Diskuse: přivýdělek na mateřské

1 2 3 4 .. 10 .. 19 .. 28 .. 37 Další »
   
Řadit:
547
příspěvků
Správce: zidulka
Kamarádka nemá fotografii.
Josef | 24.7.2014 22:23

Ahoj, nedávno jsem uvedl svou kamarádku do světa MLM neboli multilevel marketingu. Byla na mateřské a zeptala se mě, jestli nevím o nějakém přivýdělku na internetu. Řekl jsem jí, že jsem asi před 5ti měsíci začal spolupracovat s jednou firmou, se kterou jsem spokojený, vyplácí mě jak má a můžu bez rizika získat hodně slušný pasivní příjem. Začli jsme teda a teď je velice ráda, že se tak rozhodla. Podařilo se nám vybudovat pasivní příjem, který jsme potřebovali dosáhnout a povedlo se :).Píši sem abyste se příležitostí na internetu nebáli, našli si spolehlivého kouče, který vám pomůže dosáhnout opravdových příjmů. Věřte mi že klikačkama, dotazníkama a podobnýma nesmyslama ničeho nedosáhnete ! Sám se se o to rok pokoušel a lituji toho ;) Pokud by vás zajímalo víc stačí mne kontaktovat na mailu : kotajo9090@seznam.cz a rád poradím ;)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.6.2014 12:14

TO lenkaskri: paní Skřivánková, napište rovnou, že se jedná o prodej doplňků stravy firmy OKG, ušetříte lidi zklamání.

Kamarádka nemá fotografii.
Šárka Tesařová | 12.6.2014 07:07

Dobrý den, nějak jsem nepochopila v čem spočívá „užitečnost“ této ..ehm „práce“. Někdo je ochoten zaplatit za to, že na jeho internetovou reklamu klikne člověk, kterého zajímají služby zadavatele. Určitě nechce platit za to, že tam bude sedět někdo, kdo bude klikat na jeho reklamu proto aby za to dostal zaplaceno. A jestli se nemýlím tak tahle „práce“ je právě o tomhle.
Nebo ne? Jenže práce je přece o tom, že uděláte něco, co ten druhý potřebuje a ten Vám za to zaplatí. To hlásali už Bob a Bobek, tedy to každá máma na MD ví :-D Tak mi teda prosím napište pro koho bych tedy něco přinesla užitečného, kdybych přijala Vaší nabídku této „práce“... děkuji za info

Kamarádka nemá fotografii.
Tyna | 5.5.2014 16:03

TO Nikol: Tam musíš něco platit, než začneš vydělávat?

Kamarádka nemá fotografii.
JanaM | 15.4.2014 19:11

Dobrý den, ráda bych vám představila nový web www.dedracz.cz, kde najdete informace o slevách na nákup u Dedry a možnostech přivýdělku.
Sama pracuji z domova a práce s Dedrou mě opravdu baví.

Kamarádka nemá fotografii.
Nikol | 2.4.2014 20:55

Zdravím všechny, sice nejsem na mateřské, ale jsem student. To je poněkud stéjné ;-) . Přivýdělek jsem si cháněla dlouho, aby mi vyhovoval. Zkoušela jsem takové to různé vyplňování dotazníků a klikání. VŮBEC TOMU NEVĚŘTE! Je to k ničemu! Nakonec jsem, ale našla kvalitní firmu se skvělým přístupem, kde jsem se registrovala a teď si v pohodičce přivydělávám. Firmu jsem našla celkem těžko takže Vám na ní tady dávám odkaz, ať to nemáte tak těžké jako já :) http://www.databaze-zdarma.cz/ :-)

Kamarádka nemá fotografii.
karolína | 14.2.2014 11:21

Já z vlastní zkušenosti raději sklad a kontejnery. Je to lepší zabezpečit sortiment na zámek http://www.pegascontainer.cz/

Kamarádka nemá fotografii.
Jana M | 8.2.2014 18:15

Dobrý den, jsem koordinátor firmy Dedra a nabízím vám možnost spolupráce. Registrace je bez závazků, záleží jen na vás, časem se pro vás Dedra může stát i hlavním zdrojem příjmů. Z vlastní zkušenosti vím, že to jde. Pro nováčky v mém týmu jsem připravila soutěž o sadu drogerie. Více informací na webu www.dedra-spoluprace.cz. Těším se na spolupráci :)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 5.2.2014 09:48

!!!!!!! POUKÁZKY ZDARMA !!!!!!!!!!!!!
Zaregistruj se a začni sbírat body,které si pak vyměníš za poukázky v hodnotě 100kč- 900kč na nákup zdarma.Body sbíráš za registraci,odpovědi na otázky,hledání truhliček,kolo štěstí,hodnocení slev atp.!!!!POUKÁZKY ZDARMA !!!! v hodnotě- 100,200,300,500,600,900 Kč.. SUPER OVĚŘENÉ!!!!
http://www.topsleva.cz/?a=6337274

Kamarádka nemá fotografii.
Arty | 4.2.2014 23:33

Zajímáte se o Bitcoiny a chcete si jich několik vydělat?
Zaregistrujte se zde: http://freebitco.in/?r=231916 a stáhněte si peněženku ny Bitcoiny. Nebudu lhát, ze začátku to jde pomalu, ale pokud se do toho opřete, může si tak přijít na slušnou částku.
Pokud byste chtěli s čímkoliv poradit, napiště mi mail na anakiin@seznam.cz.
Odepíšu nejpozději následující den!

Kamarádka nemá fotografii.
Petr | 25.1.2014 13:58

Ahoj, zkuste klikačky, doopravdy fungují, sám na mnohých klikám. Záleží na vás, jaká klikačka vám bude vyhovovat a kolik času jste schopni tomu obětovat. Ze svých zkušeností mohu doporučit ověřené klikačky NeoBux a ClixSense a další fungující a platící klikačky: Dr Clix, Legacyclix, Nerdbux, ClickerJet, ProBux, CashnHits. Všude klikám, zde jsou mé „linky“ a ptát se mě můžete na skype: Plechymore :)
http://www.neobux.com/?r=Plechymore http://www.nerdbux.com/?ref=Plechymore http://legacyclix.com/?ref=Plechymore http://drclix.com/?ref=Plechymore http://www.clickerjet.com/?ref=MCpletr http://www.probux.com/?r=TerezkyP http://www.cashnhits.com/index.php?ref=Pieters http://www.clixsense.com/?6137881

Žhavá klikačka, 2,3 mil. uživatelů OJOOO!!! http://wad.ojooo.com/register.php?ref=Asiposledni12

Navštivte mé stránky pro více informací http://klikacky-a-jine-privydelky.webnode.cz/

Kamarádka nemá fotografii.

Nechci zde vypisovat o čem tento přivýdělek je. Raději se podívejte na mou stránku, kde vše popisuji:
http://zanka8.webnode.cz/vydelavame-pomoci-socialnich-siti/liberta-gia/

Jedná se o vydělávání na sociální síti. POZOR!! Nikdy zde nic nebudete platit ze svého. NIKDY! <3

Pokud se registrujete, napište mi zprávu do formuláře níže na mých stránkách a provedu Vás touto sítí a přidám Vás do skupiny na facebook, kde naleznete nejnovější zprávy, soubory, pomoc.

Pokud nechcete a nebudete chtít nikoho registrovat-NEMUSÍTE. Momentální denní výdělek bez lidí je 2,50 USD,ale přibude dalších 8 možností (výdělku a to jen díky tomu,že budete používat tuto sociální síť). O platební kartu zatím nežádejte..:) (vše vysvětlím poté)

Na stránkách mám i přehled,kolik si vyděláte za rok,aniž by jste kohokoliv sháněli+samozřejmě podrobný popis registrace a jak to funguje.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 24.11.2013 11:15

!!!!!!!!! VÁNOCE SE BLÍŽÍ !!!!!!!!!!!
SUPER NABÍDKY PRO VŠECHNY !!!!!
Ušetříte až 90% na nákupech dárečků!!!
Ahoj, podívej se na http://www.vykupto.cz/?ref=4c51c7842c89f jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš!

Kamarádka nemá fotografii.
Rotekja | 23.11.2013 20:50

Peníze s ClixSense.

Připoj se a začni vydělávat http://www.clixsense.com/?4111054 . Nejlepší a nejstarší PTC . Funguje od roku 2007 . Má 5 milionů členů , staň se jím také a vydělávej.

Registrace zde:

http://www.clixsense.com/?4111054

http://www.neobux.com/?r=rotekja

http://www.clicksia.com/index.php?ref=rotekja

Chceš vyplňovat placené dotazníky? Registruj se zde:

http://www.marketagent.com/ f.asp?RefUID=456666

1 2 3 4 .. 10 .. 19 .. 28 .. 37 Další »

Další weby Mladé fronty

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění