Diskuse: jak hubnete?

Řadit:
74
Kamarádka nemá fotografii.
Deni0202 | 26.6.2015 22:40

Keto o neco levneji, pokud ma nekdo zajem e-mail ketodiet.levne@seznam.cz

Peta29 Poslat vzkaz | 8.4.2013 22:38

Ahojky. Najde se tu dobrá duše, která by hubla semnou? Zhubla jsem už 23 kilo a musím ještě dost shodit. Hledám aspoň človíčka na dopisování kvůli podpoře, radám atak. Ve dvou se to lépe táhne. Pokud někdo chce napiš mi na Petra2929@email.cz a půjdeme do toho spolu ;-)

konvalinka | 16.1.2013 18:29

TO Jakie: já hubnu sama a to tak,že jsem změnila porce jídla za maličkaté.A jde to supet ;-)

Anonym | 13.11.2012 13:47

TO Klára: Ahoj,já vždycky baštím Guaretu když potřebuju poupravit kila-je to taky vysokobílkovinová dieta ale mě chutná víc a jak jsem na mateřské tak musím šetřit a ketodiet vyjde dráž..Asi mi řeknete,když musím šetřit at nežeru...ale to dlouho nejde vydržet a když si vezmu normální jídlo,tak mi to spustí ještě větší hlad... :(....jo a na internetu vždycky na ni chytám slevu... :)

TO Klára: cituji: „Náklady na dietu jsou zhruba stejné, jako běžné výdaje za jídlo, takže „šulnul“, jelikož jde o kompletní náhradu stravy.“ Takže po celou dobu KetoDiet je člověk odkázaný na koktejly! To jsou vlastně chemické koncentráty. Tolik chemie pohromadě nikde jinde nenajdete. A to má být princip zdravého hubnutí a zdravého životního stylu? To snad ne. O:-)

Anonym | 26.9.2012 14:32

TO Peťula: Ahoj, to baleni Ketodiet už asi nemáš,viď? případné info na: blazkova.box@seznam.cz

Anonym | 20.9.2012 12:22

TO Peťula: Ahoj máš ještě ketodiet?Už je to celkem dlouho co jsi to psala.

Barbora | 30.8.2012 07:34

chtěla bych dietu vyzkoušet. Nemáte doma koupeno nepotřebné balení? Koupím.B.

Michaela:. | 17.6.2012 15:15

TO Anonym: Ahoj no já chodím na zumbu ale je to fofr je to Ok a sem moc spokojená a bjehám.A někdo mě doporučil jablečne ocet :-$

Anonym | 17.6.2012 13:31

TO Peťula: Máš ještě ketodiet? tyn3a@seznam.cz

Sarah | 12.6.2012 13:24

Ahoj, máš ještě to balení na prodej? Mám zájem.. Prosím napiš mi na sara.kettnerova@seznam.cz Díky Sára

Ann | 9.6.2012 14:24

Ahoj. Můžu se zeptat na víc informací ?

MarcelaV Poslat vzkaz | 8.6.2012 15:00

Koloběžka, kolo, procházky. Stačí se o víkendech hýbat a pokud to jde omezit jezdění autem. Když je někde výtah a schody, vždy volím schody. Jsou to drobnosti, ale pomáhají.

Peťula | 8.6.2012 14:05

TO Anonym: adresa je petratum@seznam.cz

miti | 7.6.2012 21:33

TO Peťula: co znamená levně?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění