Diskuse: Hysterektomie

1 2 3 4 .. 277 .. 554 .. 830 .. 1106 Další »

Řadit:
16589
Kamarádka nemá fotografii.
veverka75 Poslat vzkaz | 24.7.2017 21:23

ahoj měla bych dotaz před dvěma roky jsem byla na Hysterektomii vahečniky mi nechali ,ale ted posledni dobou mám unik moči při zvednutí těžší věci a nebo když jdu rychleji doktor mi řekl že pujdu na operaci když se to nezlepší že mi tam daji nějaký pásek byl na tom někdo a zlepšilo se to?

TO barbora.laiblova@seznam.cz: Ahoj Baru, jak jsi dopadla v květnu u doktora? Mám za sebou naprosto stejnou operaci jako Ty. V prosinci 2016. Teď chodím po 3 měsících na kontroly a bohužel na té poslední, teď v pátek, mě doktor odebíral vzorek na histolku, prý tam něco mám. Údajně by to mohla být jen granulace, což je nějaké špatné hojení jizvy, ale mám samozřejmě šílený strach. Napiš co Ty, klidně do mailu. Budu ráda, když se ozveš.

Zdravím,koukám že jsme na tom milé „hysterektomičky“všechny nějak podobně .Dneska jsem si volala na gyndu...sestra mi říkala že to může mít souvislost s vypadávajícími stehy...navíc beru léky na ředění krve kvůli trombům po operaci a to prý může mít taky souvislost...nicméně jsem ve čtvrtek objednaná k doktoru tak pak dám vědět jak jsem dopadla ... ;-) Renata.

Dobrý den prosím vás jsem 3 měsice po operaci vše pryč,chtějí mi dávat hormony je mi 40 let ,ale mne nedělají dobře ,mám cysty v prsou ,už několik let,problémy se štítnou žlázou,a ty hormony mne nedělají dobře.Nechci je brát,ale doktor říká,že jsem mladá .Jenže je mi lépe,když je neberu,ne úplně lépe,ale s hormony jsem se stejně potila,byla jsem nervozni,psychika na nule ,bolelo mi břicho,prsa hrozně bolely,jako,kdybych měla jít kojit,atd.berete někdo hormony a jaké,které vám dělají dobře a které špatně.Váš názor na to děkuji

TO kelti68@seznam.cz: Ano také to špinění ,plynatost

TO leonazivna@seznam.cz: ano také mám

TO krystalka 41: No to mám a nevím,co s tím

Ahojky ženy ,jsem tu nová ....nedalo mi než se nepřihlásit do diskuze...jsem dneska měsíc po operaci...laparo šlo vše pryč..bude mi 49...Chtěla bych vědět jestli máte taky některá zkušenost že skoro měsíc po operaci jeden den slabé krvácení...druhý den lehce špinění...ale bolesti v podbřišku takové tahavé...píchavé...,jakoby pnoucí až do konečníku...z toho pak plynatost..zkrátka nepříjemné...jinak zatím žádné velké návaly,jen občasná motolice a bušení srdce... :-\

iva 3 Poslat vzkaz | 2.6.2017 17:50

TO leonazivna@seznam.cz:

Za mne ano.dřív jsem nevěděla,že nějaký močák mám.po operaci si musím dávat pozor.ale nedám dopustit na uroval manosa akut.jak neco cítím,zobnu balení a mám pokoj.

Ahoj všem, delší dobu jsem tu nebyla, mám po LAVH, na operaci jsem byla 10/2014. Chtěla jsem se optat, máte někdo čas od času problémy s močovým měchýřem, spíš s nachlazením a že je po operaci více háklivý? Při močení cítím tlak, trochu bolest v oblasti svalstva v podbřišku. Párkrát už jsem to měla. Jinak když je to v pohodě, nemusím jít na malou celou noc, žádné problémy. Ťukám. Chápu a vím, že je to tam uvnitř teď jiné než před operací.

TO krystalka 41: Zdravím, mám také po této operaci pokleslé a povolené břicho v podbřišku- asi je to celkem běžné- pomohla by snad jen plastika ..... :-(

TO atevi35@seznam.cz: Ahoj :-) taky jsem silnější a laparo nebyl problém, brali mi vše krom vaječníků, v nemocnici jsem byla 5 noci a jsem 5 týdnů po zákroku.

Ahoj holky,já jdu na operaci 24.5 .Odstranění dělohy ,vejcovodů a poševního čípku.Jelikož jsem dost přibrala /neléčené cukrovka/ ,mám velké břicho.Chtěla bych se zeptat ,jestli byl někdo na operaci kdo nebyl štíhlý a jestli to šlo laparo,nebo ho museli řezat?A jak dlouho byl v nemocnici? Děkuji moc za odpověď. :-)

TO okatypavel@seznam.cz: Ten možná doma najdu...dekuju moc...popripade si ho zitra koupim jdu na ty stehy

TO belikova265@seznam.cz: Co zkusit chvíli zobat Espumisan.Tím by jste snad neměla nic zkazit,múžou to i těhotné,tak by neměl uškodit.

1 2 3 4 .. 277 .. 554 .. 830 .. 1106 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění