Sterilizace - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

sterilizace

Diskuze

anonym
| 7. 10. 2017 16:36
Dobrý den
podělil byc se s Vámi o svoji zkusenost se sterilizaci. probehla u mne v kokalni anestezii vThomayerove nemocnici. moc příjemny přístup bez vyptavania na pojistovnu. ambulantne mne odvezli na sal sestřička mi oholila rozkrok a šourek pote prisel doktor opichl mi souřek anestetikem a začal operovat zprvu jsem citil par říznutí než zabrala anestezie a pak pripichoval postupne jsem itil jen tahaní v podbříškuasi z pul hodiny bylo po všem a viděl jsem na tacku svoje vyříznuté chámovody a na pytliku měl dva stehy na každe straně.je to brnkačka. ozhodně méně bolesivé než obřízka. stojí mi po trech měsicich upn normalně a jedine co je je že jsem furt nadrženy a mam ply kulky . jinak na množství ejakulatu se to ani moc neprojevilo když nehonim den strika stejne jakpredtim
takže se nebojte a upalujte šmik šmik
anonym
| 21. 4. 2017 11:09
Dobry den ja jsem se,rozhodla vcera pro tuto metodu antikoncepce protoze nechci uz podstoupit znovu ITR pres ND tělísko.Mam doma uz tri deti tak si myslim ze je toto nejlepsi reseni.Jen se chci zeptat jak dlouho trva rekonvalescence po tomto vykonu.diky moc.
anonym
| 18. 6. 2017 21:23
TO Evangelia: dobry den, mohu se zeptat, jak se citite po tomto zakroku? Ceka me to na konci cervna. Diky
pajoš
| 15. 4. 2016 15:21
Dobrý den, něco o sterilizaci. Nejprve sem musela vyběhat kolečko vyšetření, gynekolog, praktický lékař, odběry krve, moč, ekg, anesteziolog, poté nastal den "D". Nalačno , v celkové anestezii- laparoskopicky. Chtěli mi udělat klystýr- chvála bohu nedělali . Jelkož nemám děti- zákrok se platí. Zlínský kraj - cena- 7.302kč . + vyšetření krve cca 480kč. Pustili mě druhý den domů, cítím tlak v pupíku ,zatím a mám 2 stehy v pupíku a 1 v levé části dole. Jinak se cítím dobře. A proč sem se tak rozhodla? Protože nechci mít děti, z antikoncepce mi natékaly nohy, a pře nitroděložní tělísko jsem otěhotněla -takže interupce. Takže ted jsem po sterilizaci. Toto je můj příběh, nemusíte s mými názory či postupy souhlasit.
anonym
| 18. 6. 2017 21:24
TO pajoš: dobry den, jak se po sterilizaci citite? Cetla jsem ruzne diskuze a nektere zminuji, ze po ni pribraly, hormonalni zmeny atd. Diky
anonym
| 21. 12. 2014 22:29
Milé dámy,

jmenuji se Lucie Maňková a jsem studentkou 3. ročníku oboru porodní asistence na Vysoké škole polytechnické Jihlava. Ráda bych Vás touto cestou požádala o vyplnění následujícího dotazníku, vztahující se k mé bakalářské práci, kterou píši na téma Kvalita života žen po hysterektomii. Dotazník je anonymní. Předem Vám děkuji. http://www.anketovnik.cz/…f0f654f018a92df7
anonym
| 23. 11. 2014 18:32
Tak jsem 3 dny po sterilizaci. Cítím se naprosto v pohodě. Dva vpichy po lap.oper. a nic víc. Nebojte se toho, nic to není. Stačí vydržet CA a jeden den v nemocnici. Cena 9 600,-
Hanka, 37 let
anonym
| 28. 3. 2015 20:01
Dobry den, jak dlouho trvala rekonvalescence? Myslím, jak dlouho Vas bolelo břicho po zákroku a za jak dlouho jste mohla normálně chodit, cvičit, apod? Děkuji moc
sterilizace
blankaxyz
| 22. 12. 2008 20:01
Ahoj, prosím, jestli bys mi nemohla zodpovědět mý otázečky. Byla jsem na laparoskopii před týdnem. A mám stále nafouklé a měkké břicho. Jednak mi tedy do něj při laparoskopii poštěli plyn, to je jasný, ale taky mi do břicha zapíchly nějaký přístroj se 4 jehlama a břicho mi zvedli či přidrželi asi aby jim nesplaslo, nevím. Mám zkrátka kolem pupíku 4 rány po vpichách. No a teď už mám 10 dní po zákroku a břicho je stále nafouklý a měkký jako bláto. Nejsem na to zvyklá, celkem dost cvičím.....připadá mi to moje břicho obludný. Ptala jsem se doktora i sester, ale ti se mi jen smějou, že prý - zdá se vám břicho velký? Nebo - mám vám ukázat své? Chtěla bych se tě tedy zeptat, zda se vůbec ten plyn z břicha někam vytratí, nebo jestli mi ho třeba špatně nevypustili. A jestli se břicho pak začne zcvrkávat třeba jako po porodu? Jo? Nevíš?
Moc ti děkuji za odpověď, jsem z toho všeho dost rozhozená a už bych si strelizaci nenechala udělat ani za nic. Za odpověď děkuji. Prosím prosím, zda bys mi nemohla odpovědět na můj e-mail, jelikož nevím, zda na tyhle stárnky ještě někdy trefím. blanka.xyz@seznam.cz.
Krásné Vánoce, šťastný příští rok a hodně zdraví!!!Blanka
sterilizace
rezama
| 5. 6. 2007 14:24
Takže na sterilku mě odeslala moju gynekoložka-dala mě žádanku.Poté mě objednali v nemocnici-trvalo to asi měsíc než mě vzali.Na vlastní zákrok-probíhá laparoskopicky a měla jsem ho pod celkovou snestezií-jsem nastoupila den před.Tam mě vyčistili,pouze projímadlem,ale to je individuální,podle toho jak v které nemocnici to dělají,někde dávají klystýr.Ráno byl vlastní zákrok.Dali mě prášky proti slinění a na uvolnění svalů a odvezli mě na sál.Tam mě dali narkozu a pak už nic nevím .Probudila jsem se až na pokoji.Měla jsem trochu nafouklé břicho,to proto že břicho při laparoskopii nafouknou nějakým plynem ,aby měli lepší přístup k jednotlivým orgánům,nedoporučují proto pak pít bublinkové minerálky.Vstupy jsem měla dva,jeden byl přímo v pupíku a měla jsem ho zašitý 3 stehy a druhý byl o kousek níž a ten jsem měla zašitý 2 stehy.Den po vpichy trochu bolely ,ale pak to přešlo rychle se to zahojilo,nejsou vůbec poznat,kde byly.Domů mě pustili den po zákroku.Na neschopence jsem byla asi 10 dní,je to lepší,protože by se nemělo tahat nic těžkého,tak jako při výškrabu nebo při potratu.Taky jsem asi 4 dny trochu špinila.Jinak do práce se může jen co se zahojí vpychy a samozřejmě pokud není jiný problém.Většinou ale bývá u laparoskopii vše v pořádku,není to žádný velký zákrok.Pokud se teprve rozhudejete a přemýšlíte nad sterilizací tak já osobně ji doporučuju,ovšem těm kdo už opravdu nechtějí mít děti.
sterilizace
rezama
| 4. 6. 2007 16:37
Holky zítra vám tady popíšu jak probíhala moje sterilka,.dnes jsem se vrátila z CT,tak nějak se mě nechce.Zatím ahojky
Mám to podstoupit?
anonym
| 3. 6. 2007 22:50
I mne by zajímalo, jak to probíhá, jak se budu po tom zákroku cítit...kdy jsem schopná normálně pracovat (mám poměrně fyzicky náročnou práci). Je mi 45 let, mateřství už jsem si užila dost... pokud mi můžete některá sdělit své dojmy, budu ráda. Martina ( mail: marvelli@seznam.cz). Děkují předem
sterilizace
anonym
| 3. 6. 2007 15:35
Rezamo,
prosím můžeš mi trochu popsat jak zákrok probíhal. Chystátm se ho podstoupit někdy na podzim, až přestanu brát léky na ředění krve (jsem po trombóze). Hormony mi už nedovolí, bylo mi čtyřicet a tak mi to lékaři nabídli jako nejvhodnější řešení. Jsem trochu srábek a nedokážu si představit jak to probíhá. Měla jsi epidurál nebo celkovou narkozu a co ty ďourky po laparoskopii, dělalo ti to nějaké problémy? Byla jsi v pracovní neschopnosti a jak dlouho?
Pokud máš chuť mi o tom více napsat ,můžeš zde nebo na meil dousabel@email.cz
Díky
sterilizace
rezama
| 3. 6. 2007 11:10
Ahojky.Mám sterilizaci udělanou v roce 2004.Rozhodovala jsem se sice těžko,ale jsem ráda že ji mám.Loni jsem onemocněla a jiná antikoncepce by nebyla možná a sterilka už by taky nešla udělat,tak jsem ráda že jsem ji podstoupila už předtím.Říkali že po sterilce se ženy nemůžou smířit s tím že už nebudou mít dál dětí,ale já teda žádný problém neměla,po odeznění příznaků laparoskopie jsem vůbec nepocítila žádný rozdíl od normálního stavu a že už nebudu mít děti-mám 3 a to mě úplně stačí.
sterilizace
Kloa
| 2. 6. 2007 15:16
V antikoncepci o sterilizaci řeč byla.
Kdybych měla o svém životě v tom stádiu života jasno a bylo by to možné provést, tak bych do toho šla. Kolik žen a mužů už v pozdějším věku stejně děti nemá, nechce a navíc je to rizikové, ušetřili by si tak starosti ohledně ochrany před otěhotněním.
sterilizace
anonym
| 2. 6. 2007 15:03
Vím že už téma antikoncepce tady je ,ale nikdo se tam nezmiňuje o sterilizaci.Tak tady je téma o této antikoncepci-má někdo zájem komunikovat o této možnosti?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Slavka2
19. 4. 2024 08:00
11791
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video