obtěžuju, že tam v čekárně mají mnohem horší případy a ve finále mě poslali k psychologovi.. Když jsem je donutil ke kolonoskopii, ukázalo se, že má celkem hezky vyvinutý nádor.., který mi jeden z těch rozumnějších doktorů ostranil s tím, že není zhoubný.., ale během několika let by se skoro jistě ve zhoubný zvrhnul
anonym
| 2. 3. 2016 20:31
Zánět močových cest je častým problémem mnoha žen i mužů, a proto jsou příznaky typické pro tento zánět obvykle ignorovány a léčeny jako další zánět močových cest, ať už jste muž nebo žena, pokud si povšimnete krve ve své moči, trpíte častým pocitem na močení nebo vás močení bolí, raději to oznamte svému lékaři, aby vyloučil rakovinu močového měchýře, ledvin nebo prostaty.
anonym
| 2. 3. 2016 20:50
TO Terka: Tím se řiďte, ať jsou čekárny ordinací stále plné a doktoři mají pojišťovnám co účtovat. Dřív se lidi strašili hejkaly a hastrmany, dnes mají medicínu, nezdravou výživu, počítače a nedostatek pohybu.
anonym
| 23. 2. 2016 21:34
Tablety Folaxan uziva otec s rakovinou slinivky brisni.Je po operaci. Dostali jsme velmi dobre osobni recenze od nasich známých, ze mu tablety pomuzou s prevenci vzniku metastazi. Krevni vysledky v ramci prvni velke kontroly jsou velmi priznive!
anonym
| 25. 2. 2016 11:05
TO Martina:
anonym
| 3. 1. 2016 11:12
Beta Glukan Forte je výborným výživovým doplňkem, který vám zajistí až dvouměsíční podporu přirozené obranyschopnosti zejména v obdobích obecně považovaných za nepříznivé (začátek zimy, počátek jara) a vyžadujících normální práci imunitního systému.
anonym
| 3. 1. 2016 11:03
Vítězné tažení proti rakovině zahájil glukan v minulém století, zejména v boji s leukémií krve v Japonsku po tragických událostech ve městech Hirošima a Nagasaki, kde byli lidé radioaktivně ozářeni. Japonští vědci jej objevili v dřevokazné houbě Shiitaké, která je "sestrou" naší hlívy ústřičné. Podle vědeckých výzkumů hlívá ústřičná obsahuje o 20-30% více účinných látek než podobné houby jinde ve světě
anonym
| 3. 1. 2016 10:56
Rakovinný nádor není nic jiného, než přirozený obranný mechanizmus, kterého naše buňky používají v krajní nouzi, aby přežily v příliš kyselém prostředí, v němž je navíc i nedostatek kyslíku. Zdravé buňky žijí totiž jedině v mírně zásaditém prostředí bohatém na kyslík, které jediné umožňuje, aby mohly normálně fungovat. Nádorové buňky naopak žijí v kyselém prostředí chudém na kyslík.
anonym
| 3. 1. 2016 10:32
Rakovina není v 96% důvodem úmrtí člověka v nemocnicích, ale hlavní příčinou jsou léky, chemoterapie a radioterapie vědomě snižující imunitní systém natolik, že člověk zpravidla umírá na obyčejnou infekci. Tedy člověk neumírá, ale je zabit. Rakovina dělá lidi bezmocné a závislé na současné medicíně.
anonym
| 24. 9. 2015 10:25
Celkem dost lidi lidí se s rakovinou popralo pomocí hladovky nebo přechodem na živou stravu (raw food), případně konzumovali jen zeleninové šťávy a jsou zastánci této „alternativní“ léčby. Neudělali vlastně nic jiného, než že omezili příjem cukru a pravděpodobně přepnuli tělo na alternativní zdroj energie, kterým jsou ketony. Rakovinové buňky tak neměly z čeho žít a odumřely.

Zajímavé je podívat se na výskyt rakoviny podle jednotlivých zemí z pohledu stravování. Nejmenší výskyt je převážně (ne vždy) v chudších zemích, kde se stravují víc tím tradičním „starším“ způsobem. Česká Republika je v celosvětovém měřítku výskytu rakoviny na vysokém 10. místě.

Nejsem zastáncem konspiračních teorií, ale myslím, že tento styl léčby, i kdyby fungoval, se nikdy masově nerozšíří. Farmaceutické společnosti by neměly na čem vydělávat. Uvidíme jak dopadnou další výzkumy na toto téma a jak se k nim zdravotnictví postaví.
anonym
| 24. 9. 2015 09:51
Navzdory enormnímu počtu financí nalitých do výzkumů rakoviny, 2 ze 3 pacientů rakovině podlehnou do pěti let po absolvování standardních prostředků léčení, jako je chemoterapie, radioterapie a operace. Není to vůbec překvapující, jestliže uvážíme, že dvě ze tří metod jsou samy o sobě karcinogenní! Jedna studie ukázala, že chemoterapie prospěla jen přibližně jednomu pacientovi z dvaceti, kteří ji absolvovali.

Za posledních 100 let, bylo vyvinuto mnoho přírodních léčiv proti rakovině a byly prokazatelně úspěšné ve Spojených státech i v jiných zemích. Všechny tyto metody byly vehementně ignorované, umlčené a zametené pod koberec farmaceutického monopolu. Takoví lékaři a badatelé čelí následně útokům, zesměšňování, jsou posílání do vězení a profesionálně zruinovani za odvahu vzepřít se farmaceutickým korporacím.
anonym
| 24. 9. 2015 09:44
Vědcům z Japonska se podařilo v laboratoři vypěstovat buňky, které jsou schopny posílit imunitu natolik, že dokáže zlikvidovat viry HIV nebo dokonce rakovinné bujení. Navíc působí dlouhodobě. Jedná se o cytotoxické T-lymfocyty, které jsou obsaženy v lidském imunitním systému.
K vypěstování těchto specifických buněk vědci využili lidské kmenové buňky, což jsou univerzální stavební jednotky lidského organismu. Jde o ještě nediferenciované buňky, které mají schopnost se dělit a přeměnit na specifický typ buňky - vlastně jakýkoliv orgán. Proto se lékaři snaží zvládnout postup, jak tyto buňky přimět, aby se přeměnily v buňky orgánu nebo tkáně, jaké budou potřeba.
anonym
| 24. 9. 2015 09:39
Mohu potvrdit syrovátka je super,pomohla hodně lidem,začněte co nejdříve a rakovinu porazíte,pozorně čtěte návod na výrobu srovátky,nejeste maso a k tomu píjte kopřvový čaj s citronem.
anonym
| 16. 6. 2015 08:16
Je to k hovnu, nepomaha, jen vytahuji penize z nemocnych lidi. Nejhorsi banda parazytu vubec je ta, ktera nevaha vydelavat na lidske nemoci a nestesti. VSECHNY POZITIVY PISI PRODEJCI, ABY VYDELALI PENIZE. Na Vase zdravi serou. Neverte jim!!
anonym
| 10. 6. 2015 19:18
Dobrý den, maminka má zhoubný nádor na ledvině. Jedna ledvina vyoperovaná, druhá částečně vyoperovaná (zbytek ledviny nefunkční). Jedná se o grawitzův tumor, metastáze v uzlinách, cévách , svalech a zřejmě i na plicích. Nádor je označen g4- tedy nejvíce agresivní. Lékaři již nedávají žádnou naději a na vlastní riziko ji zřejmě odvezeme domů (dle lékářů zemřít). Nechceme se však vzdát bez boje proto bojujeme alternativní léčbou, které věřim více než chemoterapiím. Mamka pobírá z prášků pouze paralen na teplotu a zřejmě nějaký prášek na srdce. Dále proti problémům při dýchání dostává cca jednou za den morfín.
Chtěl jsem se zeptat na níže sepsaný jídelníček, který jsme sestavili.


Ráno – 250 ml zeleninové štávy,
Tvaroh se lněným olejem a rozemletými lněnymi semínky cca 8lžic
Aloe vera – 30ml
Roztok javorový sirup + zažívací soda 1 lžička
Oběd- zásaditá potrava (zelenina)
Roztok javorový sirup + zažívací soda 1 lžička
Odpoledne- zeleninová štáva 250ml
Večeře- zelenina/ovoce
Aloe vera 30 ml
Roztok javorový sirup + zažívací soda 1 lžička
Čaj z kořene pampelišky
Případné doplňky-liposomální vitamín C, koloidní stříbro,chlorela, graviola , cordyceps
Z těchto doplňků bych vybral pouze něco, aby se vše nepřeplácalo a aby bylo tělo schopno vše strávit a vyloučit. Celkem se mi líbí graviola a vit. C. Mam ale obavy vzhledem k nefunkčnosti ledvin zda nemohou nastat nějaké problémy? Proto prosim o radu, opakuji že ledviny nefungují a mamka chodí 3x týdně na dialízu.
Dále bych chtěl poradit s léčbou chloridem cesným- tato léčba se mi zdá velmi účinná , ale myslím, že je zde nutné poradit se o dávkování,aby se to více nezhoršilo. Mamka váží cca 60kg a je jí 59let. Našel jsem toto dávkování , nevím co je z toho nejvíce důležité, nebo zda jde něco vynechat, či není li problév v ledvinách?
Denní dávkování rozložené na 3 až 4 dávky
a. CsCl (chlorid cesný) 3 – 6 gramů (viz poznámky autora 1,2,3)
b. KCl (chlorid draselný) 2 – 4 gramy
c. Vitamn C 5 – 10 gramů
d. Vitamín A 50 000 international units
e. Zn gluconate 100 – 200 miligramů
f. Organický selén 100 – 200 mikrogramů
g. Amygdalin (laetrile) Podle ošetřujícího lékaře

Mohl byste mi něco doporučit či poradit? Děkuji mnohokrát
Vladislav
anonym
| 28. 3. 2015 14:00
Na doporučení ošetřujícího lékaře jsem koupila Folaxan pro svého otce, který má rakovinu plic s metastázemi do jater.Zlepšení stavu po třech týdnech užívání ,žádné vedlejší účinky.
anonym
| 19. 3. 2015 11:28
Jarku, nevím kde bereš tu jistotu, že se jedná o pravdu a dokoce svatou
Autor článku Patrik Schoupal podle toho jak se prezentuje v profilu není osobou kvalifikovanou v oboru lékařství, výživy nebo farmacie a nemá ani vlastní zkušenosti s přípravkem Folaxan a je mi s podivem, že si troufá posuzovat zda je přípravek účinný či nikoliv a dávat doporučení. Pro mě jsou vždy důležité výsledky konkrétních pacientů, které jsou velmi pozitivní.
anonym
| 28. 12. 2015 22:42
TO Radoslav:
Na to, aby jsi zjistil, že FOLAXAN je podvod, ti stačí základka. Za pár korun si někde necháš nakapslovat pár bylinek a pak si stačí vymyslet nějakou americkou firmu. Žádná americká firma a výzkum už vůbec neexistuje. Existuje jen fiktivní firma v USA, kterých si každý může po netu založit kolik chce. Tito podvodníci jsou ještě k tomu natolik duševně zaostalí, že si US webovku zaregistrovali u nás a běží i na serveru v ČR. Navíc to udělali až dlouho potom, kdy už v ČR byla jejich jakoby dceřiná firma.
Jsou to prostě šmejdi.
anonym
| 5. 3. 2015 11:58
Jsem po onkologické léčbě nádoru jazyku. Dva a půl měsíce po ukončení léčby. Ještě rezonance a biopsie. Výrobek Folaxan mi byl doporučen ve zdravotnickém onkologickém zařízení. Zatím hodnotím samé plus.
anonym
| 2. 3. 2015 09:02
v září vyšet.PET diagnostikován nádor v tlus.střevu a další v medist.nyní kontrolní PET v lednu,kolonoskopie,a nález negativní,aplikován folaxan měsíc,3x2 tobolky.
anonym
| 12. 1. 2015 12:51
Dobrý den paní s e-maile tetka. Docela mě mrazilo, když jsem četla Váš e-mail. Doporučovala jsem dceři, aby neabsolvovala radikální léčbu chemo + ozařování. Nicméně tato léčba měla výsledky. S pomocí Boží, imunosanu a vilcacory a léčitelky to zvládneme. Nicméně stále hledám, takže by mě zajímalo, jak se Vám daří s pomocí folaxanu tu "potvoru" zvládnout. V naší rodině žádné nádory nechceme. Jana

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
2112Hana
17. 4. 2024 18:51
11781
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video