Diskuse: Přírodní kosmetika

1 2 3 4 .. 21 .. 40 .. 60 .. 79 Další »

Řadit:
1178
Kamarádka nemá fotografii.

TO kamila.336@email.cz: Ahoj dekuji za odpoved a jak se prosim jmenuje ta znacka? Ja bych neco takoveho prave rada vyzkousela. Videla jsem na to i na instagramu reklamu na ty peelingy a tak si rada necham doporucit nejaky. :-)

TO michaelanavrc@post.cz: Ahojky, ano ja mam zkusenosti s kavovym prirodnim peelingem a nemohu si ho vynachvalit. Sam o sobe moc krasne voni a existuji i ruzne jejich druhy jako citrus, karamel, atd... :)

Ahoj vyzkousel nekdo i prirodni peeling prosim?

Marie77 Poslat vzkaz | 1.7.2017 11:13

Já používám jen přirodní, teda aspon v to doufám :D

ahoj mate nekdo zkusenosti s touto kosmetikou kdyz je vam vice jak 40 let prosim?

kacuulkaa Poslat vzkaz | 1.8.2016 07:39

Já četla o nějaké kosmetice a teĎ si nevpomenu na název, že je nadupaná extrakty z bylin a je fakt dobrá.

TO michaelanavrc@post.cz: No ja mam z prirodni kosmetiky vyzkousenou kosmetiku priody a jsem spokojena, nevim jestli by vam neco takoveho vyhovovalo mrknete se na jejich stranky a uvidite jestli se vam bude neco takoveho hodit :)

TO michaelanavrc@post.cz: holky jeste by me zajimala nejaka prirodni kosmetika mate nejake doporuceni?

ja taky objednavam pres internet a navic jsem zjistila, ze kdyz objednavam pres net tak si poradn eprojdu co nakupuju a pulku jeste zjistim co potrebuju jak ten sortiment prochazim :D na kosmetiku jsou podle me nejlepsi nejake internetove drogerky

naprosto souhlasím že púřes net je to nejlepší... já jen teda to musím mít nejdřív vyzkoušené nebo aspoň mít nějaké doporučení od nějaké známé nebo tak něco.. a pak kupuji jako život :D

a kdo by taky v dnešní době nevyužíval interntu k nakupování kosmetiky? je to fakt lepší, taky st ím souhlasím, jenom je prostě problém sehnat tu kvalitní přírodní ksometiku, ono se to všechno tváří jakože je to přírodní a pak stejně nic...

jasně že nakupuji kosmetiku přes internet. jednak je to levnější a ušetříš i čas... takže s chutí do toho :D

Ahoj, prosim objednavate nekdo kosmetiku pres internet? Jaky obchod je na to nejlepsi? Dekuji

kde se dá sehnat kvalitní kosmetika...? jsem docela marná zkoušela jsem už všechno a nic moc mi nezabírá...

ja objednavam vsechno z internetu, udelam vetsinou velky nakup jednou za pulroku a vydrzi mi to celou dobu. :-) davam prednost prirodni kosmetikou

1 2 3 4 .. 21 .. 40 .. 60 .. 79 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění