Diskuse: Atopický ekzém

Řadit:
76
Kamarádka nemá fotografii.
Irena | 27.10.2015 12:39

me pomáha radioxar. prinesla mi ho mamka z lekarny a pomaha mi

Miriam | 28.9.2015 22:48

TO Renis: zdravím, mě pomohl local krém, doporučila mi ho dermatoložka a opravdu perfektně zafungoval

Renis | 25.9.2015 07:05

ahoj, chtěla bych se zeptat, co používáte na atopický ekzém? Jsem s nápady v koncích a zatím mi nic extra nepo mohlo :-(

iva | 1.1.2015 21:07

TO danik@dcdoma.net: Dobrý večer, mohla bych Vás poprosit o napsání jaké produkty Vám na atopický ekzém pomohly?
Moc děkuj za radu, Iva
iva.czkv@gmail.com

Míša | 8.12.2014 09:37

Exemu znám taky, na ekzémy je výborná….

Andrea | 26.10.2014 22:30

Nám na atopický ekzém velmi pomohla olejová koupel Linola Oil Bad.

Hanka | 11.7.2014 12:40

TO MarieK: Docela jsi mě navnadila, paní jsem volala a mám sjednanou konzultaci :)
Tak moc děkuji, působí příjemě, tak jsem zvědavá :)

MarieK | 30.6.2014 11:06

TO Hanka: Jasně, klidně se paní Robošové ozvi, ona ti určitě odpoví na všechny tvé dotazy. Je moc příjemná :-) pak se ti o tom bude lépe přemýšlet a rozhodovat.

Petr | 30.6.2014 09:44

U atopického ekzému je nejdůležitější psychika. Kůže symbolizuje vztah našeho nitra s okolím, to jak jsme schopni se otevřít druhým, jak moc myslíme na druhé. Změnou chování jsme schopni ekzém úplně odstranit, problém je spíš v tom zjistit, co konkrétně děláme špatně. Protože u každého člověka má ekzém trochu jinou příčinu. Když mají ekzémy děti, potom nějakou chybu dělají většinou rodiče. Napsal jsem na toto téma článek, pro zajímavost na něj přikládám odkaz:

http://www.terapiaduse.sk/news/atopicky-exem-priciny-v-psychike/

Hanka | 26.6.2014 11:57

Ahoj dámy, moc děkuji, využiji toho. Mimo jiné Ajurvédě slýchávám dost často, poslední dobou. Možná si opíši kontakt a zkusím se zeptat na pár otázek co a jak by probíhalo, zda je možné tímto způsobem pomoct každému.

Hanka | 18.6.2014 15:52

Můj syn to má a bohužel zatím mu nic nezabírá :( Už nevím, co vyzkoušet. Má to docela hrozné.

Milan Schaffer | 22.9.2013 02:11

Dobrý den,
jestli vám na AE nezabírají různé masti, zkuste mýdlo Božský květ. Je vyrobeno z řepkového oleje a co je podstatné, je testováno v IKEM Praha, na rozdíl od mnoha dalších preparátů. Výsledky hovoří za vše, 97% pacientů mělo zlepšení. Info o mýdle, včetně studie najdete na webu výrobce http://www.bozskykvet.cz  Cena je 109 korun.

danik@dcdoma.net | 14.6.2013 16:58

Dobrý den, i já jsem najednou v roce a půl mého chlapečka musela řešit atopický ekzém. První naše kroky vedly k doktorům odborníkům, kteří nám různě předepisovaly různé mastičky. Nařídili i přísnou dietu a stále se problém s atopickým ekzémem neměnil k lepšímu. Také jsem zkoušela různé babské rady - koupele, mazání apod. Připadala jsem si jako by byl můj chlapeček pokusným králíkem. Pak mi do cesty přišly české přírodní produkty. Můj chlapeček je nyní naprosto zdravý s výborným imunitním systémem. Nevím zda sem mohu napsat konkrétní produkty a tak raději uvedu jen svůj mail - já za to,že mi o nich kamarádka řekla jsem denně vděčná. A ráda takto pomohu i já Vám a napíšu Vám veškeré info do zprávy.

Kdo by chtěl jít cestou přírodních produktů v boji proti atopickému ekzému ráda se podělím o super zkušenosti buď vzkazem zde v diskuzi nebo na mail:-)

kaculinka | 30.5.2013 18:04

Dobrý den, my užíváme na alergie a atopický exém už pátý měsíc bylinkové tinktury a nyní už vidíme senzační výsledky ,exém hodně ustoupil,malý se vůbec neškrábe a lépe nám také teď spinká,už od ledna žádná antihistaminika ani kortikoidové masti neužíváme. Tyto bylinné přípravky užíváme i nadále, protože nám moc pomáhají a věřím,že do budoucna bude náš malý zcela bez exému!Pokud by měl někdo zájem a chtěl také poradit jak s tím bojovat přírodní cestou,můžete mi napsat soukromou zprávu...katacmelacek@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění