Diskuse: Fungují feromony?

Řadit:
39
Kamarádka nemá fotografii.
Luanna Poslat vzkaz | 18.9.2007 00:09

Ahoj,
zajímalo by mě jaký máte názor na lidské feromony, které se prodávají na různých internetových shopech jako parfémy. Myslíte si, že to může fungovat? A  nebo nemáte někdo s nimi zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou?

starfighter Poslat vzkaz | 14.10.2007 00:00

Ja nevim, jak fungujou ty komercni ale bud si jista, ze ty tvoje vlastni fungujou o hodne lip, urcite sis vsimla, ze nektey chlapi ti smrdej, i kdyz sou cisty a nektery upoceny chlapi ty vonej i kdyz sou zpoceny a spinavy, tak to proste je. Priroda to zaridila tak, ze ti, co si vzajemne vonej maj kompatibilni krevni skupiny z hlediska rizikovyho tehotenstvi. Tak nekdy schvalne vyzkousej se den nemejt a zeptej se patnera, jestli mu vonis, me moje bevala slecna vonela i dva dny nemyta a je to urcite levnejsi, nez tahle komercni vec, bylo by sice fajn mit nec jako virus sexualni pritazlivosti z RED DWARFa (Cervenyho trpaslika), ale tak jednochy to asi nebude::usmev::

angelwoman Poslat vzkaz | 14.10.2007 14:04

Nemůžu než souhlasit ::ano-ano:: Mě můj přítel i když se třeba při sportu zapotí „voní“ ::drsnak:: Ale třeba zpocený jiný chlap mi vyloženě nejde pod nos ::vysmaty:: Takže i když si to možná neuvědomujeme vybíráme si i podle čichu ::ano-ano:: A já jsem na různé vůně i nevůně hodně citlivá, takže si třeba přesně pamatuju, jak přítel voněl poprvé, když jsme si povídali, na první schůzce a hlavně, když mě poprvé obejmul a dostala jsem se k němu opravdu blízko ::usmev:: A byla to láska na první přičichnutí ::vysmaty::::vysmaty::::smich::::smich::

Kloa Poslat vzkaz | 14.10.2007 14:30

Starfighter, naprosto souhlasím ::ano-ano:: Myslím, že to příroda zařídila skvěle. A funguje to!

anonymka Poslat vzkaz | 23.11.2007 08:13

no, já jsem si jednou z nějakého popudu koupila malou lahvičku s feromony a musím říct, že výsledek byl bomba! o chlapy jsem sice nikdy neměla nouzi, ale s tímhle parfémkem jsem se jich neuměla zbavit ( chvílema to už bylo k nesnesení) . musím se přiznat, že na feromonový parfémek jsem dostala i svého současného přítele, ale co jsme spolu je lahvička ukrytá někde na dně skříně a chemie funguje i tak.
každopádně souhlasím, že příroda si to umí zařídit sama. mě přítel voní nádherně pořád, a už od prvního raňdet.

| 23.11.2007 09:14

Kolegyňka si koupila nově parfém s feromony.
Nevím tedy, jak to působí na muže, ale mně jako ženě to příšerně smrdí. Fakt. Jak stará nemytá baba.::och::
Tohle bych na sebe nedala, ani za nic.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 23.11.2007 11:54

Feromony jsou lákavé pro muže::vysmaty::, ženě nemůžou vonět, protože jde o konkurentku ve výběru partnerů::srdce::. Dovolte odcitovat slova pana doktora Uzla, patří to i do diskuse o holení ochlupení podpaží a genitálu.
Nejpříjemněji nám voní lidé, jejichž genetická výbava se nejvíce liší od té naší.

Podle čichu se také seznamujeme. Některé tělesné pachy jsou nám více příjemné než jiné. Příroda to prý zařídila tak mazaně, že jsou nám příjemnější lidé genetickou výbavou nejvíce vzdálení. Snad je to tak proto, aby se lidské rasy co nejvíce promíchaly. Zrovna nedávno mi jedna dívka líčila neodolatelný odér svého milence černé pleti.

Bohužel jsme se však naučili své přirozené tělesné pachy překrývat různými kosmetickými výrobky. V žádném případě se tu nepřimlouvám za nemyté zapáchající tělo. Čerstvý lidský pot je totiž bez zápachu. Ten smrad mu přidává až nečistota. Úplně bez významu není taky ochlupení v podpaží a na přirození. Když si je pečlivě oholíme a navíc ještě čichové vjemy ošidíme nějakým tím intimspreštěstí jem, jsme na nejlepší cestě celý ten přírodní mechanismus zmást. A při výběru partnera můžeme hmátnout vedle.

Přírodu však nešidíme jenom kosmetikou. Dokonce i hormonální antikoncepce dokáže naše čichové buňky potrápit. Pokud ji užívaly opičí samičky, stávaly se pro svého partnera méně atraktivními. Opičák to zkrátka cítil. Nemůže to být snad příčinou určitého sexuálního nezájmu i u lidí?

| 23.11.2007 12:06

Tak v tomto mám stejný názor!
Ve výběru partnera jsem se vždycky řídila čichem. Partner mi musí „vonět“. A nemluvím o parfému. Taky mi musí „chutnat“.::srdce::

ellais Poslat vzkaz | 31.5.2009 07:43

::usmev:: ... no to je dobre, ja jsem si parfem s feromony objednala, abych to zkusila, tak doufam, ze skoro za 2000 nebudu smrdet jak bolava noha ::smich::

Adik Poslat vzkaz | 3.9.2009 20:54

Musím se postavit do opozice z vědeckého hlediska. Feromony nejsou cítit, tzn. že nemůžete říct, že smrdí nebo voní. Nevím, jestli to je pochopitelné. Čichnete si k voňavce, voní, čichnete si ke zkaženým vajíčkům, smrdí. Jenže k čichání feromonů je speciální výbava, kterou lidi už skoro úplně ztratili. Takže i když nějké pozůstatky jsou, jsou stokrát slabší než už zvířat!!!  Jedná se spíš o zvláštní chemické reakce, které nám namluví, že to voní/nevoní. Čichové buňky to přímo necítí. ::drsnak::
Zkrátka a dobře, feromony už u nás příliš nefungují. Sama ale na sobě pozoruju, že když si teď přítel koupil Axe ::vysmaty:: jde to fakt poznat ::svaty:: pánské vůně miluju, ale myslím, že s feromony to nic společného nemá.

Adik Poslat vzkaz | 3.9.2009 20:56

Navíc si myslím, že ty feromonové voňavky jsou strašný podvod. Nemají ty feromony ani jak odebrat. Nevěřím tomu. ::souhlas::

lolka Poslat vzkaz | 3.9.2009 22:44

Nevím, ale jak poznáte, že tahle lahvička je stejná jako vaše feromony? Můžete k sobě špatnou volbou nalákat pro vás smradlavé chlapy, ne?

Atevi Poslat vzkaz | 4.9.2009 18:47

na tom bude.Mě se občas stává ,že jdu po ulici a míjí mě muž ,který mě přímo ohromí!Celou dobu co se míjíme na něj zírám a nevím co mě k němu táhne.Zvláštní je ,že on taky neodtrhne oči ze mně.(tedy jestli si neříká co tak zírám)Pokaždé je to jiný typ.V hlavě mi zůstane ještě pár minut pak na něj zapomenu.Ale nevím, něco vždy na tom muži je!
Podotýkám,že jsem šťastně vdaná a stále do svého muže zamilovaná. Ale na feromony věřím.

adelka86 Poslat vzkaz | 2.12.2009 13:09

Scháním feromony s rozprašovačem co maj tady: http://www.rajrozkose.cz/feromony ale za lepší cenu. Máte nějaký typ na fakt účinej feromon z rozumnou cenu?

chafa Poslat vzkaz | 15.4.2010 02:25

Nevím, všechno co to popisujete a mnoho dalších věci se u mě děje, a přitom žádné feromony jsem nikdy nepoužíval. Třebas ti muži mají charizma, nebo je to kus chlapa (a to zrovna nepopisuji sebe :)) ... Bůh ví, nebo se produkuje nějaký testosteron, netuším :)
Hezký zbytek dne

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění