Diskuse: Hysterektomie

1 2 3 4 .. 278 .. 556 .. 833 .. 1110 Další »

Řadit:
16642
Kamarádka nemá fotografii.

TO amalka1975mbmh@seznam.cz: Odkaz nefunguje. Nicméně o alternativni léčbě myomů si myslim svoje. Sama jsem podstoupila i léčbu Esmyì a k ničemu!!!! Jen vedlejší účinky, bolesti, padání vlasů,deprese. Jsem po odebrání dělohy, která odpovídala 17 týdnu těhotenství. Menstruace silná,anemie, že jsem přestávala fungovat. Rozhodně se mi ulevilo, vaječníky ponechány a ja se cítím skvěle. Vyznávam klasickou medicínu a dělohu už nepotřebuju,děti mám. Holky nebojte se ničeho. Hlavně nedejte na řeči, že žena bez dělohy není ženou. :-) :-)

Dobrý den všem, pokud jste ještě nepodstoupili hysterektomii, prosím, přečtěte si tento článek.
https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.ajournal.co.uk/pdfs/BSvolume9(2)/BSVol.9%2520(2)%2520Article%25208.pdf&prev=search
Takových článků je na netu velmi mnoho. Můžete zadat do Google vyhledávače ,,unnecessary hysterectomy“.
Každá si může udělat a vybrat ze spousty článků pro sebe svoje, aby se mohla rozhodnout ona sama o své kastraci z benigních důvodů, nebo raději zvolila alter. terapii. Tyto alternativy u klasické medicíny také články popisují.
Omlouvám se ženám, které musely podstoupit tuto operaci z důvodu rakoviny, literatura však uvádí, že těchto žen je cca 10 procent a ostatní gyn. problémy šly řešit jinou cestou.
Přeji Vám pevné zdraví.

Ahoj zdravím všechny. Tato diskuse pro mě byla hodně užitečná. Jsem přesně 8 týdnů po LAVH, pro myomatozni dělohy. Už se to nedalo vydržet. Bylala jsem silně chudokrevna á. Je mi 40. Vaječníky ponechány. Do prace za tři týdny. Jsem OSVC takže žádná dlouhá rekonvalescence... :-( Už jsem zkusila běh cca 3,5 km, ale druhý den bolesti. Takže zase uberu... holky ničeho se nebojte. Všechno lepší nez krvácet tři týdny v měsíci. Je tu nejaká běžkyně? Doufám, ze se k běhu budu moci vratit. Cvicim už od nemocnice poctivě panevni dno. Slabě posiluji břicho od 4 tydne.Doktor mi nic moc neřekl tak nevím. Mějte se fajn. Ozvěte se kdo běhá :-) :-)

veverka75 Poslat vzkaz | 14.11.2017 12:25

Zdravím

chtěla bych se zeptat,která z vás byla na operaci s unikem moči doktor mi říkal že mi tam dá nějakou gumičku

TO kremez@seznam.cz: To máte určitě pravdu. Mě žádné jiné vyšetření nedělali- nebylo potřeba, nález byl vidět i vleže.

TO evelin.ruzickova@seznam.cz: Jeste jednou...ono totiz neco jineho je vysetreni vleze, a neco jineho jsou pocity ve stoje,bohuzel pritazlivost zemska je neuprosna... vam delali nejake jine vysetreni?vim,ze nekdy posilaji na rezonanci.dik

TO evelin.ruzickova@seznam.cz:
To ja asi cvicenim drzim jeste vevnitr na hrane,venku bouli jeste nemam,to jsem mela s predni stenou bouli venku.tak asi cekaji,az se to vybouli ven,cviceni na panevni dno v mem veku, a nikdy jsem nesportovala je nejspis na nic,ale to paleni pri sezeni a chuze s tim,ze tam neco mam je fakt,jak pisete strasne neprijemne.asi nema smysl cekat a znovu si tam zajit,bojim se ale narkozy. Kazdopadne diky za zkusenosti.

TO rebelka1@centrum.cz: Pokud nemáte pravidelné úniky moči, tak určitě počkejte a pokračujte v posilování pánevního dna, jestli jste sportovala a cvičíte, tak máte pánevní dno v dobré kondici. Bolesti způsobují srůsty po operaci a deprese jsou vlivem umělého přechodu- pro tělo je to šok a dlouho se s tím vyrovnává. Mám to bohužel také, trpím i nespavostí, přibírám na váze a bolí mne klouby..... :-(

TO kremez@seznam.cz: To je divné. Mě ta zadní stěna vyhřezávala již ven a měla jsem bouli mezi nohama- strašně nepříjemné + další problémy- to nešlo fakt přehlédnout. Jinak stehy jsou uvnitř a není to jako po porodu- sedět se dá celkem v pohodě.
Jestli vaše problémy přetrvávají , tak tam určitě znovu zajděte a nenechte se odbýt. Já mám zase pocit, že mi začíná povolovat přední stěna, :-) tak uvidím....

TO evelin.ruzickova@seznam.cz: Me hysterektomii taky delali na homolce,i predni plastiku, a zadni nevim proc mi neudelali taky. Pri kontrole po dvou letech,kdy jsem si prisla stezovat, ze mam zase blby pocit,ze mi tam neco vadi, tak mi primar rekl,ze je to v poradku, ze to drzi, a byla jsem vyrizena. Uz se mi tam znovu nechce, zatim cvicim a trpim..nevim,jak dlouho to vydrzim.

TO evelin.ruzickova@seznam.cz: Nemohu najít dotaz , kudy operace probíhá. Samozřejmě spodem, do břicha se již neřeže, všechny stehy jsou v pochvě. Akorát se to tam dlouho hojí, takže počítejte v období šestinedělí s výtokem a vložkami. :-)

TO elikubi@seznam.cz: Ne plastiku močového měchýře mi zatím nedělali, tu dělají pokud spadne přední stěna, mě povolila zadní. :-) :-)

TO elikubi@seznam.cz: No vidíte a mě to říkala sestra na gynekologii, také jí doporučovali hysterektomii a kvůli tomu to prý odmítla. A je teď spokojená- myomy jí po přechodu zmizely... :-)

TO kremez@seznam.cz: Obě operace jsem podstoupila v nemocnici Na Homolce v Praze. :-)

TO rebelka1@centrum.cz: Ano to mám také,jako,kdyby tam děloha byla i vaječniky bolest ukrutná fakt hrozný

1 2 3 4 .. 278 .. 556 .. 833 .. 1110 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění