Diskuse: Hysterektomie

1 2 3 4 .. 277 .. 554 .. 830 .. 1106 Další »

Řadit:
16580
Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj všem, delší dobu jsem tu nebyla, mám po LAVH, na operaci jsem byla 10/2014. Chtěla jsem se optat, máte někdo čas od času problémy s močovým měchýřem, spíš s nachlazením a že je po operaci více háklivý? Při močení cítím tlak, trochu bolest v oblasti svalstva v podbřišku. Párkrát už jsem to měla. Jinak když je to v pohodě, nemusím jít na malou celou noc, žádné problémy. Ťukám. Chápu a vím, že je to tam uvnitř teď jiné než před operací.

TO krystalka 41: Zdravím, mám také po této operaci pokleslé a povolené břicho v podbřišku- asi je to celkem běžné- pomohla by snad jen plastika ..... :-(

TO atevi35@seznam.cz: Ahoj :-) taky jsem silnější a laparo nebyl problém, brali mi vše krom vaječníků, v nemocnici jsem byla 5 noci a jsem 5 týdnů po zákroku.

Ahoj holky,já jdu na operaci 24.5 .Odstranění dělohy ,vejcovodů a poševního čípku.Jelikož jsem dost přibrala /neléčené cukrovka/ ,mám velké břicho.Chtěla bych se zeptat ,jestli byl někdo na operaci kdo nebyl štíhlý a jestli to šlo laparo,nebo ho museli řezat?A jak dlouho byl v nemocnici? Děkuji moc za odpověď. :-)

TO okatypavel@seznam.cz: Ten možná doma najdu...dekuju moc...popripade si ho zitra koupim jdu na ty stehy

TO belikova265@seznam.cz: Co zkusit chvíli zobat Espumisan.Tím by jste snad neměla nic zkazit,múžou to i těhotné,tak by neměl uškodit.

Ahoj devcata...dlouho jsem zde nebyla..po LAHV jsem od 9/15 kde mi byla tedy vzata deloha a jeden vajecnik.Asi rok byl klid pak znova bolesti poslsdni měsíce neustale.Na kontrole uz můj gynekolog že to bude chronicky zánět slepaku. Do 14 dnu jsem byla po operaci dney je to přesně tyden .Žádný slepak zlobil te zbyvajici vajecnik a ohromne srusty v celem brise prirostle k břišní stene.Desne me trapi větry na velkou jsem sla jen jednou normalne bricho me tlaci jako kdyz jsem spolka nejen babicku s Karkulkou...asi vite o cem pisu.At snim cokoliv jsem jako balon ze bych si vzala normalni kalhoty mi zatim fakt nehrozi.Poradite co na to? Zitra jdu na stehy tak se taky zeptam asi co bych po tydnu chtela že. Preju Vam bezbolestne odpoledne Gabina

krystalka 41 Poslat vzkaz | 15.5.2017 11:52

Zdravím všechny a chci se zeptat na jednu věc. Mám 2 roky po o a teď už bez problémů ale kleslo mi břicho, jak tam není děloha. Jsem štíhlá, vážím 60 kilo a nad stydkou kostí, pod břichem mám jak bych to popsala pokleslou kůži, která tam dřív nebyla. Máte to někdo taky? Nejvíc je to asi vidět z boku. Díky za názory

TO katerinarabova@email.czJá jsem po operaci skoro 2 roky.Měla jsem to stejně,jen mě menstruace prakticky nekončila,a když jo tak na 2 dny .Operaci jsem odkládala 5 let.Strašně jsem se bála,hlavně té inkontinence.Pak už jsem musela navštěvovat hematologii.6 krát jsem byla na kyretáži,snědla jsem hrúzu hormonú,po kterých mi bylo zle,utratila jsem peněz za alternativní,přírodní léčbu.A výsledek žádný.Poslední kapka byla opětovná návštva pohotovosti,zase kyretáž.Tak jsem řekla dost.Měla jsem 40 když mě operovali,a jsem naprosto spokojená,bez potíží.

TO katerinarabova@email.cz: Nebojte se, byla jsem na to stejně jako vy jen jsem o rok starší. Kvůli strachu jsem operaci odkládala až jsem s těžkou anémií musela na transfúzi krve, letos v únoru jsem operaci podstoupila (pouze děloha a vejcovody) vaječníky mám. Nešlo to laparoskopicky ale řezem kvůli deformaci dělohy a také jsem obě děti porodila císařem tak prý srůsty. Nyní 3 po operaci jsem zcela v pořádku žádná inkontinence. Bolesti jsou jen pár dnů to vydržíte. A život bez krvácení je super kdybych to věděla šla jsem na to dávno. Jo a byla jsem v Motole opravdu doporučuji :-)

Dobrý den, zvažuji hysterektomii (pouze děloha a vejcovody) je mi 43 let, z důvodu velmi silné MS již 6 let. Zkoušela jsem Mirenu, nedělala mi dobře a jiné hormony nechci. Přírodní cesty, homeopatie,horm. joga vše marné. Když tady čtu Vaše pooperační problémy, tak si nejsem jistá, zda není lepší trpět 3 dny v měsíci celý den na WC (vložky měním 24 hod co 1/4 hodiny). Hrozně se bojím inkontinence, bolestí břicha, srůstů, apod. Když má někdo rakovinu je to jednoznačné, ale když se má člověk rozhodnout, zda dobrovolně nechá odoperovat svůj orgán v těle... Děkuji předem za názory a zkušenosti.

Ahoj jsem dva měsíce po LAVH a začali me hodně bolet zada už 3 den nikdy jsem s bolestmi zad problém neměla az ted po zákroku co.na to pomáhá nějaké cviky jóga chci se vyhnout lékům. Dekuji

TO jananovotna@seznam.cz: Jani a brali vám vše?

TO evelin.ruzickova@seznam.cz: oni mi říkali,že ješte se nemá cvičit,že je brzy

Ahojky, tak po 9ti dnech je to pořád stejné, kdybych nic nejedla možná by to šlo, ale jakmile něco sním tak mám pocit,že mi břicho praskne...Kikina

1 2 3 4 .. 277 .. 554 .. 830 .. 1106 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění