Diskuse: Adipex-začínám s ním, popovídá si někdo o něm se mnou?

1 2 3 4 .. 98 .. 196 .. 293 .. 390 Další »

Řadit:
5844
Kamarádka nemá fotografii.

TO triskova.sarka@email.cz:

Recept je na 30 tabletek

Dobry den, nabizim k prodeji recept na adipex, ktery jsem koupila od kamaradky, cena 300kc. Bohuzel se u me vyskytly zdravotni komplikace a nemuzu ho uzivat.

dobry den..mate ještě adipex rada bych si ho od vas koupila

Dobrý den,
koupím tablety ADIPEX Retard ... pouze za rozumnou cenu. Po operaci kolene jsem hodně přibrala a ne a ne to dostat dolu :-( Nejlépe osobní předání v Ústí nad Labem a okolí, případně na dobírku. Děkuji moc za nabídky.

hildegarda83@seznam.cz

Koupím adipex retard :) nejlépe osobní předání v Plzni :) Zilaficka@seznam.cz

Zdravím, prodam Adipex retard 47 tablet za 380 Kč, bylo jich 50, ale brala sem 3 dny a je mi pořad špatně, prostě mi nesedly, radši budu cvičit a jíst zdrave, než se pořad trápit. Je to bez krabičky, protože jsme s kamoskou vybraly recept a rozdělili jsme si je na půl, ona 50 a já taky. celkem to stalo 1050 Kč, tak já jsem platila přes 500, jelikož jsem vzala jen tři tablety, tak si myslím. že to prodávam za rozumnou cenu. Buď osobně. nebo na dobirku poslu

Koupím Adipex retard velké balení. Osobní předání v Praze.

Za nabídku děkuji.

Koupím Adipex 100tbl. v originálním balení z Rakouska, Praha. Díky Judita

dobry den,koupím Adipex,osobni předání Plzeň,pište na Skritekz@seznam.cz diky :-)

Ahojte baby, ak mate niektora adipex na predpis, original z lekarne kupim piste mi spravy. Na sk sa da zohnat len na inzerat s nechcem riskovat neprave tabletky. Dakujem

Dobrý den, prosím, nabídněte Adipex, nejlépe osobní předání v Ostravě. Kontaktujte mě na Blaster01@seznam.cz, děkuji!

Dobry den,
shanim Adipex retard, Meridia, Sibutramine.

Ozvete se mi prosim na email: jahodovaovce@gmail.com

Dekuji - specha.

Ahoj holky. Kdy jste začaly pociťovat úbytek váhy nebo aspoň nějakou změnu po nasazení adipexu? Záměrně se nevážím, chci to hlavně cítit pocitově. Beru 8.den.
Díky

now.suzi@gmail.com

TO wiki25: Taky mi adipex před 5 ti lety pomohl,shodila jsem 11 kg a nenabrala. Asi pak začaly fungovat hormony a po smrti manžela nervy a opět jsem nabrala. Jenže já mám blbce doktora. Ale zkusím to, za zkoušku to stojí.

adox@seznam.cz Poslat vzkaz | 24.5.2015 07:37

Ahoj,má prosím někdo na prodej Adipex.
Děkuji clamp

1 2 3 4 .. 98 .. 196 .. 293 .. 390 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění